ماشین لباسشویی ویرپول 9 کیلو گرم مدل FSCR90420 Whirlpool Washing Machine 9kg FSCR90420

ماشین لباسشویی ویرپول 9 کیلو گرم مدل  FSCR90420
سازنده
ویرپول
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
68 لیتر
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
۲۰/۴۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۳۰۰
شناسه کالا:
6142314527833
تضمین اصالت:

 

ماشین لباسشویی ویرپول با موتور اینورتر دایرکت درایو قدرتمند به تازگی وارد بازار شده است .این لباسشویی میتواند  9کیلو گرم  لباس را شستشو دهد. مصرف برق در این ماشین لباسشویی بهینه شده  که  رده انرژی مصرفی ان +++A است . این ماشین لباسشویی قابلیت شستشوی سریع را دارد که میتواند در 30 دقیقه لباس ها را تمیز کند. رنگ ماشین لباسشویی ویرپول FSCR90420  نقره ای و رنگ درب آن مشکی می باشد که در آشپزخانه شما خیلی زیبا به نظر میرسد .موتور ویرپول 90420 اینورتر دایرکت درایو( گیربکسی) می باشد که با سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه می چرخد.  

موتور اینورتر دایرکت درایو Inverter Derict Drive در ماشین لباسشویی ویرپول 90420

ویرپول در لباسشویی های خود موتور اینورتر دایرکت درایو گیربکسی استفاده میکند که این موتور کارایی بسیار بالایی دارد. در این موتور از تسمه استفاده نشده بلکه گیربکسی می باشد . حذف تسمه در  ماشین لباسشویی موجب میشود که فضای داخل ماشین 90420 را بزرگتر کند و دیگر لازم نیست تسمه تعویض شود. در ماشین لباسشویی 90420 موتور اینورتر دایرکت درایو مصرف انرژی را خیلی کم می کند  که رده  انرژی آن  +++A است .اینورتراز ماشین لباسشویی و موتور در برابر  نوسانات برق و شوک های الکتریکی محافظت میکند.دور این موتور 1400 بر دقیقه میباشد . ماشین لباسشویی  90420 صدای خیلی کمی را دارد و آلودگی صوتی ایجاد نمی کند و میتوان در طول شبانه روز از آن استفاده کرد.  

طراحی ماشین لباسشویی FSCR90420.

در ماشین لباسشویی ویرپول 90420 از طراحی منحصر به فردی استفاده شده است.  این ماشین لباسشویی از استیل ساخته شده است که رنگ آن نقره ای و رنگ درب آن مشکی میباشد. درب این ماشین لباسشویی از جلو است  و بارگیری آن از جلو می باشد . ماشین لباسشویی 90420 دارای پنل کنترل نمایش LEDمی باشد که میتوان برنامه های موجود در ماشین لباسشویی را با آن تنظیم کرد.

امکانات  موجود  در ماشین لباسشویی  FSCR90420.

این ماشین لباسشوی دارای شستشوی سریع بوده که میتواند در 30 دقیقه لباس ها را تمیز کند. یکی از امکانات جالب ماشین لباسشویی ویرپول 90420 این است که به لباس های نخی هیچگونه آسیبی نمی رساند. ماشین لباسشویی 90420 دارای 14برنامه می باشد درب ماشین لباسشویی بزرگ است و بارگیری را آسان تر کرده است. این ماشین لباسشویی صدای بسیار کمی را دارد که آلودگی صوتی ایجاد نمی کند و میتوان در طول شبانه روز از آن استفاده کرد. موتور  ماشین لباسشویی ویرپول اینورتر دایرکت درایو است که مصرف خیلی کمی را دارد و در موقع نوسانات برق و شوک الکتریکی از ماشین لباسشویی محافظت میکند.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سارنده

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ویرپول
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
68 لیتر
رده مصرف انرژی
+++A
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
موتور Direct Drive
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
آپشن آب سرد و گرم
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha