تلویزیون سونی فورکی اسمارت 65 اینچ X8500F Sony TV 4K Smart 65 Inch X8500F

تلویزیون سونی فورکی اسمارت 65 اینچ X8500F
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۸/۲۷
بازدید:
۳۹۷
تضمین اصالت:

تلویزیون سونی  65 اینچ X8500F  با کیفیت تصویر 4K ULTRA HD با ویژگی های خارق العاده و تکنولوژی های متحیر کننده اش تجربه یک تلویزیون هوشمند را فراهم می کند. به لطف پردازنده 4K HDR Processor X1 و تکنولوژی های پیشرفته محدوده دینامیکی بالا تصاویری شفاف و با تمام جزئیات نشان می دهد. تلویزیون هوشمند سونی با X- Reality Pro کیفیت تصویر را تا حد 4K  افزایش می دهد. هر سایه و روشنایی با این تلویزیون باز سازی می شود و همه اینها به واسطه  Triluminos است. اگر به بازی علاقه ی زیادی داردید این تلویزیون با پلیشتیشن 4 و 4 پرو سازگاری خوبی داشته و جذابیت خاصی به آن می بخشد. تلویزیون هوشمند سونی از سیستم عامل اندروید استفاده می کند به صورتی که با صدای خود می توانید به جستجوی برنامه ها بپردازید.طراحی شیک و کارامد به بهینه سازی فضا پرداخته و مدیریت کابل آن به گونه ای است که از شلوغی اطراف تلویزیون جلوگیری کرده و شما می توانید بیشتر و بیشتر روی کیفیت تصویر متمرکز شوید.

کیفیت تصویر x8500f

 

صفحه نمایش 49 اینچ سونی X8500F  جذابیت و لذت تماشای تصاویر را ففزایش می دهد.  قابلیت ارتقا کیفیت تصویر و باز سازی رنگ ها  یک تصویر نزدیک به واقعیت 4K HDR  را تولید می کند. با این قابلیت که در این تلویزیون گنجانده شده است شما می توانید تصاویر کم کیفیت ، یا تصاویر قدیمی را را با کیفیت زیاد تماشا کنید. 4K X - Reality Pro کیفیت تصاویر را ارتقا داده و آن ها را به صورت شفاف و بدون تاری در آن ارائه می دهد.  همه ی این تکنولوژی ها و سیستم های مدرن در تلویزیون بکار گرفته شده است تا تصاویر خیلی خوب به چشم بیننده برسد. به واسطه Triluminos  هر سایه و تاریکی طبیعی که در تصویر باشد، با بهینه سازی رنگ ها در یک محدوده ی وسیع تر باز سازی می کند. تکنولوژی Motionflow XR  تصاویر با سرعت زیاد را پردازش کرده و از پارازیت ها و تاخیر در پردازش آن ها جلوگیری به عمل می آورد. از این لحاظ است که یکسستم عالی برای بازی هایی با سرعت زیاد است.

کیفیت تصویر x8500f

 

ClearAudio و Fine-tunes صدایی جذاب و دلنشین را فراهم می کنند. ClearAudio این امکان را فراهم می کند تا شما موسیقی و صدا را با جزئیات بیشتری گوش بدهید. S-Force یک صدای سه بعدی را ایجاد می کند. جزئیاتی از صدا در هنگاه ضبط یا دانلود ممکن است کاسته شود این ویژگی باز سازی تون ها ست که سونی آن را بکار گرفته تا تمام جزئیات به طور کامل ارائه شود. پورت های HDMI  و USB امکان استفاده و نمایش تصاویر زیادی با کیفیت های محتلف را برای شما فراهم می کند. تلویزیون هوشمند با سیستم عامل اندروید و قابلیت کنترل صوتی دسترسی شما را به برنامه و ویدیو ها را آسانتر می کند. مدیریت کابل و طراحی الومینیومی آن واقعا بی نظیر است و جذابیت خاصی به آن می بخشد.

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha