ساندبار سونی 600 وات مدل HT-RT3 Sony Soundbar 600W 5.1ch HT-RT3

ساندبار سونی 600 وات مدل HT-RT3
سازنده
سونی
نوع
ساندبار
مدل سیستم صوتی
HT-RT3
مجموع قدرت صدا
600 وات
ورودی صدای اپتیکال
دارد
۶/۳۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۱۹۵
شناسه کالا:
5442314527819
تضمین اصالت:

ساندبار سونی HT-RT3 اخیرا وارد بازار شده است و یکی از فوق العاده های سونی است. در این ساندبار صدا به صورت 5.1 کاناله است و صدایی 3 بعدی و فراگیر پخش می شود. صدایی فوق العاده با کیفیت و کاربردی و تاثیر گذار را می توان با این ساندبار تجربه کرد. در این ساندبار می توان دو اسپیکر را در قسمت پشت کاناپه و یا جایی در گوشه های اتاق قرار داد و خود بار را جلوی تلویزیون گذاشت. ساب ووفر هم در قسمت کنار تلویزیون قرار می گیرد. در آن از پورت HDMI و USB  بهره گرفته شده است. همچنین ساندبار سونی HT-RT3 دارای بلوتوث و NFC می باشد که می توان بدون سیم صدا را با آن پخش کرد.  این ساندبار ورودی اپتیکال دارد که صدا را به صورت داده های دیجیتال و با کیفیت از تلویزیون به ساب ووفر انتقال می دهد. صدایی که از این ساندبار پخش می شود توان 600 وات دارد. ویژگی های صوتی آن دالبی دیجیتال و Clear Audio Plus می باشد.

پخش صدا با بلوتوث

سونی برای راحتی کاربران در این ساندبار از بلوتوث استفاده کرده است. شما می توانید محتوای صوتی و یا تصویری داخل گوشی خود را با این ساندبار به اشتراک بگذارید تا آن را با قابلیت با کیفیت خود پخش کند. شما اگر گوشی را در نزدیک ووفر یا سابووفر آن قرار دهید می توانید خیلی راحت صدا گوشی را با ساندبار پخش کنید. البته برای محتوای تصویر فقط صدا تصویر پخش می شود. سرعت انتقال داده های صوتی در این روش زیاد است ئ از کیفیت صدا کاسته نمی شود. صدایی که از این ساندبار پخش می شود 5.1 کاناله است و جذابیت و فراگیر بودن آن زیاد است. در آن قابلیت هایی دیگر نیز جود داد و آن پخش صدای 5.1 کاناله است.

چگونه با ساندبار سونی HT-RT3 می توان صدای 5.1 کاناله را پخش کرد؟

در این ساندبار یک سابووفر از نوع فعال  Active وجود دارد که به همراه آن 5 عدد اسپیکر قرار می گیرد. سه عدد از اسپیکر ها داخل یک یک قاب قرار می گیرند که این قاب در جلوی تلویزیون قرار داده می شود. این قاب و یا این بار سه اسپیکر را در برگرفته است. دو عدد اسپیکر دیگر را می توان در هر جایی از اتاق قرار داد، اما بهتر است در قسمت پشت کاناپه و یا گوه های اتاق باشد. معمولا بیشتر چیدن اسپیکر ها موجب تولید صدای 5.1 کاناله می شود.  بر روی ساب ووفر از پورت هایی برای هر کدام از اسپیکر ها استفاده شده است که هر کدام رنگی خاص دارند. باید سوکت رنگی با سیم رنگی انتقال صدا هماهنگ باشد.وقتی سیم های انتقال صدا در سوکت هایی مربوطه وصل شدند و چینش آن ها اصولی انجام شد صدایی که که از این ساندبار پخش می شود چند بعدی و 5.1 کاناله خواهد بود.

ساندبار سونی HT-RT3 با چه تلویزیون هایی همسانی دارد؟

این ساندبار با همه تلویزیون های می تواند هماهنگ شود و کارایی فوق العاده ای را به نمایش بگذارد. آنچه در اینجا مودر بحث است طراحی می باشد. ساندبار ها چون به صورت بار و یا میله ای طراحی می شوند یعنی یک بعد آن ها بیشتر بوده و به صورت افقی در جلوی تلویزیون قرار داده می شوند می توانند با تلویزیون های پایه کنار هماهنگی و هارمونی خاصی را ایجاد کنند. البته اگر تلویزیون پایه وسط هم پایه زیاد به بیرون نباشد مناسب می باشد. سونی تلویزیون های خود را با طراحی پایه کنار روانه بازار می کند تا هماهنگی خاصی را ایجاد کند.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت سیستم های صوتی موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سونی
نوع
ساندبار
مدل سیستم صوتی
HT-RT3
تعداد کانال
5.1 کاناله
نوع ساب ووفر
فعال
مجموع قدرت صدا
600 وات
نوع اسپیکر
بار
امکانات سیستم صوتی
بلوتوث
دارد
NFC
دارد
ورودی / خروجی AV
ورودی صدای اپتیکال
دارد
خروجی HDMI
دارد
درگاه USB
دارد
دفترچه راهنما
مشخصات تکمیلی
تاریخ تولید
2020
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha