کولرگازی 18000 شارپ مدل AU-A18PCS Sharp Air Conditioner 18000 AU-A18PCS

کولرگازی 18000 شارپ مدل AU-A18PCS
۱۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۹۳
تضمین اصالت:

کولرگازی شارپ AU_A18PCS دارای ظرفیت 18000 می باشد و فقط عملرکد سرد را دارد به عبارتی فقط سیستم سرمایشی دارد. این کولر گازی دارای کلاس آب و هوایی T3 می باشد که به نوعی کاربردی و در همه مناطق و مناطق گرم و حاره ای هم استفاده می شود بدون اینکه کارایی خود را از دست دهد و یا از کارایی آن کاسته شود. کولر گازی شارپ دارای سیستم ضد خورندگی است و در برابر آب و هوای نا مطلوب و اسیدی  مقاوت بالایی را از خود نشان می دهد. این کولر گازی از دو یونیت تشکیل شده  است که یونیت داخلی دارای رنگ سفید صدفی است و طراحی زیبایی را دارد. این کولر گازی  با ریموت کنترل تنظیم می شود و بر روی آن یک پنل دیجیتال وجود دارد که تا حدودی مخفی می باشد. این کولر گازی دارای ذخیره گاز R22 می باشد. فیلتر آنتی باکتریال در آن  هر گونه مواد آلرژی زا و معلق را به خود گرفته و در نهایت هوایی تصفیه شده را به داخل فضا می دمد . یا انتشار می دهد. خروجی های روی اسپلیت دیواری قابل تنظیم بوده و با جهت بالا و یا کناره ها می توان بار پرتابی را هدایت کرد. 

کلاس اب و هوایی در کولر گازی شارپ AU_A18PCS

کلاس آب و هوایی در کولرگازی بسیار مهم است. این کولر گازی کلاس اب و هوایی T3 را دارد. اب و هوای گرم و حاره ای معمولا بر روی عملکرد لوازم سرمایشی مانند کولر گازی و یا یخچال فریزر تاثیر زیادی می گذارد. از این رو شرکت های تولید کننده کولر گازی و یا یخچال فریزر برای محصولات خود کلاس اب و هوایی را تعیین می کنند،یعنی از موتور هایی استفاده می کنند که با انواعی از آب و هوا سازگاری داشته باشد. این کولر گازی برای مناطق گرم و حاره ای جوابگوی می باشد. موتور آن حتی در آب و هوای گرم هم کارایی بالایی را دارد و می توان کارایی سرد کنندگی بالایی را به نمایش بگذارد.

کمپرسور روتاری در کولر گازی شارپ AU_A18PCS

در کولر گازی  18000 شارپ AU_A18PCS از کمپرسور روتاری استفاده شده است. این کمپرسور به صورت چرخشی کار می کند و در یک سیکل گاز را فشرده و در سیکل بعدی گاز را به داخل هدایت می کند. در این نوع از کمپرسور میزان استهلاک کم می باشد. از کمپرسور روتاری برای مناطق با اب و هوای گرم استفاده می شود چون دوام و طول عمر بالایی را دارند و اب و هوای محیط تاثیر زیادی در کارکرد آنها نمی گذارد.

طراحی کاربردی در کولر گازی  18000 شارپ AU_A18PCS

کولر گازی شارپ طراحی زیبایی را دارد. این کولر گازی به رنگ سفید صدفی میباشد.  با ریموت کنترل تنظیم می شود و دارای صفحه دیجیتال به رنگ دیجیت سفید می باشد. بر روی آن از دریچه با قابلیت 4 جهت استفاده شده است. می توان جهت باد را به چپ و یا راست و یا بالا و پایین تنظیم کرد. این کولر گازی به راحتی بر روی دیوار نصب می شود. یونیت خارجی هم طراحی کاربردی را دارد و در برابر خورندگی اب و هوایی مقاوت بالایی را دارد.

 

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha