ماشین لباسشویی سامسونگ اینورتر 9 کیلوگرم ww90k5213ww Samsung Washing machine Inverter 9 killogram ww90k5213ww

ماشین لباسشویی سامسونگ اینورتر 9 کیلوگرم  ww90k5213ww
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1200
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
ساخت
کره جنوبی
۱۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۱۶
بازدید:
۱/۶۹۱
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی سامسونگ ww90k5213ww دارای ظرفیت 9 کیلو گرم است. طراحی و ویژگی فوق العاده ای برای این لباسشویی در نظرگرفته شده است. رده ی انرژی مصرفی آن بسیار حائز اهمیت و کلاس مصرفی آن A+++ است. به واسطه موتور دیجیتال بدون تسمه مصرف انرژی کمی دارد بنابراین با داشتن این لباسشویی می توان صرفه جویی قابل توجهی را شاهد بود. طراحی این لباسشویی خیلی زیبا و مبتکرانه است. درب آن از جنس Crystal Gloss است و پنل لمسی آن طبق معمول در قسمت جلویی و بالای ماشین لباسشویی قرار گرفته است و کنترل کامل آن توسط این پنل صورت می گیرد.  چون موتور اصلی آن از نوع دیجیتال بدون تسمه است میزان صدای آن بسیار کم است. برنامه های شستشوی متعدد انتخاب های شما را برای شستشو آسانتر می کند.

 اضافه کردن  لباس ها در هنگام کار Samsung Bubble shots Add Wash

شاید برای شما پیش بیاید بعد از یک یا دو دقیقه یا حتی نیم ساعت شستشوی لباس ها انداختن یک آیتم را در لباسشویی فراموش کرده باشید. دیگر با داشتن این مدل از سامسونگ نگران نباشید چون در هنگام کار با آن می توان گزینه های فراموش شده را داخل آن بیندازید. با اختصاص دادن یه دکمه برای این کار توسط شرکت سامسونگ امکان این کار برای کاربران آسانتار شده است. بعد از زدن دکمه ی مورد نظر 3 ثانیه منتظر می مانید و درب را باز می کنید  و آیتم فراموش شده را به سیکل شستشو اضافه می کنید. لازم به ذکر است تا قبل از اینکه دمای آن به 50 درجه سانتی گراد برسد هر وقت بخواهید می توانید درب آن را باز کنید.
 

کارایی شستشوی حباب ها Undeniable Performance of Bubbles

 این لباسشویی از الگوی شستشوی حبابی بهره می گیرد. مواد شوینده با آب مخلوط شده و یک محلول همگن بدست می آید سپس این محلول در قالب و شکل حباب لباس ها را خیس می دهد و عمل شستشو شروع می شود. این فرایند حتی در دمای کم هم انجام می شود و از آنجایی که قدرت نفوذ حباب ها زیاد کارایی شستشو تا  حد زیادی  افزایش می یابد. بااین کار هم فرایند شستشو تسریع می شود و هم مصرف انرژی کاهش می یابد.

شستشوی هوشمند و لکه بری ww90k5213ww 

این لباسشویی هوشمندانه طراحی و ساخته شده است. از بهترین مواد اولیه برای ساخت قطعات و بدنه ی ان استفاده شده است. موتور اینورتر بدون تسمه ی دیجیتال آن صدا و لرزش کمی به واسطه مگنتی که در آن قرار گرفته است. مصرف انرژی و صدا و لرزش آن بسیار کمتر از موتورهای معمولی قبل از خود است. این موتور برای مصارف خارج کشور یعنی کشور های اروپایی تا 10 سال گارانتی دارد که نشان از کیفیت و طول عمر تست شده ی بالای آن است.
ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1200
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
موتور Direct Drive
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
آپشن آب سرد و گرم
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
سنسور کف حذف کردن کف
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
تعداد برنامه های شستشو
18
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
قابلیت ضد آلرژی
زاویه باز شدن درب
125 درجه
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
شستشو با بخار
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
600x850x550 mm
وزن
61 کیلوگرم
ساخت
کره جنوبی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha