ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلو ادواش AddWash اکوبابل EcoBubble مدل WW90M645OPX Samsung Washing Machine 9 kg AddWash EcoBubble WW90M645OPX

ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلو ادواش AddWash اکوبابل EcoBubble مدل WW90M645OPX
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
شستشوی توربو Turbo Wash
۱۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۱/۴۱۸
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW90M645OPX یکی از برترین های شرکت سامسونگ است. این ماشین لباسشویی دارای ظرفیت 9 کیلوگرم و سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه است. در آن از موتور اینورتر دیجیتال استفاده شده است که رده انرژی مصرفی آن با موتور کارا و کاربردی اینورتر +++A می باشد. در آن از ویژگی های فوق العاده کارآمد و جدیدی استفاده شده است که رضایت کاربران را موجب می شود . این ماشین لباسشویی جدید می باشد و جدا از کارایی بالا طراحی زیبایی هم دارد. ماشین لباسشویی WW90M645OPX دارای ویژگی ادواش Addwash می باشد و توان در لحظه در هنگام فرایند شستشو به آن لباس اضافه کرد. ویژگی های دیگری چون به تعویق انداختن زمان شستشو، برنامه شستشوی درام، شستشوی سریع و... را دارد. قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ WW90M645OPX نسبت به مدل های قبلی بیشتر است و دلیل آن هم امکانات گسترده تر در آن می باشد.

موتور اینورتر دیجیتال  در ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW90M645OPX

در ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ مدل WW90M645OPX از موتور اینورتر دیجیتال استفاده شده است. موتور اینورتر دار هم مصرف انرژی کمتری دارد  هم کارایی  و ایمنی تضمین شده را دارد. رده انرژی مصرفی در این موتور +++A می باشد و از کم مصرف ترین ماشین های لباسشویی سامسونگ به شمار می رود. اینورتر از تاثیر نوسانات برق و یا شوک های الکتریکی بر روی موتور و یا خود ماشین لباسشویی جلوگیری می کند. 

شستشوی حبابی Eco Bubble

ماشین لباسشویی سامسونگ دارای ویژگی حبابی و یا EcoBubble می باشد. این ویژگی مصرف انرژی کم و قدرت پاک کنندگی بالایی را دارد. در این ویژگی ابتدا مواد شوینده در اب حل شده و در یک مخزن به کف تبدیل می شود. سپس کف وارد درام شستشو می شود و لباس ها با کیف و حباب در داخل درام می چرخند. در این ویژگی و یا آپشن شستشو دما پایین می باشد و شستشو با اب سرد صورت می گیرد درنتیجه مصرف انرژی پایین می اید از طرفی حباب ها قدرت نفوذ پذیری بالایی را دارند و می توانند خیلی راحت به داخل الیاف لباس نفوذ کنند و سخترین لکه ها را در خود حل کرده و از روی لباس ها بردارند. 

هیتر سرامیکی Ceramic Heater

 در ماشین لباسشویی برای گرم کردن آب از هیتر استفاده می شود. اگر هیتر از فلز باشد با توجه با اکسیژن موجود در اب سریع زنگ می زند و جرم و املاح آب روی آن رسوب می کند. در نتیجه زود تر کارایی خود را از دست می دهد و خراب می شود. در ماشین لباسشویی سامسونگ از هیتر سرامیکی استفاده شده است که این هیتر نه زنگ میزند و نه کارایی گرمایشی خود را از دست می دهد و سریعتر اب را به دمای تعیین شده می رساند. 

ویژگی ادواش Add Wash

ویژگی ادواش را اکثر برند های ماشین لباسشویی دارند اما فقط سامسونگ است که برای آن دربی جدا در نظر گرفته است. سامسونگ در ماشین لباسشویی خود از این ویژگی با قابلیت های متنوع تری استفاده کرده است.ویژگی  ادواش Add Wash چه کاربردی را دارد؟ این ویژگی بسیار کارآمد است. در زمانی که کاربر فراموش می کند تا یک لباس را در داخل ماشین لباسشویی قرار دهد با کمک این ویژگی می توان لباس فراموش شده را در داخل ماشین لباسشویی قرار داد تا همراه لباس ها شسته شود. اگر این ویژگی نباشد کاربر یا باید آن را جداگانه و به روش سنتی بشوید و یا صبر کند تا فرایند بعد و جمع شدن لباس های کثیف و ان لباس را با انها شستشو دهد. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
شستشوی توربو Turbo Wash
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
سیستم عیب یابی هوشمند
دارد
قابلیت ضد آلرژی
آبکشی کردن با سیستم اسپری
Wi-Fi
زاویه باز شدن درب
171 درجه به سمت چپ
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha