ماشین لباسشویی 8 کیلو ادواش Add Wash سامسونگ مدل WW80K5210UX Samsung Washing machine 8Kg ww80k5210UX

ماشین لباسشویی 8 کیلو ادواش Add Wash سامسونگ مدل WW80K5210UX
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1200
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
ساخت
کشور لهستان
۱۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۱۶
بازدید:
۷۲۳
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی سامسونگ  مدل WW80K5210UX دارای موتور اینورتر است که درام آن با سرعت 1200 دور در دقیقه می چرخد. این ماشین لباسشویی ظرفیت 8 کیلوگرم را دارد و به راحتی خانواده های پرجمعیت را پشتیبانی می کند. در این ماشین لباسشویی رده انرژی مصرفی +++A است که نشان از کم مصرف بودن آن را دارد.  ماشین لباسشویی سامسونگ طراحی زیبا و رنگ سفید دارد. تعداد برنامه ها در این ماشین لباسشویی 14 برنامه است که به همراه برنامه ها از آپشن هایی استفاده می شود که کارایی و کاربری ماشین لباسشویی را افزایش می دهند.  ویژگی و فناوری فوق العاده ای در این ماشین لباسشویی قرار دارد که نه تنها کارایی شستشو و تمیز کردن لباس ها را افزایش داده بلکه از طرفی دیگر مصرف آب و انرژی را به حداقل رسانده است این فناوری  Eco Bubble نام دارد. ویژگی Time Delay این امکان را فراهم می کند تا زمان شستشو را به ساعات کم باری به تعویق انداخت و از این طریق مصرف انرژی را به حداقل رساند. درام در این ماشین لباسشویی خیلی کاربردی طراحی شده است.ویژگی Diamond درام این ماشین لباسشویی خیس خوردن سریع و آبکشی سریع لباس ها را موجب می شود. این ماشین لباسشویی دارای ویژگی Add Wash می باشد. در این ویژگی فوق العاده کاربردی می توان آیتم و یا لباس های فراموش شده را به فرایند شستشو بدون متوقف کردن ماشین لباسشویی  به فرایند شستشو اضافه کرد. در این ماشین لباسشویی دربی برای ویژگی Add Wash به کار گرفته شده است که همرنگ درب اصلی و قسمتی از آن است. این ماشین لباسشویی قابلیت های ضد چروک و ضد لکه و... که ما در ادامه آنها را توضیح می دهیم.

ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو ww80j5555fw

تمیز کردن خودکار محفظه شوینده  و طراحی کاربردی Diamond درام در ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو مدل WW80K5210UX 

 

موتور اینورتر دیجیتال

 افزایش کارایی و بی صدا بودن و کم بودن مصرف انرژی در این ماشین لباسشویی به واسطه موتور اینورتر دیجیتال آن است . این موتور کمترین مصرف انرژی  را دارد به گونه ای که رده انرژی مصرفی آن +++A است. صدا در این ماشین لباسشویی برای فرایند شستشو برابر با 53 دسیبل و برای فرایند خشک کردن و یا Spining برابر با 74 دسیبل است که می توان گفت که صدای کمی دارد. موتور این ماشین لباسشویی به اینورتر مجهز شده است که از ماشین لباسشویی و خود موتور در برابر نوسانات برق محافظت می کند. 

خرید ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو

ویژگی Eco Bubble نفوذ پذیر حلال در لباس ها را افزایش و چون در دمای پایین انجام می شود مصرف آب و انرژی را به حداقل می رساند.

برنامه های شستشو به همراه 2 آپشن فوق العاده کاربردی

این ماشین لباسشویی دارای 14 برنامه شستشو است بنابراین کاربران انتخاب های زیادی را در انتخاب برنامه خواهند داشت و از طرفی هر نوع لباس با هر جنسی را می توان با آن مورد شستشو قرار دارد. برنامه Bedding برای شستشوی رو بالشی، روتختی و پتو ها. برنامه Cotton برای شستشوی لباس های کتانی. برنامه Dark Garment برای شستشو لباس های تیره. برنامه Delicates برای شستشوی لباس های ظریف و نازک. برنامهSynthetic برای شستشوی لباس های پایه نفتی. برنامه Wool برای شستشوی لبلاس های پشمی. برنامه Super ECO Wash برای انواع لباس ها به کار گرفته می شود و مصرف انرژی و آب آن بسیار کم است. برنامهSpin  برای زمانی که با ماشین لباسشویی فقط خشک کردن لباس ها را انجام دادد  کاربرد دارد. برنامهECO Dram Clean  برای تمیز کردن محفظه شستشو یا درام به کار می رود.برنامه Daily Wash برای شستشو لباس های روزانه به کار گرفته می شود.برنامه Rinse and Spin برای آبکشی و خشک کردن لباس ها از آن استفاده می شود برنامه شستشوی سریع در 15 دقیقه Quick Wash 15 min برای شرایط اضطراری و نیاز آنی به لباس ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. برنامه شستشوی Baby Care برای شستشو لباس کودک به کار گرفته می شود.اما جدا از برنامه ها از آپشن های کمکی استفاده شده است که فوق العاده کاربردی هستند یکی از این آپشن ها شستشوی Intensive  و دیگری آپشن Pre Wash است. در آپشن Intensive لباس ها در دمای بالا و با فشار و زمان و شدت بیشتری مورد شستشو قرار می گیرند و زمانی که لباس ها خیلی کثیف و لکه های سخت دارند بسیار موثر است و آپشن Pre Wash لباس ها را از ابتدای فرایند اصلی شستشو مورد آبکشی قرار می دهد و زمانی که لباس ها خاکی و یا گلی هستند می توان از آن استفاده کرد.

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1200
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
Wi-Fi
زاویه باز شدن درب
171 درجه به سمت چپ
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
ضد چروک
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
ارتفاع 850 × عرض 600 × عمق 550 میلیمتر
وزن
61 کیلوگرم
ساخت
کشور لهستان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha