ماشین لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X Samsung Washing machine 8Kg WF80F5EHW4X

ماشین لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WF80F5EHW4X
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
۱۱/۷۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۴۶۹
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WF80F5EHW4X دارای موتور اینورتر دیجیتال و دارای سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه است.  رده انرژی مصرفی آن +++A است که نشان از مصرف انرژی پایین این ماشین لباسشویی را دارد. موتور اینورتر دیجیتال در این ماشین لباسشویی کارایی فوق العاده ای در شستشوی لباس ها دارد، این موتور مصرف انرژی و صدای کم و طول عمر بالا را دارد.تعداد برنامه ها در این ماشین لباسشویی 12 برنامه است و جدا از آن آپشن هایی برای آن در نظر گرفته شده است که همراه با برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرند.  ویژگی و امکانات منحصر به فردی در این ماشین لباسشویی وجود دارد، ویژگی یا تکنولوژی ECO Bubble یکی از فناوری هایی است که شرکت سامسونگ در ماشین های لباسشویی خود پیاده کرده است. این ماشین لباسشویی دارای رنگ نقره ای INOX است که  خیلی سخت لکه برداشته  و از طرفی رنگی جذاب بوده که با هر دکوراسیونی هماهنگ می شود. جنس دارم یا محفظه آن از استیل ضد زنگ می باشد و طراحی Diamond آن آبکشی را آسانتر کرده و در کاهش مصرف انرژی بی تاثیر نیست. این ماشین لباسشویی قابلیت اتصال فقط اب سرد را دارد وگرم شدن اب توسط خود ماشین لباسشویی انجام می شود.

ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلوگرم wf80

تمیز کردن خودکار ماشین لباسشویی، طراحی Diamond درام در ماشین لباسشویی، برنامه شستشوی سریع در 15 دقیقه، قابلیت ذخیره سازی برنامه برای فرایند های بعدی

 

برنامه ها و آپشن های موجود در ماشین لباسشویی WF80

 تعداد برنامه برای هر ماشین لباسشویی از اهمیت زیادی برخوردار است، هر چه تعداد برنامه ها بیشتر باشد انتخاب کاربران برای استفاده از برنامه ها بیشتر خواهد بود و از طرفی می توان انواع الیاف و لباس ها را با ماشین لباسشویی مورد شستشو قرار داد. برنامه های موجود در ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو مدل WF80F5EHW4X برابر با 12 عدد هستند که آن ها را توضیح می دهیم: 1- برنامه Baby Care: مناسب برای شستشوی البسه کودک 2- برنامه Daily Wash: مناسب برای شستشوی لباس روزانه مانند لباس کار 3- برنامه Cotton: مناسب برای شستشوی لباس های کتانی 4-  برنامه Outdoor Care: مناسب برای شستشوی لباس هایی که در بیرون از خانه مورد استفاده قرار می گیرند مانند لباس کار 5- برنامه شستشوی سریع در 15 دقیقهQuick Wash:  برای شستشوی سریع لباس ها استفاده می شود. 6- برنامه شستشوی Stain away:  برنامه ای فوق العاده کاربردی برای شستشوی لباسهای دارای لکه، این برنامه قدرت فوق العاده ای در حذف لکه های ایجاد شده بر روی لباس ها دارد.7- برنامه Super ECO Wash: این برنامه می تواند برای انواع لباس ها مورد استفاده قرار گیرد و در این برنامه میزان مصرف آب و انرژی بهینه می شود.8- برنامه شستشوی Wool: این برنامه برای شستشوی لباس های پشمی مورد استفاده قرار می گیرد. 9- برنامه شستشوی Synthetic:  این برنامه برای شستشوی لباس های با الیاف مصنوعی یا نفتی مورد استفاده قرار می گیرد. 10- برنامه  Spin: برنامه ای که فقط خشک کردن لباس ها را انجام می دهد.11- Rinse and Spin: برنامه شستشو وخشک کن 12- برنامه Additional Care: این برنامه برای شستشوی لباس های نازک و ظریف به کار می رود.

آپشن های موجود در این ماشین لباسشویی مانند آپشن Pre Wash( شستشو و آبکشی اولیه لباس ها، معمولا برای لباس های گلی و یاخاکی به کار می رود و تاثیر بسزایی در افزایش حلالیت مواد شویند و عملکرد بهتر شستشو دارد) آپشن Intensive(لباس ها را با شدت بیشتری مورد شستشو قرار می دهد، برای لباس های خیلی کثیف با لکه های سخت استفاده می شود)آپشن Saok(این آپشن برای خیساندن لباس ها به کار گرفته می شود)آپشن Child Lock(برای حفظ ایمنی دستگاه می توان از آن استفاده کرد)آپشن Delay End( می توان  فرایند شستشو را به تاخیر انداخت، می توان فرایند شستشو را به ساعات کم باری موکول کرد تا از مصرف زیاد انرژی جلوگیری شود).

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
نقره ای
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
12
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
ارتفاع 850 × عرض 600 × عمق 550 میلیمتر
وزن
64 کیلوگرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha