ماشین لباسشویی 8 کیلوگرم سامسونگ مدل WW80J5555FX1 Samsung washing Machine 8Kg Capacity WW80J5555FX1

ماشین لباسشویی 8 کیلوگرم سامسونگ مدل WW80J5555FX1
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
۱۰/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۳/۲۳
بازدید:
۵۰۲
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو مدل WW80J5555FX1 با سرعت 1400 دور و تعداد 14 برنامه شستشو یکی از محصولات سامسونگ می باشد که اخیرا وارد بازار شده است. در این ماشین لباسشویی از ویژگی فوق العاده کاربردی و کارای اکوبابل استفاده شده است. در آن از برنامه شستشوی سریع بهره گرفته شده است که کمک می کند تا در سریعترین زمان لباس ها تمیز و ایده ال در اختیار کاربر قرار دهد. ماشین لباسشویی سامسونگ WW80 طراحی زیبایی را دارد و با درب بزرگ و رنگ INOX موجب جذابیت هرچه بیشتر محیط مورد استفاده هم می شود.

شستشوی حبابی Eco Bubble در ماشین لباسشویی 8 کیلو سامسونگ

سامسونگ اخیرا از تکنولوژی شستشوی حبابی در ماشین های لباسشویی خود استفاده می کند. شستشوی حبابی در دمای کم انجام می شود که میزان مصرف انرژی را به حداقل می رساند چراکه در شستشوی حبابی هیتر و یا گرمکن آب کار نمی کند. در این ویژگی شوینده و اب با هم در داخل محفظه ای مخلوط شده و سپس به صورت کف و یا حباب وارد درام شستشو می شود. حباب ها به واسطه اینکه آنتروپی و جنبش بیشتری را دارند راحتر  در داخل الیاف لباس ها نفوذ می کنند و قدرت لکه بری را افزایش می دهند. شستشوی در دمای کم از طرفی دیگر موجب ایمنی لباس ها شده و لباس ها ظریف و حساس دفرمه نمی شوند.

شستشوی حبابی Eco Bubble در ماشین لباسشویی 8 کیلو سامسونگ

درام شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو مدل WW80J5555FX

 درام شستشو  در ماشین لباسشویی سامسونگ بسیار کاربردی و کارا به چرخش لباس ها کمک می کند. در آن طراحی دیاموند به کار رفته است. این نوع از طراحی  برای زمان خشک کردن Spining کمک می کند تا لباس ها سریع اب خود را از دست داده و خشک شوند. درام از طرفی باید به لباس ها آسیب وارد نکند که درام دیامون سامسونگ خوشبختانه این ویژگی را دارد. دیاموند منظور طراحی است که بر روی درام انجام می شود.  قدرت لکه برای فرایند شستشو بسیار وابسته به نوع طراحی درام است. در ماشین لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WW80J5555FX از این ویژگی یعنی قدرت لکه بری بالا استفاده شده است.

درام شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو مدل WW80J5555FX

تمیز کردن محفظه شوینده

معمولا شوینده که تاید می باشد در داخل محفظه مخصوص شوینده قرار می گیرد . در ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو مدل WW80J5555FX از محفظه دو قسمتی استفاده شده است که یک قسمت برای شوینده و قسمت دیگر برای نرم کننده اختصاص داده شده است. بعد از مصرف شوینده به صورت اتوماتیک داخل محفظه آبکشی شده و هیچ گونه شوینده ای داخل آن باقی نمی ماند. این عملکرد بسیار مفید واقع می شود چون شوینده در داخل آن قسمت رسوب نمی کند و موجب گرفتگی منافظ و لوله های انتقال نمی شود.

تمیز کردن محفظه شوینده

طراحی زیبا و کاربردی در  ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو مدل WW80J5555FX

در این ماشین لباسشویی از طراحی درب متوسط استفاده شده است. رنگ آن نقره ای INOX می باشد. ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو مدل WW80J5555FX دارای جذابیت فوق العاده است که موجب جذاب تر شدن فضای مورد استفاده می شود. در آن از پنل دیجیتال کنترل استفاده شده است که برنامه ها با ولوم تنظیم و آپشن ها با استفاده از دکمه های کنار پنل تنظیم می شوند. این ماشین لباسشویی از جلو بارگیری می شود و درب آن 171 درجه به سمت چپ باز می شود. جنس درب از شیشه حرارت دیده است که ضد خش می باشد و دفرمه نمی شود.

طراحی زیبا و کاربردی در  ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو مدل WW80J5555FX

قابلیت اتصال با وای فای در ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو مدل WW80J5555FX

در ماشین لباسشویی سامسونگ قابلیت اتصال با وای فای وجود دارد. یعنی می توان با استفاده از گوشی تلفن همراه آن را کنترل کرد. از طرفی با قابلیت  و ویژگی Smart Chek می توان خطای احتمالی پیش آمده را بر طرف کرد. البته در بروشور و یا دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کد های خطا و نحوه بر طرف کردن آن موجود می باشد. 

قابلیت اتصال با وای فای در ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو مدل WW80J5555FX

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
Wi-Fi
فقط شستشو
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
ارتفاع 850 × عرض 600 × عمق 550 میلیمتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha