ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلو مدل WW70T3010BW Samsung Washing machine 7Kg WW70T3010BW

ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلو مدل WW70T3010BW
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
7 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1200 دور در دقیقه
حجم درام
63 لیتر
نوع صفحه نمایش
پنل دیجیتال LCD
۸/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۵۳۴
شناسه کالا:
1542314527819

سامسونگ اخیرا ماشین لباسشویی 7 کیلو را تولید و روانه بازار کرده است. ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW70T3010BW دارای رنگ سفید بوده و طراحی جذابی را دارد. در آن تعداد برنامه ها برابر با 14 عدد است و می توان در میان برنامه های آن برنامه شستشوی سریع  و یا برنامه پر فشار را مشاهده کرد. این ماشین لباسشویی دارای درام استیل است که در برابر جرم گرفتگی و زنگ زدگی از خود مقاومت نشان می دهد. درام در آن طراحی کاربردی را دارد که می تواند فرایند آبکشی لباس ها را سریعتر کند. در این ماشین لباسشویی صدا و لرزش کم است. ماشین لباسشویی به خوبی با نمد هایی ایزوله صدا شده است و با وزنه های بتنی به خوبی تعادل اتوماتیک را اتخاذ کرده است. شما فقط کافی است لباس ها را در ماشین لباسشویی قرار دهید، درام به صورت اتوماتیک وزن را تشخیص داده و با چرخش درام ، تعادل را برقرار می کند. ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ دارای چرخش 1200 دور در دقیقه است. در آن یک برنامه 18 دقیقه وجود دارد که می تواندر مواقع ضروری حجم کمی از لباس ها را با آن شستشو داد. اما هسته اصلی در این ماشین لباسشویی موتور آن است. سامسونگ در ان از موتور اینورتر دیجیتال استفاده کرده است که مصرف انرژی کمی دارد و از طرفی بهترین کارایی شستشو را به اجرا می گذارد. این ماشین لباسشویی تنها ورودی اب سرد را دارد و برای گرم کردن اب از هیتر استفاده می کند. شما می توانید میان دمای آب را برای شستشوی لباس ها به صورت دستی انتخاب کنید. 

درام یا استوانه شستشو

سامسونگ به صورت کلی از درام های بسیار کاربردی استفاده می کند. در ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلو درام حجم 63 لیتر را دارد. بر روی درام منافذی قرار گرفته است که هم در غلطاندن لباس ها کمکی به حساب می ایند  و هم اینکه ابکشی را کاربردی تر می کنند. در زمان چرخش درام برای خشک کردن میزان سرعت به 1200 دور در دقیقه می رسد، با این میزان از سرعت لباس ها با کلاس A خشک می شوند. درام از استیل است و نگهداری راحتری را دارد. در این ماشین لباسشویی بر روی درام هلدینگ و یا نگهدارنده هایی وجود دارد که فرایند شستشوی لباس ها را کاربردی تر می کنند.

موتور اینورتر دار دیجیتال

نه تنها در  ماشین لباسشویی بلکه در هر وسیله ای موتور نقش اصلی را دارد. سامسونگ در ماشین های لباسشویی رده بالای خود از موتور اینورتر دیجیتال استفاده می کند. اینورتر موجب مصرف کم در ماشین لباسشویی می شود و از طرفی نسبت به کم و یا زیاد شدن ولتاژ عملکردی کاربردی در جهت ایمنی را دارد. اینورتر با تبدیل جریان برق از اسیب احتمالی به موتور و ماشین لباسشویی جلوگیری به عمل می اورد. در کشور های خارجی موتورماشین لباسشویی سامسونگ تا 10 سال ضمانت می شود.

برنامه شستشوی سریع

یک برنامه در ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلو می تواند نقش زیادی در رفاه کاربران داشته باشد و ان هم برنامه شستشوی سریع است. در این برنامه مدت زمان شستشو برابر با 18 دقیقه است. البته اشاره نشده که میزان و یا حجم لباس ها باید چقدر باشد اما بهتر است که حجم کمی از لباس ها در زمان استفاده از این برنامه در ماشین لباسشویی موجود باشد. این برنامه برای لباس های کم اتخاذ شده است و در آن سرعت چرخش درام زیاد بوده و به طبع ان میزان مصرف انرژی بالا می رود ولی زمان شستشو پایین می اید. 

برنامه شستشوی پرفشار

این برنامه در ماشین لباسشویی سامسونگ Intensive نام دارد. البته بیشتر از اینکه یک برنامه باشد یک آپشن به حساب می اید. شما بعد از اینکه برنامه را انتخاب کردید می توانید این آپشن را انتخاب کنید. در این آپشن لباس ها بعد از فرایند شستشو و با در زمان این برنامه به خوبی و با توان بالایی شسته می شوند. در این آپشن لکه های سخت به سرعت از روی لباس ها برداشته می شوند. کاربر بنابر تشخیص خود می تواند از این آپشن استفاده کند.

تمیز کردن اتوماتیک ماشین لباسشویی

در ماشین لباسشویی 7 کیلو 1200 دور سامسونگ مدل WW70T3010BW از برنامه اکو درام کلین استفاده شده است . این برنامه مختصا برای شستشوی درام و خود ماشین لباسشویی به کار می رود. در این برنامه نباید از لباسی در داخل ماشین لباسشویی استفاده کرد. در آن میزان باکتری ها و یا جرم روی درام با کارایی 99.99 درصد  حذف می شوند.

لیست قیمت ماشین  های لباسشویی موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
7 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1200 دور در دقیقه
حجم درام
63 لیتر
رنگ
سفید
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
پنل دیجیتال LCD
سنسور کف حذف کردن کف
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
قابلیت ضد آلرژی
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha