ماشین لباسشویی 7 کیلو ادواش Add Wash سامسونگ مدل WW70K4430YW1FH Samsung Washing machine 7Kg ww70k4430YW1FH

ماشین لباسشویی 7 کیلو ادواش Add Wash سامسونگ مدل WW70K4430YW1FH
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
7 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
نوع صفحه نمایش
پنل دیجیتال LCD
ساخت
کشور لهستان
۱۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۶۳۶
تضمین اصالت:

قیمت و معرفی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW704430YW1FH

سامسونگ این ماشین لباسشویی را اخیرا وارد بازار کرده است که ویژگی های منحصر به فردی را دارد. در این ماشین لباسشویی ظرفیت 7 کیلوگرم است و درام در آن با سرعت 1400 دور در دقیقه می چرخد. ویژگی ها و امکانات در این ماشین لباسشویی  فوق العاده کاربردی است. در آن از ویژگی Add Wash، ویژگی Time Delay و ویژگی Eco Bubble استفاده شده است. موتور در این ماشین لباسشویی اینورتر دار است و نوع اینورتر آن دیجیتال می باشد. طراحی جذاب و رنگ سفید براق این ماشین لباسشویی هر دکوراسیونی را شیک و جذاب مب کند. اما به جزئیات بیشتر این ماشین لباسشویی می پردازیم. 

موتور اینورتر دار در لباسشویی 7 کیلو سامسونگ 

در ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW70K4430YW1FH از موتور اینورتر دیجیتال استفاده شده است. این موتور مصرف انرژی کمی به واسطه اینورتر دارد. در آن از وزنه هایی برای نگه داری درام استفاده شده است تا دران لرزش زیادی را ایجاد نکند. در این ماشین لباسشویی اینورتر بسیار کاربردی عمل می کند . در آن از موتور و ماشین لباسشویی به واسطه اینورتر محافظت می شود و موتور و ماشین از نوسانات برق وشوک های الکتریکی در امان می ماند. 

ویژگی ادواش Add Wash

ویژگی ادواش را اکثر برند های ماشین لباسشویی دارند اما فقط سامسونگ است که برای آن دربی جدا در نظر گرفته است. سامسونگ در ماشین لباسشویی خود از این ویژگی با قابلیت های متنوع تری استفاده کرده است.ویژگی  ادواش Add Wash چه کاربردی را دارد؟ این ویژگی بسیار کارآمد است. در زمانی که کاربر فراموش می کند تا یک لباس را در داخل ماشین لباسشویی قرار دهد با کمک این ویژگی می توان لباس فراموش شده را در داخل ماشین لباسشویی قرار داد تا همراه لباس ها شسته شود. اگر این ویژگی نباشد کاربر یا باید آن را جداگانه و به روش سنتی بشوید و یا صبر کند تا فرایند بعد و جمع شدن لباس های کثیف و ان لباس را با انها شستشو دهد. 

ویژگی تاخیر در شستشو Time Delay

ویژگی Time Delay می تواند مصرف انرژی و زمان را کمتر کند و به عبارتی روندی بهینه داشته باشد. تاخیر در شستشو به چه معنا است؟  کاربر لباس ها را در ماشین لباسشویی قرار می دهد و با تنظیم زمان تاخیر دکمه استارت را می زند، ماشین لباسشویی فرایند شستشو را بعد از اتمام شمارش معکوس زمان تنظیم شده  روع می کند. در ساعاتی از شبانه روز مصرف انرژی ( برق) کمتر است و این زمان معمولا شیف اول یعنی ساعات 1 تا 7 صیح می باشد. می توان زمان تاخیر را به ساعات صبح به تعویق انداخت. این امر مصرف را کاهش می دهد و از طرفی هزینه در نظر گرفته شده برای آن موقع از شبانه روز کمتر است. فقط مصرف انرژی نیست که بهینه می شود بلکه زمان نیز به صورت فوق العاده ای بهیه می شود و می توان در ساعاتی لباس ها را شستشو داد تا در صورت نیاز دوباره به آنها بتوان سریع از آنها استفاده کرد و همیشه در دسترس باشند.

ویژگی اکوبابل Eco Bubble

سامسونگ منحصرا از ویژگی و فناوری Eco Bubble استفاده می کند. این ویژگی  هم مصرف انرژی را بهینه می کند. در این فرایند مواد شویند و آب در دمای کم با هم مخلوط می شوند و اب حرارت داده نمی شود به همین دلیل به آن Eco می گویند اما به خاطر اینکه در دمای کم شوینده و آب حباب تولید می کنند به آن Bubble گفته شده و در مجموع این فرایند Eco Bubble نام گرفته است. در این فرایند حباب ها به واسطه اینه حرکت آزاد تری دارند سریعتر در الیاف لباس نفوذ کرده و در سریعترین زمان لکه ها را از روی لباس ها بر می دارند.

امکانات موجود در ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلو 

ظرفیت این ماشین لباسشویی 7 کیلو می باشد و چون سرعت چرخش درام  در آن 1400 دور می باشد  از جمله ماشین لباسشویی های قدرتمند به شمار می رود چراکه چرخش در آن فراتر از ظرفیت است. در آن برای ویژگی Add Wash از دربی جداگانه استفاده شده است. رنگ آن سفید صدفی می باشد که حالتی براق دارد. صفحه نمایش آن دیجیتال می باشد و کاربری آسان از ویژگی بارز آن است. تنوع برنامه در آن زیاد است و هر لباسی با هر جنس و میزان کثیفی را پوشش می دهد.

مشاهده  قیمت ماشین های لباسشویی سامسونگ در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
7 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
پنل دیجیتال LCD
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
ساخت
کشور لهستان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha