ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ نقره ای ادواش Addwash مدل WW70K5410UX Samsung Washing Machine 1400 RPM 7Kg WW70K5410UX

ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ نقره ای ادواش Addwash  مدل WW70K5410UX
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
7 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
نوع صفحه نمایش
پنل دیجیتال LCD
ساخت
کشور لهستان
۱۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۳/۲۳
بازدید:
۳۳۴
تضمین اصالت:

نقد و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ WW70K5410UX

ماشین لباسشویی سامسونگ WW70K5410UX اخیرا وارد بازار شده است. میزان ظرفیت در آن برابر با 7 کیلوگرم است. در آن درام سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه را دارد. سامسونگ در این ماشین لباسشویی از ویژگی ادواش و اکوبابل استفاده کرده است که بسیار کارآمد بوده و قطعا رضایت کاربر را در پی خواهند داشت. در این ماشین لباسشویی از تعداد 14 برنامه استفاده شده است که همراه برنامه ها، آپشن هایی وجود دارد که به همره برنامه ها می توان از آن ها استفاده کرد. در ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلو ادواش سامسونگ WW70K5410UX از موتور اینورتر دار دیجیتال استفاده شده است. این موتور رده انرژی مصرفی +++A را برای ماشین لباسشویی موجب شده است که نشان از مصرف پایین انرژی در این ماشین لباسشویی است. میزان صدا در آن 54 دسیبل برای شستشو و 74 دسیبل برای فریاند خشک کن می باشد. ماشین لباسشویی سامسونگ WW70K5410UX دارای رنگ نقره ای است که بسیار لوکس و شیک موجب جذاب تر شدن محیط مورد استفاده می شود. در آن از درب بزرگی استفاده شده است که درب ادواش هم بر روی آن قرار دارد. این ماشین لباسشویی دارای پنل کنترل دیجیتال است و می توان نوع برنامه، میزان زمان باقی مانده ، میزان دما و.. را از طریق آن نظاره گر بود.

نقد و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ ww70k5410ux

موتور اینورتر دیجیتال در ماشین لباسشویی سامسونگ  7 کیلو WW70K5410UX

موتور در ماشین لباسشویی سامسونگ WW70K5410UX اینورتر دار می باشد. اینورتر  قطعه ای الکترونیکی است که اوله مصرف انرژی را کاهش می دهد و دوما از موتور و ماشین لباسشویی در برابر نوسانات برق و شوک های الکتریکی محافظت می کند. رده انرژی مصرفی برای این ماشین لباسشویی +++A  به دست آمده است. نوع موتور دراین ماشین لباسشویی تسمه ای می باشد و خیلی را حت می توان تسمه را در آن جایگزین کرد. معمولا موتور آن در کشور های اروپایی تا 10 سال ضمانت شده است که نشان از دوام بالای موتور را دارد.

موتور اینورتر دیجیتال در ماشین لباسشویی سامسونگ  7 کیلو ww70k5410ux

فناوری اکوبابل Eco Bubble در ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلو WW70K5410UX

در ماشین لباسشویی سامسونگ WW70K5410UX از ویژگی اکوبابل استفاده شده است. این ویژگی فقط در ماشین های لباسشویی ساسمونگ دیده می شود. در آن دما در رده پایین نگه داشته می شود. شوینده و آب در داخل محفظه ای با هم مخلوط شده و به صورت کف و یا حباب در خواهد آمد. سپس حباب ها وارد درام شده و لباس ها را شستشو می دهند. حباب ها به واسطه اینکه آنتروپی واکنش بیشتری را دارند خیلی راحت لکه ها را در خود حل کرده و موجب می شوند تا قدرت لکه بری روی لباس ها بالا رود. دو مزیت اصلی ویژگی اکوبابل می تواند محافظت از لباس های حساس به حرارت و کاهش مصرف انرژی و آب باشد.

فناوری اکوبابل eco bubble در ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلو ww70k5410ux

ادواش در ماشین لباسشویی سامسونگ WW70K5410UX

قابلیت ادواش بسیار کارآمد است و برای زمانی کاربرد دارد که کاربر یک لباس را فراموش کند. در ماشین لباسشویی سامسونگ درب جداگانه ای برای آندر نظر گرفته شده است. هر زمانی می توان لباس فراموش شده را به آن اضافه کرد. با این ویژگی همیشه لباس هایی تمیز و در دسترس را خواهید داشت.  در شکل زیر درب ادواش را می توانید مشاهده کنید.

ادواش در ماشین لباسشویی سامسونگ ww70k5410ux

طراحی منحصر به فرد در ماشین لباسشویی WW70K5410UX

 این ماشین لباسشویی دارای رنگ نقره ای میباشد. در آن از طراحی درب بزرگ بهره گرفته شده است. درب ان از شیشه حرارت دیده ساخته شده و ضد خش می باشد. درب ادواش بر روی قسمت بالایی درب اصلی قرار دارد و به صورت مستقل می توان آن را باز  یا بسته کرد. این ماشین لباسشویی دارای پنل کنترل می باشد که برای برنامه ها از ولوم کنترل و برای آپشن ها از دکمه های کنار صفحه نمایش دیجیتال استفاده می شود. 

طراحی منحصر به فرد در ماشین لباسشویی ww70k5410ux

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت ماشین های لباسشویی موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
7 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
پنل دیجیتال LCD
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
زاویه باز شدن درب
171 درجه به سمت چپ
فقط شستشو
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
ارتفاع 850 × عرض 600 × عمق 550 میلیمتر
وزن
61 کیلوگرم
ساخت
کشور لهستان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha