ماشین لباسشویی سامسونگ 10 کیلویی اکوبابل 1600 دور مدل WW10H9600EW Samsung Washing Machine 10Kg Eco Bubble 1600 RPM WW10H9600EW

ماشین لباسشویی سامسونگ 10 کیلویی اکوبابل 1600 دور مدل WW10H9600EW
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
10 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1600
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
۲۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۳/۲۳
بازدید:
۱/۳۳۴
تضمین اصالت:

نقد و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ 10 کیلویی و 1600 دور مدل WW10H9600EW 

سامسونگ به تازگی ماشین لباسشویی فوق العاده ای را روانه بازار کرده است که قطعا رضایت کاربران را در پی خواهد داشت. ماشین لباسشویی 1600 دور سامسونگ کارایی شستشوی بالایی را به واسطه موتور قدرتمند خواهد داشت و از طرفی میزان مصرفی انرژی برای آن رده +++A به دست آمده است. ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW10 دارای ظرفیت شستشوی 10 کیلوگرمی می باشد و می تواند یک خانواده پر جمعیت را پشتیبانی کند. رنگ ماشین لباسشویی WW10H9600EW  سفید می باشد که در مدل این ماشین لباسشویی EW گواه رنگ سفید در نامگذاری ان می باشد. تعداد برنامه های شستشو در در ماشین لباسشویی سامسونگ 10 کیلویی 1600 دور برابر با 1 عدد می باشد که دست کاربر را در انتخاب برنامه باز گذاشته است. در ادامه بیشتر این ماشین لباسشویی را توصیف می کنیم.

نقد و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ 10 کیلویی و 1600 دور مدل WW10H9600EW 

موتور اینورتر دیجیتال 

در ماشین لباسشویی موتور یکی از بارزترین و مهمترین قطعات موجود می باشد. در ماشین های لباسشویی از موتور های مختلفی استفاده می شود که سامسونگ در ماشین لباسشویی 10 کیلویی 1600 دور از موتور اینورتر دار دیجیتال استفاده کرده است. موتور اینورتر دیجیتال مصرف انرژی کم و صدای کمی دارد و از طرفی می زان لرزش در آن کم است چراکه با وزنه هایی موتور مهار شده است. موتور در ماشین لباسشویی سامسونگ تسمه ای می باشد که در کشور هار اروپایی تا 10 سال ضمانت شده است و این نشان از کیفیت قطعات و موتور ماشین لباسشویی سامسونگ را دارد .

موتور اینورتر دیجیتال 

ویژگی اکوبابل Ecobubble

سامسونگ در ماشین های لباسشویی خود از ویژگی اکوبابل استفاده می کند و اگر خریدار ماشین لباسشویی را استفاده می کند که این ویژگی را دارد قطعا بسیاری از هزینه ها را کاهش داده و از طرفی همیشه لباس هایی تمیز در دسترس خواهد  داشت، اما چگونه و چرا؟ ویژگی اکوبابل Eco Bubble یک آپشن و یا برنامه است که در دمای بسیار پایین عمل می کند یعنی برای شستشو اب گرم نمی شود در نتیجه هیتر خاموش می ماند و از این نظر انرژی مصرف نمی شود. از طرفی دیگر در این ویژگی آب و شوینده در دمای کم مخلوط می شوند و در یک محفظه که زیر درام و یا استوانه شستشو قرار دارد حباب ها تشکیل شده و وارد درام می شود. لباس ها با حباب ها شستشو داده می شوند. در این فرایند شستشو در ماشین لباسشویی 10 کیلویی و 1600 دور ایمنی لباس ها تضمین می شود چراکه دما پایین است و درام هم زیاد لباس ها را چروک و یا دفرمه نمی کند.

ویژگی اکوبابل Ecobubble

14 برنامه شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ 1600 دور

برنامه شستشو قابلیت های استفاده را افزایش می دهد. برای نمونه برای شستشو لباس های بیرون که معمولا گلی و یا خاکی شده اند حتما باید از برنانه ای مخصوص استفاده کرد. در ماشین لباسشویی سامسونگ 10 کیلویی مدل WW10H9600EW از 14 برنامه استفاده شده است که بسیار کاربردی هستند. برنامه ها در این ماشین لباسشویی عبارت اند از

Cotton

Dark wash

Economy wash

Intensive cycle

Mixed load

Pre wash-Quick wash

15 minutesSpin and drainSuper

extra rinse

Synthetics

Sports

Wool

Easy iron function

Half load function

که این برنامه ها می توانند با توجه به جنس و یا میزان کثیفی لباس ها و یا وزن لباس ها مورد استفاده قرار بگیرند. اگر برنامه به درستی انتخاب شود مصرف آب و انرژی و استهلاک ماشین کاهش یافته و  ایمنی لباس ها تضمین می شود.

سنسور نشت آب، ایمنی تضمین شده

در ماشین لباسشویی معمولا از سنسور نشت آب استفاده می شود. این سنسور که Leakage Sensor نام دارد در مواقعی که مجاری آبکشی گرفته می شود و آب از ماشین لباسشویی خارج نمی شود به صورت اتوماتیک سیگنال هایی را به پمپ و یا شیر ورودی می فرستد که متناسب با آن جریان آب قطع می شود.  با این ویژگی ماشین لباسشویی خراب نشده و آب فضای آشپزخانه را فرانمی گیرد.

سنسور نشت آب، ایمنی تضمین شده

طراحی زیبا و کاربری با رنگ سفید صدفی

در ماشین لباسشویی 1600 دور 10 کیلو سامسونگ مدل WW10H9600EW  از طراحی زیبای استفاده شده است. پنل کنترل در این ماشین لباسشویی تمام لمسی است. درب آن از شیشه حرارت دیده ساخته شده است که نوع درب بزرگ بوده و نمایی فوق العاده جذاب دارد. رنگ در این ماشین لباسشویی سفید صدفی می باشد که فضای مورد استفاده را دو چندان جذاب تر می کند. نمایی از ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW10H9600EW را در زیر آورده ایم:

طراحی زیبا و کاربری با رنگ سفید صدفی

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
10 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1600
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
قابلیت ضد آلرژی
زاویه باز شدن درب
180 درجه به سمت چپ
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
ارتفاع 850 × عرض 600 × عمق 600 میلیمتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha