جاروبرقی سامسونگ 1800 وات مخزنی مدل VC18M2120SB Samsung Vacuum Cleaner 1800 Watt VC18M2120SB

جاروبرقی سامسونگ 1800 وات مخزنی مدل VC18M2120SB
سازنده
سامسونگ
حداکثرقدرت
1800 وات
ظرفیت مخزن
1.7 لیتر
مخزنی
کنترل
روی جاروبرقی
رنگ
آبی
۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۴۰۸
تضمین اصالت:

جاروبرقی سامسونگ VC18M2120SB دارای توان 1800 وات می باشد و از نوع مخزنی می باشد. در این جاروبرقی از کیسه استفاده نشده است و موتور می تواند توان خود را حفظ کند. در این جاروبرقی توان مکش برابر با 370 وات می باشد. صدای در این جاروبرقی برابر با 87 دیسیبل بوده می توان آن را کم صدا در نظر گرفت. در این جاوربرقی از دو فیلتر استفاده شده است که یکی در جلوی موتور و دیگری در پشت موتور قرار می گیرد. فیلتر جلویی از ورودی گرد و غبار درشت به داخل موتور جلوگیری می کند و فیلتر آخری از از ورود مواد معلق به هوا جلوگیری می کند. با این فیلتر مواد آلرژی زا نیز از هوا حذف شده و روی پوست ایجاد حساسیت نمی شود. این جاروبرقی طراحی زیبا و رنگ ابی را دارد. در آن از 3 چرخ استفاده شده که دو تای عقبی شعاع بیشتر را داشته و چرخ جلویی کوچک بوده و توانایی چرخش 360 درجه را دارد.جنس لوله و یا تیوب در این جاروبرقی از فلز بوده و خاصیت تلسکوپی را دارد.

مزیت جاربرقی مخزنی

معملا بر اساس کیسه ذخیره گرد و غبار سه نوع جاروبرقی در بازار وجود دارد. جاروبرقی سطلی، جاروبرقی مخزنی و جاروبرقی کیسه ای که هر کدام کاراییو کاربرد خاصی را دارند. در جاروبرقی سامسونگ 1800 وات از مخزن برای ذخیره گرد و غبار استفاده شده است. در آن ظرفیت مخزن 1.7 لیتر می باشد و به گونه ای طراحی شده است که بیشترین توان مکش یعنی 370 وات در زمان جارو زدن مهیا شود. در جاروبرقی مخزنی ، مخزن به راحتی تمیز می شود و نیازی به شستشو نخواهد داشد. از طرفی پر شدن آن تاثیری در مکش موتور و توان موتور نمی گذارد.

امکانات در جاروبرقی

در این جاروبرقی طول کابل برق 6 متر می باشد و تا 9 متر شعاع جارو زدن را فراهم می کند. یکی از مزیت های این جاروبرقی این است که هر کاربری حتی افراد مسن هم می توانند از آن استفاده کنند و فضا را با آن جارو زد. این جاروبرقی 4.6 کیلوگرم وزن دارد و جزء جاوربرقی های سبک به حساب می آید. رنگ این جاروبرقی آبی نفتی می باشد و کاربری آسانی را دارد. دارای سیم جمع کن بوده و برس ها یی را برای جارو زدن انواع سطوح به همراه دارد. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
سازنده
سامسونگ
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
1800 وات
ظرفیت مخزن
1.7 لیتر
مخزنی
نوع فیلتر
فیلتر هپا Heppa
کنترل
روی جاروبرقی
میزان صدا
87 دسیبل
گواهینامهSLG
دارد
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
دارد
رنگ
آبی
وزن
64.3 کیلو گرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha