جاروبرقی سامسونگ 2000 وات مخزن دار و کیسه ای مدل VC20M2560JPEV Samsung Vaccum Cleaner 2000 Watt VC20M2560JPEV

جاروبرقی سامسونگ 2000 وات مخزن دار و کیسه ای مدل VC20M2560JPEV
سازنده
سامسونگ
حداکثرقدرت
2000 وات
ظرفیت مخزن
2.5 لیتر
مخزنی
کیسه ای
رنگ
بنفش
۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۴/۲
بازدید:
۴/۵۹۹
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات جاروبرقی مخزن دار سامسونگ VC2500 مدل VC20M2560JPEV

سامسونگ جاروبرقی  VC20M2560JPEV را با مشخصاتی فوق العاده کاربردی روانه بازار کرده است. جاروبرقی سامسونگ VC2 یکی از برترین های سامسونگ است. این جاروبرقی در رنگ های مختلفی روانه بازار شده است و بسته به رنگ آن نام مدل ان هم تغییر می کند. برای نمونه جاروبرقی سامسونگ مدل VC20M251AWB به رنگ آبی می باشد و مشخصات جاروبرقی   VC20M2560JPEVرا دارد. سامسونگ برای این جاروبرقی 5 رنگ متفاوت در نظر گرفته است. توان در جاوربرقی VC20M2560JPEVبرابر با 2000 وات می باشد و توان مکش آن در ایده آل ترین حالت برابر با 460 وات می باشد. سامسونگ در آن از کیسه هم استفاده کرده است و ظرفیت مخزن ان برابر با 2.5 لیتر بوده و میزان صدا در آن برابر با 83 دسیبل می باشد. این جاروبرقی کم صدا بوده و در عین حال توان بالایی را دارد.

قدرت 2000 واتی در جاروبرقی سامسونگ vc20m2540jnev

توان بالای مکش در جاروبرقی سامسونگ VC2

جاروبرقی سامسونگ مدل VC20M2560JPEV دارای توان 2000 وات است و توان مکش در آن برابر با 460 وات می باشد. در ایده آل ترین حالت می تواند توان بالایی را از خود به نمایش بگذارد. جاروبرقی سامسونگ VC2 سری VC2500 یکی از برترین های سامسونگ است که مخاطبان زیادی را دارد. در این جاروبرقی صدا هم در رده ایده آلی قرار دارد و این نشان از عملکرد فوق العاده موتور آن است. با یان جاروبرقی می توان هر گونه سطوحی را جارو کرد و به واسطه طراحی فوق العاده پارویی ان فشار مضاعف به موتور وارد نمی شود. این جاروبرقی دارای انواع پارویی می باشد که می توان از آنها برای انواع سطوح استفاده کرد. 

توان بالای مکش در جاروبرقی سامسونگ VC2

تمیزکردن راحت تر مخزن(سیکلون)، EZClean Cyclone Filter

 در جاروبرقی سامسونگ 2000 وات از سیکلونی استفاده شده است که کمک می کند تا کارایی تمیز کنندگی و مکش افزایش یابد و از طرفی موتور با بازده و راندمان بیشتری کار می کند. در این سیکلون از دو استوانه استفاده شده است که در یکی گردو خاک و در دیگری ذرات درشت تر جمع می شود که در نتیجه آن تمیز کردن خود سیکلون هم راحت تر صورت می گیرد. جاروبرقی مخزند دار سامسونگ مدل VC20M2560JPEV کیسه هم دارد. در این جاروبرقی مصرف انرژی پایین می باشد و تمیز کردن استوانه و یا مخزن در آن بسیار راحت و آسان است. قیمت جاروبرقی مخزن دار  معمولا بیشتر از انواع جاروبرقی کیسه ای می باشد و آن هم به واسطه عملکرد بهتر و مصرف انرژی کمتر در انها است.

تمیزکردن راحت تر مخزن(سیکلون)، EZClean Cyclone Filter

راحتی استفاده با دستگیره ارگونومیک

در جاروبرقی سامسونگ 2000 وات مدل VC20M2560JPEV از دستگیره آرگونومیک استفاده شده است که کمک می کند تا فرایند جارو زدن برای کاربر راحت تر صورت گیرد. در زیر تصویر مربوط به آن را اورده ایم.  در جاروبرقی مخزن دار سامسونگ از دستگیره اگونومیک استفاده شده است. این نوع دستگیره موجب می شود که تا مچ دست خسته نشود و بتوان هر گونه سطوح و جای دنجی را با آن جارو کرد. 

راحتی استفاده با دستگیره ارگونومیک

فیلتر بهداشتی Anti Bacterial  

همانطور که می دانید در جاروبرقی از فیلتر استفاده می شود و این فیلتر می تواند کاربرد زیادی را داشته باشد. فیلتر آنتی باکتریال تا 99.99 درصد الرژن ها را جذب خود کرده و هوایی تصفیه شده را برای فضا فراهم می کند . این فیلتر تنقس موتور را هم اسانتر می کند و کارایی موتور را به حد ایده ال می رساند. فیلتر قابل شسشتو می باشد و می توان از آن دوباره استفاده کرد . بنابراین دیگر لازم نیست برای خرید فیلتر هرینه کنید.  برای قیمت جاروبرقی سامسونگ مخزن دار و یا قیمت جاروبرقی سامسونگ کیسه ای می توانید به لینک زیر رجوع کنید:

لیست قیمت انواع جاروبرقی موجود در فروشگاه مجی کالا

می توانید تصاویر و مشخصات دقیق تر این جاروبرقی را در لینک زیر مشاهده کنید:

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
سازنده
سامسونگ
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
2000 وات
ظرفیت مخزن
2.5 لیتر
مخزنی
کیسه ای
نوع فیلتر
Anti-Bacteria
میزان صدا
83 دسیبل
طول سیم
6 متر
گواهینامهSLG
دارد
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
دارد
رنگ
بنفش
وزن
4.3 کیلوگرم
ابعاد
پهنا 280 میلیمتر- ارتفاع246 میلیمتر- عمق 390 میلیمتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha