تلویزیون دول ال ای دی 65 اینچ سامسونگ 4K اسمارت 65TU8502 Samsung TV 4K Smart Dual LED 65 Inch 65TU8502

تلویزیون دول ال ای دی 65 اینچ سامسونگ  4K اسمارت 65TU8502
۲۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۲/۱۳
بازدید:
۱۵۴
تضمین اصالت:

تلویزیون TU8502 سامسونگ مدل 2020 و از سری TU می باشد. این تلویزیون کیفیت تصویر 4K UHD را دارد و در آن تصویر با رزولوشن تصویر 2160*3840 پیکسل ارائه می شود. در تلویزیون 65TU8502 از یک سری از مشخصات فوق العاده کاربردی استفاده شده است که نظیر آن در تلویزیون های قبل از این مدل دیده نمی شود. در تلویزیون 65 اینچ سامسونگ TU8502 از نوعی نور پردازی بهره گرفته شده است که Dual LED نام دارد و به واسطه آن کیفیت تصویر دگرگون شده و با کیفیت منحصر به فردی ارائه می شود. تلویزیون TU8502 پایه وسط می باشد و می توان گفت که قاب باریک و حاشیه کم صفحه نممایش از ویژگی های بارز طراحی در این تلویزیون می باشد. از فرمت های HDR پشتیبانی می کند  و فرمت های HDR 10 + را می توان نمایش دهد. صدا در این تلویزیون 20 وات است که با ویژگی های دالبی مانند دالبی دیجیتال همراه است. در نتیجه این ویژگی های منحصر به فرد تصویر با کیفیت و صدایی رسا را می توان با این تلویزیون تجربه و تماشا کرد. سامسونگ برای ایجاد و قرار دادن ویژگی های هوشمند در این تلویزیون از سیستم عامل تایزن استفاده کرده است که کاربران بسیار از آن راضی بوده و سرگرمی ویژه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. این سیستم عامل حدودا یک دهه می باشد که سامسونگ در تلویزیون های خود از ان استفاده می کند. از ALEXA و Bixby هم پشتیبانی می کند و کافی است یک دکمه را فشار داده و با تلویزیون محاوره کنید تا دستورات لازم را انجام دهد. در صورتی که به اینترنت وصل باشد زمان هر بازی را بر روی صفحه نمایش در گوشه سمت راست نمایش می دهد که این ویژگی Sport Alert نام دارد. در تلویزیون TU8502 گیرنده دیجیتال  و خروجی دیجیتال وجود دارد که با اولی می توان کانال های داخلی را تماشا کرد و با دومی می توان صدای این تلویزیون را بر روی انواعی از اسپیکر ها و سینما خانگی ها بدون افت کیفیت انتقال داده و پخش کرد. 

صفحه نمایش در تلویزیون 65 اینچ TU8502

 سامسونگ در تلویزیون TU8502 از  صفحه نمایش VA استفاده می کند. خوب این صفحه نمایش به صورت کیلی مشخصاتی را دارد که می توان کیفیت تصویر را به طور ویژه و منحصر به فرد نمایش دهد. دراین نوع از صفحه نمایش کنتراست، روشنایی، نمایش رنگ و نمایش رنگ سیاه عمیق در استانه ای بالا البته از روبه رو قرار دارد. وقتی از روبه رو به تصاویر این تلویزیون تماشا شود تفاوت و قیاس هایی که کاربران با دیگر تلویزیون های می کنند به خوبی آشکار خواهد بود. اما سامسونگ در تلویزیون 65 اینچ TU8502 از ویژگی Dynamic Crystal Display استفاده می کند هنوز مشخص نیست که سامسونگ چه ویژگی را با این عنوان مدنظر دارد و یا در تلویزیون قرارداده است، اما واقعیت آن است که تفاوت تصویر آشکاری با این ویژگی ها را می توان استخراج کرد.

 تصویر در تلویزیون TU8502 با Dual LED

 در تلویزیون سامسونگ TU8502 از فناوری نورپردازی نوین استفاده شده است. در این تلویزیون در برد ال ای دی به جای یک لامپ ال ای دی از دو لامپ LED استفاده شده است. یکی از لامپ ها نور سفید ودیگری نور زرد را انتشار می دهد. در این نوع نور پردازی تصویر بسیار با کیفیت ارائه می شود و رنگ ها به صورت جداگانه از منابع جدا نور خود را دریافت می کند. در این تلویزیون تفاوت بین رنگ تیره و روشن، به خوبی مشخص می شود و می توان گفت که جزئیات رنگی به بهترین نحو ممکن نمایش داده می شود.

تصویر 4K و پردازش پویا HDR در تلویزیون TU8502

 در این تلویزیون صفحه نمایش رزولوشن 8.3 میلیون پیکسلی را دارد. در آن تصویر با رزولوشن 2160*3840 پیکسل ارائه می شود.  تصویر در تلویزیون سامسونگ کنتراست بالا، روشنایی بالا و همچنین تمایز و تفاوت بین المان های تصویر را در رده بالایی دارد. در این تلویزیون از محدوده دینامیکی و پردازش داده های پویا استفاده شده است. فرمت های HDR و HDR 10+ با این تلویزیون قابل نمایش بوده و می توان تصاویر خارق العاده ای را از این تلویزیون ارائه داد. کاربر می توان لحظات به یاد ماندنی را  با تصاویر با کیفیت این تلویزیون تجربه کند که نظیر آن در هیچ تلویزیونی دیگر یافت نمی شود. 

صدای 20 وات اما متفاوت در تلویزیون TU8502

سامسونگ در این تلویزیون از قابلیت هایی برای ارتقای سطح کیفی صدا استفاده کرده است که به وضوح اهمیت و کارایی این ویژگی ها آشکار است. این شرکت بزرگ تلویزیونی با بهره گرفتن از فناوری و ویژگی دالبی دیجیتال و DTS-HD توانسته در تلویزیون TU8502 صدایی رسا و با کیفیت را انتشار دهد. علاوه بر آن قابلیت MultiRoom Link در این تلویزیون اشتراک صدا و پخش آن از طریق سایر وسایل هوشمند مانند تلفن های همراه را ممکن ساخته است. بنابراین برای شنیدن صدای تلویزیون لازم نیست حتما جلوی تلویزیون باشید بلکه می توان در هر اتاقی در منزل به صدای آن با استفاده از تلفن خود گوش دهید. خوب این ویژگی چه زمانی کاربرد دارد؟ زمانی که یک برنام تلویزیونی مثلا فوتبال در ساعات بعد نصف شب پخش می شود و شما می خواهید آن را تماشا کنید، خوب قطعا هندسفری به طول زیاد را در اختیار ندارید می توانید از این ویژگی استفاده کرده با استفاده از گوشی به آن گوش دهید. صدای این تلویزیون 20 وات سات و با 2 عدد اسپیکر ارائه می شود البته اگر به صدای بیشتر از این مقدار نیاز داریدمی توانید از طریق پورت اختصاصی دیجیتال صدا را بر روی اسپیکر های جانبی انتقال داده و پخش کنید.

هوشمند و Bixby، کاربر و دنیای مجازی در تلویزیون 65 اینچ سامسونگ TU8502

در تلویزیون سامسونگ از ویژگی هایی چون Bixby استفاده شده است. این ویژگی بسیار کاربردی است و با این ویژگی می توان با فشار دادن یک دکمه بر روی ریموت کنترل با تلویزیون محاوره کرد. مثلا می توان گفت گوگل ساعت چند است یا می توان گفت کانال را تغیر بده به شماره... این ویژگی بسیار حائز اهمیت است و می توان سایر وسایل هوشمند را نیز به تلویزیون به اشتراک گذاشت. در این تلویزیون از تایزن به عنوان سیستم عامل کاربردی زییا و پر سرعت استفاده شده است به گونه ای که تا باز کردن یوتیوب تنها 2 ثانیه طول می کشد. مرورگروب، بلوتوث و بسیار از برنامه های دیگر در آن وجود دارد البته اگر لازم باشد می توان در قسمت Content انها را دانلود و بر روی تلویزیون نصب کرد. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

نظرات کاربران
مهدی
۱۳۹۹/۱۰/۳
سلام سایز 50 اینچ این مدل موجود میکنید؟
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha