یخچال فریزر ساید بای ساید 22 فوت سامسونگ RS68N8650SL Samsung Refrigerator Side By Side 22 Ft RS68N8650SL

 یخچال فریزر ساید بای ساید 22 فوت سامسونگ RS68N8650SL
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
RS68N8650SL
ظرفیت
608 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
سه درب فلکس
قابلیت بدون برفک
نوع موتور
کمپرسور اینورتر دیجیتال
۳۶/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۳/۱۶
بازدید:
۳۴۰

یخچال فریزر سامسونگ مدل RS68 دارای طراحی زیبا و کاربردی است. در این یخچال فریزر از ویژگی طراحی فلکس 3 درب استفاده شده است که برای یخچال 2 درب و برای فریزر 1 درب درنظر گرفته شده است. این یخچال دارای موتور اینورتر دیجیتال است که این موتور در اکثر محصولات ساسمونگ استفاده شده است. مصرف انرژی کمتر به همراه صدای کم از ویژگی های این موتور کارا است. در این یخچال از سیستم سرمایشی twin Cooling یا سرمایشی دوقلو استفاده شده است که برای فریزر یک دما و برای یخچال دمایی جداگانه در نظر گرفته می شود. برای عملکرد سرمایشی آن از گاز R600a استفاده شده است که هم کارایی فوق العاده در سرد نگه داشتن داخل یخچال و فریزر دارد و هم برای موتور استهلاک کمی را ایجاد می کند.  در این یخچال سیستم آبریز و یخساز  بر روی درب فریزر در نظر گرفته شده است. دارای پنل دیجیتال لمسی داخل یخچال و به صورت مخفی است. قابلیت های دیگری چون سیستم بدون برفک، یخساز سریع، انجماد سریع و سیستم هوشمند و اتصال با وای فای و ویژگی Smart ThinQ را دارد.

یخچال فریزر ساید بای ساید rs68

موتور اینورتر دیجیتال

در این یخچال فریزر از موتور اینورتر دیجیتال استفاده شده است. این موتور دارای مصرف انرژی کمتر و صدای پایین می باشد. در این یخچال از اینورتر استفاده شده است. اینورتر یک قطعه الکترونیکی است که از موتور یخچال در برابر نوسانات برق محافظت کرده و با تبدیل جریان برق از ازدیاد مصرف انرژی جلوگیری می کند. سامسونگ در اکثر محصولات خود از این تکنولوژی استفاده می کند که همان تکنولوژی به کار رفته در محصولات ال جی است.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ rs68

طراحی یخچال فریزر ساید بای ساید RS68

 این یخچال دارای طراحی ساید بای ساید است یعنی درب های آن به چپ و راست باز می شوند. قسمت یخچال دارای 2 درب بالا و پایین می باشد و قسمت فریزر دارای یک درب است که به طرف چپ باز می شود. قسمت کنترلی آن در داخل یخچال و به صورت مخفی است یعنی با بستن درب های یخچال هیچ قسمت کنترلی مشاهده نمی شود البته این یخچالدارای یخساز و آبریز می باشد و برای کنترل این قسمت ها صفحه نمایش لمسی دیجیتال بالای قسمت آبریز وجود دارد.  این یخچال دارای رنگ نقره ای می باشد و تعداد طبقات و طبقات روی درب آن زیاد است که در قسمت مشخصات آمده است. کشوی میوه و سبزیجات، کشوی نگه داری بطری و قسمت های مربوط بهنگه داری لبنیات و.... در آن تعبیه شده است.

یخچال فریزر سامسونگ rs68

امکانات یخچال فریزر ساید بای ساید RS68

در این یخچال از سیستم سرمایشی Twin Cooling یا سیستم سرمایشی دوقلو استفاده شده است. در این سیستم برای یخچال و فریزر دماهای جداگانه ای اتخاذ می شود. برای سرمایش داخل یخچال و فریزر از گاز مبرد R600a استفاده شده است که هم برای موتور و هم برای محتویات داخل یخچال کارایی زیادی دارد و از اسطهلاک موتور نسبت گاز های دیگر می کاهد. در این یخچال سیستم هوشمند SmartThinQ وجود دارد که دارای وای فای بوده و می توان آن را به دیگر وسایل هوشمند لینک کرده و کنترل یخچال را با گوشی و یا تلویزیون و... در دست گرفت.

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
RS68N8650SL
ظرفیت
608 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
سه درب فلکس
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
5
تعداد طبقات
7
تعداد کشو
2
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
به سمت راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
6
تعداد طبقات درب فریزر
4
تعداد کشو
2
قابلیت بدون برفک
جهت باز شدن درب فریزر
به سمت چپ
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
یخساز خودکار
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R600a
سیستم خنک کننده
Twin Cooling
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
دیجیتال از نوع مخفی داخل یخچال
قفل کودک
میزان صدا
39 دسی بل
نوع موتور
کمپرسور اینورتر دیجیتال
گنجایش و ابعاد
ظرفیت یخچال
398 لیتر
ظرفیت کل به لیتر
608 لیتر
ظرفیت فریزر
210 لیتر
ارتفاع
1780 میلی متر
عمق
716 میلی متر
پهنا
912 میلی متر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha