یخچال فریزر سامسونگ مدل RT75k6540sl Samsung Refrigerator RT75k6540sl

یخچال فریزر سامسونگ مدل RT75k6540sl
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
بالا و پایین
مدل یخچال
RT75k6540sl
ظرفیت
532 لیتر
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
بالا و پایین
قابلیت بدون برفک
نوع موتور
کمپرسور اینورتر دیجیتال
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۶۲۱
تضمین اصالت:

یخچال فریزر سامسونگ مدل RT75k6540sl از نوع بالا و پایین می باشد که در آن یخچال در بالا و فریزر در پایین قرار گرفته است. ظرفیت این یخچال فریزر 532 لیتر است که از این مقدار، ظرفیت  125 لیتر به فریزر و 401 لیتر به  یخچال فریزر اختصاص داده شده است. این یخچال دارای رنگ نقره ای است و طراحی زیبا و جذابی دارد. درب های آن به طرف راست باز می شود. یخچال در پایین و با ظرفیت بیشتر و فریزر در بالا و با ظرفیت کمتر قرار گرفته است. رنگ  آن نقره ای  و طراحی آن خوش تراش است و  و در برابر لکه و آثار انگشتان مقاوم است. نحوه دسترسی به مواد غذایی در داخل یخچال آسان است و کشو های آن خیلی راحت جابجا می شوند.  این یخچال دارای کمپرسور اینورتر دیجیتال و کم مصرف است و از طرفی در کشور های اروپایی تا 10 سال ضمانت شده است. سیستم سرمایشی آن Twin Cooling می باشد که دمای هر کشو و یا فریزر و یخچالل اختصاصی می باشد و همچنین در صورت قطعی برق تا 15 ساعت سرما را در خود نگه داشته و از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری می کند.

یخچال فریزر سامسونگ بالا و پایین rt75k

سیستم سرمایشی Twin Cooling در یخچال فریزر سامسونگ مدل RT75k6540sl 

 در این یخچال فریزر از سیستم سرمایشی Twin Cooling استفاده شده است که برای هر قسمت دمای سرمایشی جداگانه ای اختصاص داده شده است. سیستم سرمایشی Twin Cooling امروزه یک فناوری و تکنولوژی جدید به حساب می آید و کارایی سرمایشی بالایی دارد. مواد غذایی بسته به قفسه هایی که در آن قرار می گیرند دمای جداگانه ای را تجربه می کنند. این سیستم سرمایشی در تمام یخچال های مدرن و ساید بای ساید وجود دارد و هم برای مصرف بهینه انرژی  و هم برای افزایش کارایی موتور تاثیرات مثبتی گذاشته است.

یخچال فریزر سامسونگ

سیستم سرمایشی Twin Cooling، دمای اختصاصی در هر کشو

موتور و یا کمپرسور اینورتر در یخچال فریزر سامسونگ مدل RT75k6540sl 

در یخچال فریزر های ساسمونگ از موتور و یا کمپرسور اینورتر دیجیتا ل استفاده شده است که  کارایی سرمایشی بالایی دارد. نحوه عملکرد آن بدین صورت است که یخچال در جریان کار خود خاموش نمی شود و فقط میزان دور آن و جریان گاز مبرد در آن کاهش می یابد ، همین امر موجب کاهش مصرف انرژی می شود چون مصرف انرژی موتور خاموش و روشن شدن دوباره آن زیاد است. از طرفی مواد غذایی یک دما را تجربه کرده و در یک رنج دمایی خواهند بود.

قابلیت تبدیل فریزر به یخچال در یخچال فریزر سامسونگ مدل RT75k6540sl 

در این یخچال قابلیت تبدیل فریزر به یخچال وجود دارد. می توان با زدن یک دکمه دمای فریزر را تا رنج دمایی یخچال پایین آورد و این برای زمانی است که مواد غذایی برای نگه داری در داخل فریزر نباشد و برای جادار کردن یخچال فریزر، فریزر را به یخچال تبدیل کرد و هر زمان و به دلخواه خود دکمه غیر فعال کردن آن را زده و دوباره دمای فریزر پایین آمده و از قسمت بالایی به عنوان فریزر استفاده کرد.

یخچال فریزر سامسونگ بالا و پایین

 

تبدیل فریزر به یخچال با آپشن کاربردی

طراحی در یخچال فریزر سامسونگ مدل RT75k6540sl 

طراحی این یخچال بسیار زیباست و فضای کمی را اشغال می کند. رنگ نقره ای آن با هر دکوراسیونی سازگاری دارد. طراحی خوش تراش آن به گونه ای است که  در برابر آثار لکه مقاوم است. درب یخچال و فریزر به طرف راست باز می شود و دستگیره های آن در کناره ها قرار گرفته است.  در آن یخچال در پایین و فریزر در بالا قرار گرفته است که به آن یخچال فریزر بالا و پایین گفته می شود. بر روی درب یخچال آبریز وجود دارد و یخساز آن در داخل فریزر جعبه کوچکی به آن اختصاص داده شده است.  طراحی داخلی آن به گونه ای است که دسترسی به کشوها آسان و برای هر نوع ماده غذایی کشویی اختصاص داده شده است. برای میوه و سبزیجات کشویی در پایین یخچال قرار گرفته که ویژگی حفظ رطوبت دارد. این یخچال بدن شک تنها یخچالی است است که سیستم سرمایشی آن با حفظ رطوبت 70 درصدی کار می کند.

شما می توانید جهت اصلی بودن محصول آن را در سایت سازنده مشاهده فرمایید:

مشاهده یخچال فریزر سامسونگ RT75k6540sl  در سایت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
بالا و پایین
مدل یخچال
RT75k6540sl
ظرفیت
532 لیتر
وزن یخچال
84.5 کیلوگرم
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
بالا و پایین
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
4
تعداد طبقات
3
تعداد کشو
2
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
به سمت راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
2
تعداد طبقات درب فریزر
2
قابلیت بدون برفک
جهت باز شدن درب فریزر
سمت راست
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R600a
سیستم خنک کننده
Twin Cooling
سیستم بدون برفک
نوع صفحه نمایش
دیجیتال
میزان صدا
41 دسی بل
نوع موتور
کمپرسور اینورتر دیجیتال
گنجایش و ابعاد
ظرفیت یخچال
401 لیتر
ظرفیت کل به لیتر
532 لیتر
ظرفیت فریزر
125 لیتر
ارتفاع
1855 میلی متر
عمق
720 میلی متر
پهنا
790 میلی متر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha