یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39/RZ32 Samsung Refrigerator RR39-RZ32

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39/RZ32
۳۷/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۶/۱۸
بازدید:
۳۴۷

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ  دارای ظرفیت 40 فوت ، طراحی زیبا  , رنگ استیل براق است. این یخچال فریزر از موتور اینورتر دیجیتال استفاده کی کند که کارایی بالایی در سرد نگهداشتن دمای داخل یخچال و حفظ تازگی مواد غذایی دارد.موتور اینورتر دیجیتال در یخچال فریزر دوقلو سامسونگ دارای ویژگی های کاربردی مانند مصرف انرژی کم، صدای کم و دوام و طول عمر بالا است. در این یخچال از گاز مبرد R600a استفاده شده است که کمترین میزان اصطکاک و استهلاک را برای موتور موجب می شود. طراحی زیبا و ویژگی دوقلو و حمل اسان ، یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39/RZ32 را یکی از محبوب ترین یخچال فریزر های موجود در بازار تبدیل کرده است. ظرفیت بالای آن به راحتی خانواده های پر جمعیت را پشتیبانی کرده و حجم زیادی از مواد غذایی را در خود جایی می دهد.  داخل یخچال با شیشه ها حرارت دیده طبقه بندی و قفسه بندی شده است. کشوی میوه و سبزیجات در یخچال که تا حدی نگهدارنده رطوبت برای سالم و تازه ماندن میوه و سبزیجات هستند در یخچال وجود دارد. بر روی درب یخچال از ابریز و یخساز استفاده شده است که محفظه آن قابل جدا شدن است. درب یخچال به طرف راست و درب فریزر به طرف چپ باز می شود.  فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh تا 99.999 درصد باکتری ها را از داخل یخچال حذف کرده و بوی بد یخچال را از بین می برد. قابلیت انجماد سریع، سیستم سرمایشی بدون برفک، قفل کودک، هشدار باز ماندن درب، صفحه نمایش کوچک دیجیتالی هم برای فریزر و هم برای یخچال، لامپ LED جهت روشنایی یخچال و فریزر از امکانات کاربردی و کاربرپسند یخچال فریزر RR39/RZ32 هستند. 

موتور اینورتر دیجیتال در یخچال فریزر دوقل سامسونگ rr39/rz32 

 در این یخچال فریزر از موتور اینورتر دیجیتال استفاده شده است. این موتور دارای حداقل مصرف انرژی و کارایی بالاست. در این موتور از اینورتر استفاده شده است که از موتور و یخچال در برابر نوسانات برق و شوک های الکتریکی محافظت کرده و ایمنی یخچال فریزر تامین می شود.  در یخچال و فریزر یعنی در هر کدام موتور اینورتر استفاده شده و رده مصرف انرژی آنها +A است.  سیستم سرمایشی در آنها TOP Cooling است یعنی جریان هوای سرد از بالا اعمال می شود.

طراحی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ rr39/rz32

 یخچال فریزر دوقلو سامسونگ دارای رنگ استیل براق است. طراحی بدنه به گونه ای است که لکه برنمی دارد وبسیار درخشان و براق است. بر روی درب یخچال از آبریز و یخساز استفاده شده است و محفظه آب قابل جدا شدن است. دستگیره های آن آسان بازشو بوده و راحتی کاربران در این زمینه مدنظر قرار گرفته است. دارای صفحه نمایش بر روی درب یخچال و فریزر است و تنظیمات دما را می توان با آن انجام داد. درب یخچال به طرف راست و درب فریزر به طرف چپ باز می شود. داخل یخچال و فریزر دارای طبقه هایی است که به مواد غذایی مختلف اختصاص داده شده است. 

امکانات یخچال فریزر دوقلو سامسونگ rr39/rz32 

یخچال فریزر  دوقلو سامسونگ rr39/rz32  دارای ویژگی ها و امکاناتی چون قابلیت انجماد سریع، قابلیت بدون برفک، قفل کودک، سیستم سرمایشی Top Cooling، موتور اینورتر دیجیتال کم مصرف و با دوام، طبقه بندی منظم با شیشه های حرارت دیده،  آبریزر و یخساز و فیلتر های بهداشتی تصفیه هوای داخل یخچال Hygiene Fresh را می توان نام برد که یخچال فریزر دوقلو سامسونگ را به محصولی بسیار محبوب در بین کاربران تبدیل کرده است.

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha