ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره DW60M9530FW Samsung Dishwasher 14 sets DW60M9530FW

ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره DW60M9530FW
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
سبد کارد و چنگال
ساخت
کشور تایلند
تعداد طبقه
3 طبقه
۱۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۱۶
بازدید:
۱/۳۰۶
تضمین اصالت:

  ماشین ظرفشویی DW60M9530FW دارای ظرفیت 14 نفره است. این ظرفشویی با طراحی زیبا و خوش تراش قابلیت های متمایز و کارایی و عملکرد فوق العاده ای دارد. رده مصرف انرژی آن A++ است که ماشین ظرفشویی کم مصرفی است و کارایی شستشو و خشک کردن آن به گونه ای کارآمد است که گرید A را برای عملکرد آن  اتخاذ شده است. تعداد 7 برنامه شستشو دارد که می توان از این برنامه هاانتخاب کرد و برای شستشوی ظرف ها بکار برد. صدا و لرزش پایینی دارد و 44 دسیبل صدا تقریبا نشان از یک ماشین ظرفشویی Silence  است.

شستشوی Water Wall

سیستم شستشوی water wall در این ماشین ظرفشویی بکار گرفته شده است. این سیستم منحصر بفرد بوده و کارایی شستشو را تا حد بسیار زیادی بالا برده است. در این سیستم آب از تمام جهات با فشار و سرعت زیادی بر روی ظرف ها جریان پیدا می کند، جدا از آن از دو طرف چپ و راست شیر های کوچکی تعبیه شده  که  5 عدد آن در سمت چپ و 3 عدد آن در سمت راست قرار گرفته و به عنوان نقطه هی کمکی، ظرف ها را مورد شستشو قرار می دهند. کارایی این سیستم به گونه ای است که سخترین چربی ها و لکه ها را تمیز می کنند.

شستشو و خشک کردن سریع در 55 دقیقه با سیستم خشک کردن منحصر بفرد

شما می توانید از این برنامه سریع برای زمانی که عجله دارید استفاده کنید. با این برنامه می توانید در عرض 55 دقیقه ظرها را مورد شستشو قرار داده و آن ها را به صورت کاملا خشک در اختیار داشته باشید. در این ماشین ظرفشویی می توان بعد از انجام پروسه ی شستشو دری آن را باز کرده و همزمان با باز کردن درب یک فن که به صورت توکار در قسمت داخلی آن قرار گرفته است، موجب به جریان انداختن هوای خشک در درون ظرفشویی شده و در نتیجه آن ظرف ها کاملا خشک می شوند.

فضای داخلی ماشین ظرفشویی

فضای داخلی آن به خوبی طبقه بندی شده است. درای سه قفسه می باشد که قفسه ی بالایی آن برای ظروف کوچک، کارد و چنگال استفاده می شود. قفسه ها قابل جابه جایی و تنظیم مجدد هستند بنابراین می توان هر گونه ظرف و با هر اندازه ای را در آن قرار داد. قرا دادن ظرف در داخل آن بسیار آسان است و قفسه های آن بسیار کارآمد و شیک طراحی شده است.

امکانات ماشین ظرفشویی 

جدا از طراحی زیبا، امکاناتی در خور آن در این ماشین ظرفشویی قرار گرفته است. پنلی لمسی روی درب آن قرار گرفته و به صورت مخفی است و تمام کنترل آن با این پنل انجام می شود. دارای سیستم وای فای بوده و می توان آن را به گوشی های هوشمند لینک کرد و از روی پنل گوشی به کنترل عملکرد آن پرداخت.

مشاهده محصول در وبسایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
برنامه بخارشوی
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
رنگ سبد ها
آبی کبالتی
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
6 عدد
تعداد برنامه اصلی شستشو
6برنامه اصلی شستشو با 6 آپشن کاربردی
میزان مصرف آب
9.7 لیتر
میزان صدا
44 دسیبل
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
598x 600 x 845 mm
وزن
53 کیلوگرم
ساخت
کشور تایلند
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha