ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M6050FW Samsung Dishwasher 14 sets DW60M6050FW

ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M6050FW
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
3 طبقه
۱۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۱۶
بازدید:
۳۳۵
شناسه کالا:
16549836241235
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M6050FW اخیرا وارد بازار شده است. در آن از موتور اینورتر دیجیتال استفاده شده است. این موتور مصرف انرژی کم دارد و از طرفی طول عمر موتور و ماشین ظرفشویی به واسطه اینورتر افزایش پیدا می کند. سامسونگ برای این ماشین ظرفشویی 3 طبقه را به کاربر برده است که می توان حجم و وزن زیادی زا ظرف های را با ان شستشو داد. در این ماشین ظرفشویی از سیستم شستشوی روتاری استفاد می شود که در آن دو پره به صورت چرخان طرف ها را شستشو می دهند. میزان صدا در ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M6050FW 44 دسیبل می باشد که کمترین میزان صدا در ماشین های ظرفشویی سامسونگ به حساب می اید. طراحی زیبا و با دستگیره پاکتی جلوه ای زیبا را به آن بخشیده است. در آن از 7برنامه و 6 آپشن استفاده شده است که هر نو ع ظرف با هر میزان کثیفی را می توان با آن شستشو داد. 

شستشوی پر فشار در ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M6050FW

تنوع برنامه در ماشین ظرفشویی می تواند کاربرد زیادی را داشته باشد. برای نمونه می توان از هر برنامه برای شستشو دسته ای ظرف ها استفاده کرد. قطعا توصیه نمی شود که از برنامه شستشوی Intensive برای شسشتوی ظروف شیشه استفاده شود. . این برنامه برای شستشوی ظرف ها بسیار کثیف با لکه های سخت کاربرد دارد و به شستشوی پر فشار هم معروف است. در ان اب با فشار زیادی  بر روی ظرف ها جریان می یابد. معمولا قابلمه ها و یا ظروف بزرگ دیگر را می توان در طبقه پایین قرار داده و از این برنامه برای شستشوی آنها استفاده کرد. شستشوی Intensive به صورت برنامه است و می توان از آپشن های کمکی هم برای آن استفاده کرد. 

شستشوی سریع درماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M6050FW

در ماشین ظرفشویی سامسونگ یک برنامه به نام شستشوی سریع و یا Express وجود دارد که در 60 دقیقه حجم زیادی از ظرف ها را شستشو می دهد. این برنامه کارایی و کاربرد زیادی را دارد. معمولا برنامه ها در ماشین های ظرفشویی مدت زمان زیادی را صرف می کنند تا ظرف ها را شستشو دهند که زمان شستشوی 60 دقیقه می تواند در زمان کاربر صرفه جویی کند. در این برنامه هم همانند شستشوی پر فشار میزان مصرف انرژی و یا مصرف آب کم می شود و به حدی بهینه می رسد.  

شستشوی نیم بار درماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 6050

معمولا کاربران و یا استفاده کننده گان از ماشین ظرفشویی دوست دارند که از ماشین ظرفشویی برایشستن ظرف های هر وعده غذایی استفاده کنند. در این ماشین ظرفشویی از آپشن شستشوی نیم بار یا Half Load استفاده شده است. این برنامه قادر است حتی یک ظرف را شستشو دهد. البته در آن به میزان ظرف ها و تعداد آن ها میزان مصرف شوینده و میزان مصرف آب و انرژی بهینه می شود. رده انرژی مصرفی در این ماشین ظرفشویی برابر با A++ می باشد. 

تاخیر در شستشو در ماشین ظرفشویی 14 نفره مدل DW60M6050FW

در ماشین ظرفشویی 6050  سامیونگ می توان ظرف ها را در ماشین ظرفشویی قرار داده و برنامه مورد نظر را انتخاب کرد. سپس زمان تاخیر را تعیین کرد. زمان تاخیر به صروت معکوس شروع به شمارش کرده و بعد از پایان ماشین ظرفشویی به صورت اتوماتیک ظرف ها را شستشو می دهد. باز هم در این ویژگی نیز می توان مصرف انرژی را کاهش داد چرا که می توان  زمان شستشو را به ساعات کم باری به تعویق انداخت که هم مصر انرژی کم است و هم تعرفه کمتری برای آن در نظر گرفته شده است. به صورت کلی مصرف انرژی در این ماشین ظرفشویی بسیار کم است.

سنسور نشت اب و ایمنی با ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M6050FW

با ماشین ظرفشویی 6050 دیگر نگران آبگرفتگی محیط آشپز خانه نباشید. این ماشین ظرفشویی دارای سنسور نشت آب می باشد که در صورت نشتی جریان آب را از پمپ ورودی آب قطع می کند. با این ویژگی هم موتور ایمن می شود و هم ماشین ظرفشویی صدمه نمی بیند. این ویژگی در ماشین های ظرفشویی سامسونگ و یا ماشین های ظرفشویی بوش Aqua Stop نام دارد. بنابراین می توان در نهایت ماشین ظرفشویی را انتخاب کرد که امکانات وابسته بیشتری را داشته باشد.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
پنل لمسی
دارد
برنامه بخارشوی
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
رنگ سبد ها
آبی کبالتی
تعداد برنامه اصلی شستشو
7 عدد
میزان مصرف آب
10.5 لیتر
میزان صدا
44 دسیبل
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
سیستم اسپری چهار طرفه
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha