ماشین ظرفشویی بخارشور دار سامسونگ 14 نفره مدل DW60K8550FW Samsung Dishwasher 14 Sets DW60K8550FW

ماشین ظرفشویی بخارشور دار سامسونگ 14 نفره مدل DW60K8550FW
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
سبد کارد و چنگال
ساخت
کشور تایلند
تعداد طبقه
3 طبقه
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۱۱
بازدید:
۱/۵۴۵
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 8550 دارای ظرفیت 14 نفره ودارای رنگ سفید  می باشد. این ماشین ظرفشویی بسیار کاربردی و کار با آن آسان می باشد. شرکت سامسونگ تقریبا 6 مدل از ماشین ظرفشویی را روانه بازار کرده که این ماشین ظرفشویی یکی از بهترین مدل های ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد. در این ماشین ظرفشویی 5 برنامه اصلی شستشو 6 آپشن کاربردی وجود دارد. این ماشین ظرفشویی مجهز به سیستم توقف آب در صورت بروز مشکل برای ماشین ظرفشویی است . ماشین ظرفشویی 8550 دارای 3 طبقه بوده که از طبقه پایین تا طبقه بالا ظروف بزرگ تا ظروف کوچک و کارد و چنگال قرار می گیرد. طبقه ها در آن قابل تنظیم ارتفاع بوده و می توان ظروف را با هر اندازه ای در آن قرار داد.  در این ماشین ظرفشویی برنامه ها و آپشن هایی به کار رفته است و می توان گفت تمام ظرف ها با هر جنس و میزان کثیفی را پشتیبانی می کند. 

ماشین ظرفشویی سامسونگ 8550

سیستم شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 8550

در این ماشین ظرفشویی سیستم شستشو به صورت دیواره ای Water Wall است. در پایین طبقه ها درپایین ترین مکان در ماشین ظرفشویی، آب پاشی بر روی ظرف ها صورت می گیرد. پره هایی روی روتور موتور نصب شده که آب از طریق منافذی که روی پره ها قرار دارد بر روی ظرف ها جریان می یابد. این سیستم شستشو در اکثر ماشین های ظرفشویی به کار گرفته شده است و کارایی بالایی از خود به نمایش گذاشته است. موتور شستشو در ماشین های ظرفشویی سامسونگ از نوع دیجیتال اینورتر می باشد و مصرف انرژی کم و صدای کم از ویژگی های بارز آن است. صدا در این سیستم شستشو 44 دسیبل است و میزان مصرف آب آن در هر سیکل شستشو برابر با 10.7 لیتر است. کلاس شستشو در آن A است و بالاترین رده شستشو را نشان می دهد(از A   بالاترین تا Dپایین ترین)، این سیستم ، شستشوی بهینه ظرف ها را موجب می شود.

ماشین ظرفشویی سامسونگ 8550

 

برنامه های شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 8550

در این ماشین ظرفشویی 5 برنامه شستشو وجود دارد و می توان از میان آنهاد برنامه مناسب را انتخاب کرد، برنامه  Intensive ظرف ها را با شدت و فشار بیشتری مورد شستشو قرار می دهد و برای شستشوی ظرف های بسیار کثیف به کار  می رود، برنامه شستشوی Auto ظرف ها را به صورت اتوماتیک تخمین زده و متناسب با تشخیص دستگاه آب و انرژی را برای شستن ظرف ها مصرف می کند و برای تمام ظروف با هر میزان کثیفی به کار برده می شود، برنامه Delicate ظرف ها را با میزان دما و فشار آب کمتری شستشو می دهد و برای ظرف های نازک و شکستنی کاربرد دارد، برنامه شستشوی Quick خیلی سریع ظرف ها در زمان کمی شستشو می دهد و برای مواقع ضروری و نیاز دو باره ظرف ها مورد استفاده قرار می گیرد و برنامه شستشوی Eco  شستشوی ظرف ها را به دمای بهینه و مصرف انرژی کمتر انجام می دهد.

ماشین ظرفشویی سامسونگ 8550

آپشن های شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 8550

در این ماشین ظرفشویی از آپشن هایی استفاده شده که به همراه برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرند، آپشن ها 6 عدد هستند، آپشن Delay Start شستشوی ظرف ها را با تاخیر انجام می دهد و میتوان با استفاده از آن شستشن ظرف ها را به ساعات کم باری و کم مصرف شبانه روز به تعویق انداخت، آپشن نیم بار Half Load برای شستشوی ظرف ها با تعداد کم کاربرد دارد، آپشن Sanitize با افزایش دما باکتری زدایی روی ظرف ها انجام می دهد، آپشن قفل کودک Child Lock برای ایمنی ماشین ظرفشویی به کار گرفته می شود، آپشن Dry Plus ظرف ها را بیشتر خشک می کند و آپشن Auto Open Dry بعد از فرایند شستشو درب ماشین ظرفشویی باز می شود و رطوبت ماشین ظرفشویی خارج می شود و بسیار موثر در خشک کردن ظرف ها است و در نهایت آپشن Zone Booster برای ظروف بسیار کثیف بسیار کاربردی است. 

 


ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
برنامه بخارشوی
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
رنگ سبد ها
آبی کبالتی
تعداد برنامه اصلی شستشو
5 عدد برنامه اصلی و 6 آپشن کاربردی
میزان مصرف آب
10.5 لیتر
میزان صدا
44 دسی بل
سبد هوشمند تاشو
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
عرض 598 × عمق 600 × ارتفاع 845 میلیمتر
وزن
48 کیلوگرم
ساخت
کشور تایلند
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha