ماشین ظرفشویی بخارشور دار سامسونگ 14 نفره مدل DW60M9530FS Samsung Dishwasher 14 PlatesDW60M9530FS

ماشین ظرفشویی بخارشور دار سامسونگ 14 نفره مدل DW60M9530FS
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
نقره ای
سبد کارد و چنگال
ساخت
کشور تایلند
تعداد طبقه
3 طبقه
۱۶/۶۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۶/۱۸
بازدید:
۲۹۸

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 9530 دارای ظرفیت 14 نفره و دارای رنگ نقره ای  می باشد. این ماشین ظرفشویی بسیار کاربردی و کار با آن آسان می باشد. شرکت سامسونگ تقریبا 6 مدل از ماشین ظرفشویی را روانه بازار کرده که این ماشین ظرفشویی یکی از بهترین مدل های ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد. رده انرژی مصرفی در این ماشین ظرفشویی ++A و میزان صدای آن 44 دسیبل می باشد و از طرفی در این ماشین ظرفشویی قابلیت شستشو با بخار وجود دارد و به عبارتی بخارشوردار می باشد. پنل کنترل در آن مخفی بوده و در صورت بسته بودن درب نمی توان پنل کنترل را مشاهده کرد. در این ماشین ظرفشویی 6 برنامه اصلی شستشو 6 آپشن کاربردی وجود دارد. این ماشین ظرفشویی مجهز به سیستم توقف آب در صورت بروز مشکل برای ماشین ظرفشویی است . ماشین ظرفشویی 9530 دارای 3 طبقه بوده که از طبقه پایین تا طبقه بالا ظروف بزرگ تا ظروف کوچک و کارد و چنگال قرار می گیرد. طبقه ها در آن قابل تنظیم ارتفاع بوده و می توان ظروف را با هر اندازه ای در آن قرار داد.  در این ماشین ظرفشویی برنامه ها و آپشن هایی به کار رفته است و می توان گفت تمام ظرف ها با هر جنس و میزان کثیفی را پشتیبانی می کند.

ماشین ظرفشویی سامسونگ بخار شور دار 9530

سیستم شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 9530

در این ماشین ظرفشویی سیستم شستشو به صورت آب پاشی دیواره ای Water Wall است. در پایین طبقه ها درپایین ترین مکان در ماشین ظرفشویی، آب پاشی بر روی ظرف ها صورت می گیرد. پره هایی روی روتور موتور نصب شده که آب از طریق منافذی که روی پره ها قرار دارد بر روی ظرف ها جریان می یابد. این سیستم شستشو در اکثر ماشین های ظرفشویی به کار گرفته شده است و کارایی بالایی از خود به نمایش گذاشته است. موتور شستشو در ماشین های ظرفشویی سامسونگ از نوع دیجیتال اینورتر می باشد و مصرف انرژی کم و صدای کم از ویژگی های بارز آن است. صدا در این سیستم شستشو 44 دسیبل است و میزان مصرف آب آن در هر سیکل شستشو برابر با 9.7 لیتر است. کلاس شستشو در آن A است و بالاترین رده شستشو را نشان می دهد(از A   بالاترین تا Dپایین ترین)، این سیستم ، شستشوی بهینه ظرف ها را موجب می شود.

 

برنامه های شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 9530

در این ماشین ظرفشویی 7 برنامه شستشو وجود دارد و می توان از میان آنهاد برنامه مناسب را انتخاب کرد، برنامه  Intensive ظرف ها را با شدت و فشار بیشتری مورد شستشو قرار می دهد و برای شستشوی ظرف های بسیار کثیف به کار  می رود، برنامه شستشوی Auto ظرف ها را به صورت اتوماتیک تخمین زده و متناسب با تشخیص دستگاه آب و انرژی را برای شستن ظرف ها مصرف می کند و برای تمام ظروف با هر میزان کثیفی به کار برده می شود، برنامه Delicate ظرف ها را با میزان دما و فشار آب کمتری شستشو می دهد و برای ظرف های نازک و شکستنی کاربرد دارد، برنامه شستشوی Quick خیلی سریع ظرف ها در زمان کمی شستشو می دهد و برای مواقع ضروری و نیاز دو باره ظرف ها مورد استفاده قرار می گیرد، برنامه شستشوی Express ظرف ها را در زمان کم و ایده آل و برنامه Daily55 برای شستشوی ظرف های روزانه کاربرد دارد.

آپشن های شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 9530

در این ماشین ظرفشویی از آپشن هایی استفاده شده که به همراه برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرند، آپشن ها 6 عدد هستند، آپشن Delay Start شستشوی ظرف ها را با تاخیر انجام می دهد و میتوان با استفاده از آن شستشن ظرف ها را به ساعات کم باری و کم مصرف شبانه روز به تعویق انداخت، آپشن نیم بار Half Load برای شستشوی ظرف ها با تعداد کم کاربرد دارد، آپشن Sanitize با افزایش دما باکتری زدایی روی ظرف ها انجام می دهد،آپشن Zone Booster ظرف های بسیار کثیف را با شدت بیشتر مورد شستشو قرار می دهد،آپشن قفل کودک Child Lock برای ایمنی ماشین ظرفشویی به کار گرفته می شود و در نهایت آپشن Hi-Temp Wash ظرفها را در دمای بالا مورد شستشو قرار می دهد و باکتری زدایی 99.999 درصدی صورت می گیرد.

 


ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
نقره ای
صفحه نمایش دیجیتال
برنامه بخارشوی
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
6 عدد
تعداد برنامه اصلی شستشو
6 برنامه اصلی شستشو با 6 آپشن کاربردی
میزان صدا
44 دسی بل
سبد هوشمند تاشو
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
عرض 598 × عمق 600 × ارتفاع 845 میلیمتر
وزن
53 کیلوگرم
ساخت
کشور تایلند
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha