ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M5070FW Samsung Dishwasher 14 Plates DW60M5070FW

ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M5070FW
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رنگ
سفید
سبد کارد و چنگال
ساخت
کره منتاژ چین
تعداد طبقه
3 طبقه
۱۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۱۰/۸۳۹
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5070 دارای ظرفیت 14 نفره و در دو رنگ سفید و نقره ای  موجود می باشد. این ماشین ظرفشویی بسیار کاربردی و کار با آن آسان می باشد. شرکت سامسونگ تقریبا 6 مدل از ماشین ظرفشویی را روانه بازار کرده که این ماشین ظرفشویی یکی از بهترین مدل های ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد. در این ماشین ظرفشویی 7 برنامه اصلی شستشو 5 آپشن کاربردی وجود دارد. این ماشین ظرفشویی مجهز به سیستم توقف آب در صورت بروز مشکل برای ماشین ظرفشویی است . ماشین ظرفشویی 5070 دارای 3 طبقه بوده که از طبقه پایین تا طبقه بالا ظروف بزرگ تا ظروف کوچک و کارد و چنگال قرار می گیرد. طبقه ها در آن قابل تنظیم ارتفاع بوده و می توان ظروف را با هر اندازه ای در آن قرار داد.  در این ماشین ظرفشویی برنامه ها و آپشن هایی به کار رفته است و می توان گفت تمام ظرف ها با هر جنس و میزان کثیفی را پشتیبانی می کند.

ماشین ظرفشویی سامسونگ 5070

سیستم شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5070

در این ماشین ظرفشویی سیستم شستشو به صورت روتاری Rotary است. در پایین طبقه ها درپایین ترین مکان در ماشین ظرفشویی، آب پاشی بر روی ظرف ها صورت می گیرد. پره هایی روی روتور موتور نصب شده که آب از طریق منافذی که روی پره ها قرار دارد بر روی ظرف ها جریان می یابد. این سیستم شستشو در اکثر ماشین های ظرفشویی به کار گرفته شده است و کارایی بالایی از خود به نمایش گذاشته است. موتور شستشو در ماشین های ظرفشویی سامسونگ از نوع دیجیتال اینورتر می باشد و مصرف انرژی کم و صدای کم از ویژگی های بارز آن است. صدا در این سیستم شستشو 46 دسیبل است و میزان مصرف آب آن در هر سیکل شستشو برابر با 12 لیتر است. کلاس شستشو در آن A است و بالاترین رده شستشو را نشان می دهد(از A   بالاترین تا Dپایین ترین)، این سیستم ، شستشوی بهینه ظرف ها را موجب می شود.

 

برنامه های شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5070

در این ماشین ظرفشویی 7 برنامه شستشو وجود دارد و می توان از میان آنهاد برنامه مناسب را انتخاب کرد، برنامه  Intensive ظرف ها را با شدت و فشار بیشتری مورد شستشو قرار می دهد و برای شستشوی ظرف های بسیار کثیف به کار  می رود، برنامه شستشوی Auto ظرف ها را به صورت اتوماتیک تخمین زده و متناسب با تشخیص دستگاه آب و انرژی را برای شستن ظرف ها مصرف می کند و برای تمام ظروف با هر میزان کثیفی به کار برده می شود، برنامه Delicate ظرف ها را با میزان دما و فشار آب کمتری شستشو می دهد و برای ظرف های نازک و شکستنی کاربرد دارد، برنامه شستشوی Quick خیلی سریع ظرف ها در زمان کمی شستشو می دهد و برای مواقع ضروری و نیاز دو باره ظرف ها مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه شستشوی Eco  شستشوی ظرف ها را به دمای بهینه و مصرف انرژی کمتر انجام می دهد، برنامه شستشوی Express ظرف ها را در زمان کم و ایده آل و برنامه Pre wash ظرف ها را آبکشی اولیه کرده و یا فقط آبکشی می کند.

آپشن های شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5070

در این ماشین ظرفشویی از آپشن هایی استفاده شده که به همراه برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرند، آپشن ها 6 عدد هستند، آپشن Delay Start شستشوی ظرف ها را با تاخیر انجام می دهد و میتوان با استفاده از آن شستشن ظرف ها را به ساعات کم باری و کم مصرف شبانه روز به تعویق انداخت، آپشن نیم بار Half Load برای شستشوی ظرف ها با تعداد کم کاربرد دارد، آپشن Sanitize با افزایش دما باکتری زدایی روی ظرف ها انجام می دهد، آپشن قفل کودک Child Lock برای ایمنی ماشین ظرفشویی به کار گرفته می شود و در نهایت آپشن Multi-in1 چند کاره بوده و در صورت استفاده از بسیاری از لحاظ کارایی شستشو را افزایش می دهد.

 


ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
رنگ سبد ها
آبی کبالتی
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
7 عدد
تعداد برنامه اصلی شستشو
7 برنامه اصلی شستشو با 5 آپشن کاربردی
میزان مصرف آب
12 لیتر
میزان صدا
46 دسی بل
سبد هوشمند تاشو
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
عرض 598 × عمق 600 × ارتفاع 845 میلیمتر
وزن
53 کیلوگرم
ساخت
کره منتاژ چین
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha