ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره DW60M5060FS Samsung Dishwasher 14 Plates DW60M5060FS

ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره DW60M5060FS
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رنگ
نقره ای
سبد کارد و چنگال
ساخت
قطعات کره - مونتاژ چین
تعداد طبقه
3 طبقه
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۳/۲۳
بازدید:
۳۹۳
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60M5060FS  دارای ظرفیت 14 نفره  و رنگ نقره ای می باشد. این محصول در سال 2017 وارد بازار شده و تمام ویژگی و انتظارات کاربران را دربرگرفته است.  شستشوی سریع را با کمترین مصرف انرژی فراهم می کند. با داشتن این ظرفشویی نتنها از شستن ظرف ها با دست رهایی خواهی یافت بلکه به واسطه ی انرژی مصرفی کم آن در پرداخت هزینه های اضافی آب و برق جلوگیری خواهی کرد، در واقع می توان گفت با یه تیر دو نشان را خواهید زد.در این ماشین ظرفشویی 7 برنامه و 6 آپشن وجود دارد و می توان هر ظرف با هر میزان کثیفی را با آن مورد شستشو قرار داد. رنگ نقره ای این ماشین ظرفشویی با هر دکوراسیونی سازگار بوده و به راحتی می توان با توجه به ابعاد آن در فضای آشپزخانه استفاده کرد.

 

برنامه های موجود در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M5060FS

برنامه های کاربردی و مورد نیاز مانند شستشوی سریع و و شستشوی بهینه و حتی شستشوی طولانی و به تاخیر انداختن زمان شستشو در آن جایی گرفته تا تمام انتظارات کاربران بر آورده شده و رضایتمندی کامل را برای استفاده کنندگان آن فراهم آورد. شاید ساده به نظر برسد اما با همین تاخیر در زمان شستشو Time Delay می توانید شستشو را به ساعات آخر شب یا صبح زود که میزان مصرف برق در رنج کم باری است به تعویق بیندازید و در مصرف انرژی بیخودی جلوگیری کنید البته در کل این ماشین ظرفشویی کم مصرف بوده و رده ی انرژی مصرفی آن متعارف است.

در این ماشین ظرفشویی 7 برنامه شستشو وجود دارد و می توان از میان آنهاد برنامه مناسب را انتخاب کرد، برنامه  Intensive ظرف ها را با شدت و فشار بیشتری مورد شستشو قرار می دهد و برای شستشوی ظرف های بسیار کثیف به کار  می رود، برنامه شستشوی Auto ظرف ها را به صورت اتوماتیک تخمین زده و متناسب با تشخیص دستگاه آب و انرژی را برای شستن ظرف ها مصرف می کند و برای تمام ظروف با هر میزان کثیفی به کار برده می شود، برنامه Delicate ظرف ها را با میزان دما و فشار آب کمتری شستشو می دهد و برای ظرف های نازک و شکستنی کاربرد دارد، برنامه شستشوی Quick خیلی سریع ظرف ها در زمان کمی شستشو می دهد و برای مواقع ضروری و نیاز دو باره ظرف ها مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه شستشوی Eco  شستشوی ظرف ها را به دمای بهینه و مصرف انرژی کمتر انجام می دهد، برنامه شستشوی Express ظرف ها را در زمان کم و ایده آل و برنامه Pre wash ظرف ها را آبکشی اولیه کرده و یا فقط آبکشی می کند.

 

آپشن های موجود در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M5060FS

در این ماشین ظرفشویی از آپشن هایی استفاده شده که به همراه برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرند، آپشن ها 6 عدد هستند، آپشن Delay Start شستشوی ظرف ها را با تاخیر انجام می دهد و میتوان با استفاده از آن شستشن ظرف ها را به ساعات کم باری و کم مصرف شبانه روز به تعویق انداخت، آپشن نیم بار Half Load برای شستشوی ظرف ها با تعداد کم کاربرد دارد، آپشن Sanitize با افزایش دما باکتری زدایی روی ظرف ها انجام می دهد، آپشن قفل کودک Child Lock برای ایمنی ماشین ظرفشویی به کار گرفته می شود، آپشن Rinse Plus ظرف ها را بیشتر مورد آبکشی قرار می دهد کهخ در باکتری زدایی ایده آل بی تاثیر نیست و در نهایت آپشن Multi-in1 چند کاره بوده و در صورت استفاده از بسیاری از لحاظ کارایی شستشو را افزایش می دهد.

 

زیبایی وجاداری ماشین ظرفشویی DW60M5060FS

این ماشین ظرفشویی در رنگ سفید تولید شده است و رنگ سفید مورد علاقهی بسیاری از کاربران است. شرکت های تولیدی جدا از این که به صورت رقابتی کار می کنند باید به سلایق مخاطبان توجه داشته و تقریبا همه ی گزینه های ممکن را در ساخت و تولید خود مورد توجه قرار دهند. داخل ظرف شویی چه خبر است. در حقیقت طوری طراحی شده تا حتی یک کاردتا یک قابلمه ی بزرگ در داخل آن قرار گیرد واما چطور:

سبد هایی زیبا با رنگ آبی کبالتی در داخل ظرفشویی قرار گرفته و قابل تنظیم می باشند و اصول کار به این صورت است که از پایین به بالا ظرف بزرگ به کوچک قرار می گیرد، یعنی در بالا که بالاترین قفسه است ، کارد و چنگال و فنجان و به صورت کلی ظروف کوچک قرار می گیرند و تمام ظروف را با اندازه های مختلف در خود جایی می دهند. 

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رنگ
نقره ای
صفحه نمایش دیجیتال
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
7 عدد
تعداد برنامه اصلی شستشو
7 برنامه اصلی شستشو با 6 آپشن کاربردی
میزان مصرف آب
12 لیتر
میزان صدا
46 دسی بل
سبد هوشمند تاشو
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
عرض 596 × عمق 600 × ارتفاع 835 میلیمتر
وزن
47 کیلوگرم
ساخت
قطعات کره - مونتاژ چین
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha