ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره DW60M5060FW Samsung Dishwasher 14 Persons DW60M5060FW

ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره DW60M5060FW
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفر
رنگ
سفید
موتور اینورتر بدون تسمه
سبد کارد و چنگال
ساخت
کشور کره جنوبی
۱۲/۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۶۳۷
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60M5060FW  دارای ظرفیت 14 نفره است. این محصول در سال 2017 وارد بازار شده و تمام ویژگی و انتظارات کاربران را دربرگرفته است.  شستشوی سریع را با کمترین مصرف انرژی فراهم می کند. با داشتن این ظرفشویی نتنها از شستن ظرف ها با دست رهایی خواهی یافت بلکه به واسطه ی انرژی مصرفی کم آن در پرداخت هزینه های اضافی آب و برق جلوگیری خواهی کرد، در واقع می توان گفت با یه تیر دو نشان را خواهید زد.

برنامه های کاربردی و مورد نیاز مانند شستشوی سریع و و شستشوی بهینه و حتی شستشوی طولانی و به تاخیر انداختن زمان شستشو در آن جایی گرفته تا تمام انتظارات کاربران بر آورده شده و رضایتمندی کامل را برای استفاده کنندگان آن فراهم آورد. شاید ساده به نظر برسد اما با همین تاخیر در زمان شستشو Time Delay می توانید شستشو را به ساعات آخر شب یا صبح زود که میزان مصرف برق در رنج کم باری است به تعویق بیندازید و در مصرف انرژی بیخودی جلوگیری کنید البته در کل این ماشین ظرفشویی کم مصرف بوده و رده ی انرژی مصرفی آن متعارف است.

زیبایی وجاداری ماشین ظرفشویی DW60M5060FW

این ماشین ظرفشویی در رنگ سفید تولید شده است و رنگ سفید مورد علاقهی بسیاری از کاربران است. شرکت های تولیدی جدا از این که به صورت رقابتی کار می کنند باید به سلایق مخاطبان توجه داشته و تقریبا همه ی گزینه های ممکن را در ساخت و تولید خود مورد توجه قرار دهند. داخل ظرف شویی چه خبر است. در حقیقت طوری طراحی شده تا حتی یک کاردتا یک قابلمه ی بزرگ در داخل آن قرار گیرد واما چطور:

سبد هایی زیبا با رنگ آبی کبالتی در داخل ظرفشویی قرار گرفته و قابل تنظیم می باشند و اصول کار به این صورت است که از پایین به بالا ظرف بزرگ به کوچک قرار می گیرد، یعنی در بالا که بالاترین قفسه است ، کارد و چنگال و فنجان و به صورت کلی ظروف کوچک قرار می گیرند و تمام ظروف را با اندازه های مختلف در خود جایی می دهند. 

شستشوی بهداشتی با DW60M5060FW  

این ماشین ظرفشویی جدا از اینکه ظرف ها مورد شستشو قرار می دهد، از ایجاد لکه ها و علی الخصوص باکتری هایی که با چشم غیر مصلح قابل روئیت نمی باشد را از بین می برد تا تولید رقابتی که با دیگر کمپانی ها صورت گرفته ازآبروی شرکت سازنده دفاعی شده باشد. شیوه ی کار به این صورت است که دما تا 70 درجه افزایش یافت و اثری از باکتری ها و لکه هایی که به وسیله قطره های آب به وجود می آید نماند.

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفر
رنگ
سفید
پنل لمسی
دارد
موتور اینورتر بدون تسمه
برنامه بخارشوی
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
رنگ سبد ها
آبی کبالتی
تعداد برنامه اصلی شستشو
8
میزان مصرف آب
12 لیتر
میزان صدا
46 دسی بل
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
سیستم اسپری چهار طرفه
شاخص زمان باقی مانده
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
596 * 835* 600
وزن
47 کیلوگرم
ساخت
کشور کره جنوبی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha