ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره DW60H5050FS Samsung Dishwasher 14 Persons DW60H5050FS

ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره DW60H5050FS
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفر
رده مصرف انرژی
A+
رنگ
نقره ای
موتور اینورتر بدون تسمه
سبد کارد و چنگال
ساخت
کشور کره جنوبی
۱۰/۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۳/۲۳
بازدید:
۷۳۴
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60H5050FS دارای ظرفیت 14 نفره و بسیار خوشطرح وخوش ساخت است. ویژگی های زیادی چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ طراحی برای آن بکار گرفته شده است. جنس بدنه از استیل ضد زنگ است تا دیگر نگران آب خوردگی بدنه و دفرمه شدن آن نباشید. زیبا و جا دار و در عین حال کارایی آن بیشینه در نظر گرفته شده است. برنامه های شستشو برای بار کم و بار زیاد و در همه رنج های دمایی مختلف به صورت کاملا اتوماتیک در نظرگرفته شده تا رضایت کامل کاربران بدست آید.

ظرف شویی ها اغلب با ظرفیت 14 نفره تولید می شوند و در این ظرفشویی مدرن ترین ویژگی ها در کنار کیفیت ساخت بالا به کار رفته است. شاید گمان کنید که ظرفیت 14 کم است یا به نوعی کافی نمی باشد اما سبد هایی که در آن قرار گرفته تاشو و هوشمند است. شما می توانید اندازه ی کشو ها را تغییر دهید و از پایین به بالا ظرفهای بزرگ به کوچک را در داخل آن بچینید. سبد کارد و چنگال  در بالا قرار می گیرید و بالاترین کارایی شستشو را برای کاربران فراهم می کند. ظروف نازک و شکستنی بدون حتی یک خراش کوچک روی سطح آنها شسته می شود و بالا ترین رضایت بدست می آید. برنامه یشستشوی سریع یا به تعویق انداختن شستشو از نیم ساعت تا 24 ساعت خیلی کار آمد است. شما می توانید شستشو را به ساعات کم  مصرف شبانه روز به عقب بیندازید تا در مصرف انرژی جلوگیری به عمل آورید. 

شستشوی بهداشتی و خالی از هر گونه لکه و باکتری به جایی مانده بر روی ظروف را با  این ظرفشویی تجربه کنید. در این دستگاه دما تا حدود 70 درجه ی سانتیگراد بالا می رود و هرگونه لکه و باکتری را از بین می برد.مطمئنن با ویژگی هایی که در این ظرفشویی قرار گرفته است رضایت کامل بدست خواهد آمد. برنامه ای برای شستشوی سریع در نظر گرفته شده و One Hour Express  نام دارد.  با این برنامه می توان ظروف کم و شیشه ها و فتجان ها را شست و با این کار از مصرف انرژی زیاد جلوگیری کرد.

سنسور تشخیص میزین کثیفی ظرف ها در ظرف شویی سامسونگ DW60H5050FS امکان تشخیص میزین کثیفی ظرف ها را برای ماشین ظرفشویی و در نتیجه ی آن انتخاب برنامه ی شستشو و میزیان بالا رفتن دما و مصرف آب را بهینه سازی کرده تا بالا ترین کارایی در کوتاه ترین زمان و کمترین میزان مصرف انرژی بدست آید.

طراحی زیبا و کارآمد با رنگ نقره ای واقع بی نظیر جلوه می کند. تمام ساز و کار و کنترل ظرفشویی با پنل لمسی که در قسمت جلویی قرار گرفته است انجام می شود.  در این دستگاه از یک لایه ضد لکه و اثر انگشت بر روی بدنه قرار گرفته است تا در هنگام دست زدن به بدنه اثری از لکه ها و جای انگشتان باقی نماند.

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفر
رده مصرف انرژی
A+
رنگ
نقره ای
پنل لمسی
دارد
موتور اینورتر بدون تسمه
برنامه بخارشوی
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
رنگ سبد ها
آبی کبالتی
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
6 عدد
میزان مصرف آب
12 لیتر
میزان صدا
46 دسی بل
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
سیستم اسپری چهار طرفه
شاخص زمان باقی مانده
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
598* 845 * 600 میلیمتر
وزن
57.5 کیلوگرم
ساخت
کشور کره جنوبی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha