کولرگازی 24000 اینورتر دار سامسونگ مدل Ar24nsfhewkn Samsung Air Conditioner inverter 240000 Ar24nsfhewkn

کولرگازی 24000 اینورتر دار سامسونگ مدل Ar24nsfhewkn
سازنده
سامسونگ
مدل
Ar24nsfhewkn
ظرفیت BTU/h
24000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۱۷/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۴۳۶
تضمین اصالت:

کولر گازی سامسونگ مدل Ar24nsfhewkn  دارای ظرفیت 24000BTU است. این کولر گازی اخیرا وارد بازار شده است و ویژگی ها منحصر به فردی را به همراه خود دارد. در این کولر گاز از کمپرسور کارآمدی استفاده شده است که تولید خود شرکت سامسونگ می باشد. این کمپرسور ویژه مناطق معتدل و گرمسیری است یعنی T1 و T3 است بنابراین می توان در هر جایی از کشور از آن استفاده کرد. گاز خنک کننده در آن آرگون 410 یعنی R410a می باشد که در حال حاضر کارآمد ترین گاز مبرد در کولر گازی به شمار می رود. طراحی زیبایی را دارد  البته سامسونگ نه تنها کولر گازی بلکه تمام وسایل خود را با طراحی فوق العاده روانه بازار می کند. قیمت کولر گازی سامسونگ در رده پایین و کیفیت و کارایی آن فوق العاده است.  این کولر گازی دارای پنل کنترل و صفحه نمایشی دیجیتال است که آیکون های آن از دور با طراحی زیبایی چشم نواز است. موتور آن مجهز به اینورتر دیجیتال است که رده انرژی مصرفی آن A و میزان صدای آن 43 دسیبل می باشد. در ادامه ویژگی های آن را کامل بررسی و معرفی می کنیم.

موتور اینورتر دیجیتال 

سامسونگ هم همانند شرکت های بزرگ تولید کننده وسایل خانگی از اینورتر در وسایل خانگی خود استفاده می کند. اینورتر چپیست؟ قطعه ای است که با تبدیل جریان برق از متناوب به مستقیم و برعکس مصرف انرژی را کاهش می دهد و از طرفی از ایجاد شک الکتریکی بر روی موتور جلوگیری می کند. دیجیتال اینورتر بسیار دقیق است و با دقتی که در سنجش جریان دارد می تواند کولر گازی را به بالاترین کارایی خود برساند. در این کولر گازی بعد از رسیدن به درجه دمای مطلوب کولر گازی و یا موتور خاموش نمی شود و از دور نمی ایستد بلکه دور آن کاهش می یابد و بعد از گرم شدن دوباره فضا دور آن زیاد شده تا دوباه فضا به دمای مطلوب برسد. این قطعه در کولر گازی کاربرد زیادی دارد و متناسب با آن قیمت کولر گازی هم بالا می رود

طراحی کولر گازی Ar24nsfhewkn 

طراحی در این کولر گازی فوق العاده است. این کولر گازی دارای رنگ سفید است و پنلی دیجیتال در کناره سمت راست نشانگر دما و سرعت فن آن است. کولر گازی Ar24nsfhewkn   در چهار جهت پرتاب باد را دارد و دهنه خروجی آن به گونه ای طراحی شده که حالتی مخفی دارد و تو چشم نمی زند. قابلیت نصب اسپلیت آن بر روی دیوار نه تنها دکوراسیون منزل شما را به هم نمی زند بلکه زیبایی خاصی را فضای مورد استفاده می بخشد.

رده آب و هوایی

 هر کمپرسور در یک رده آب و هوایی کار می کند البته به این معنی نیست که نمی توان در یک رده آب و هوایی از یک کولر گازی استفاده کرد که آن رده را ندارد بلکه به این معنی است که کارایی کمپرسور در رده آب و هوایی غیر سازگار کاهش می یابد به گونه ای که در نهایت یونیت خارجی  خراب می شود. کولر گازی سامسونگ Ar24nsfhewkn   دارای رده آب و هوایی T1 و T3 است یعنی در در مناطق معتدل و گرمسیری می توان از آن استفاده کرد بدون اینکه کارایی آن کاهش یابد.

مشاهده محصول در وبسایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
Ar24nsfhewkn
نوع دستگاه
اسپلیت دیواری
ظرفیت BTU/h
24000
ظرفیت سرمایش
21000BTU/hr
ظرفیت گرمایش
7000BTU/hr
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
تروپیکال
گاز خنک کننده
R410a
صفحه نمایشگر
کشور سازنده
تایلند
تعداد پنل
تک پنل
جریان کارکرد در حالت سرمایش (آمپر)
8 تا 9.5 آمپر
جریان کارکرد در حالت گرمایش (آمپر)
9.6 آمپر
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیلتر ضد باکتری- آنتی باکتریال
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha