کولر گازی 18000 سامسونگ سرد و گرم اینورتر دار T3 مدل AR18TQHQGWK Samsung Air Conditioner 18000 BTU Hot And Cold Inverter AR18TQHQGWK

کولر گازی 18000 سامسونگ سرد و گرم اینورتر دار T3 مدل AR18TQHQGWK
سازنده
سامسونگ
مدل
AR18TQHQGWK
ظرفیت BTU/h
18000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۱۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۳/۱۵
بازدید:
۳۵۱
تضمین اصالت:

کولر گازی سامسونگ 18000 مدل AR18TQHQGWK اخیرا وارد بازار شده است. در این کولر گازی از موتوری قابل و کارا استفاده شده است. در واقع سامسونگ برای بهینه مصرف انرژی از اینورتر دیجیتال استفاده کرده که مصرف انرژی را کاهش می دهد و از طرفی میزان نویز کولر و اسپلیت داخلی را به حداقل می رساند. خوشبخاتانه می توانید با این کولر گازی خوابی راحت و آرام را داشته باشید. خوب دیگر چه ویژگی هایی در این کولر گازی وجود دارد. کولر گازی 18000 سامسونگ کلاس یا رده آب و هوایی T3 را دارد. عجیب نیست که این کولر گازی موتور سنگین است و در مناطق گرو وحاره ای هم جوابگو است. در واقع  کلیه کولر گازی هایی که رده انرژی T3 را دارند می توانند در مناطق گرم کارایی را داشته باشند بدون اینکه مستهلک شوند. اما باید بگوییم که این کولر گازی دوکاره است. هم می توان در فصول گرم و هم در فصول سرد از آن استفاده کرده . البته وابسته به فصل ها نیست هر زمانی می توانید از آن استفاده کنید. عملکرد سرمایش آن با ظرفیت 19000BTU و عملکرد سرمایش آن با 17600 BTU می باشد. قدرت پرتاب باد فوق العاده ای را دارد و می تواند قطعا کاربر و استفاده کننده را راضی نگهدارد. اسپلیت دیواری خوب زیاد جلوه می کند، سامسونگ هم که همیشه به طراحی اهمیت داده است. طراحی زیبا و کارآمدی دارد. دارای یک پنل دیجیتال 88 است که به رنگ سفید شیری می باشد (منظور رنگ دیجیت ها است). هر ویژگی مثبتی را می توان در این کولر گازی یافت. فیلتر HD بسیار کاربردی هوا را تصفیه می کند و آلرژن ها و مواد معلق را می گیرد که تصویری از آن را در زیر اورده ایم.  قابلیت سرمایش سریع را داشته و می تواند با اشاره ریموت کنترل فورا اتاق را سرد کرد. دارای دو جهته اتوماتیک است  و می توان خود هوای چرخان را داشته باشد. پس در هر حالتی که دریچه قرار گرفته باشد می تواند دو جهته پرتاب باد کند. خلاصه یکی از بهترین های سامسونگ است. البته فراموش نمی کنیم که دارای خواص ضد خورندگی برای یونیت خارجی یا کندانسور است که هم سرمایش را بهبود می بخشد و هم باران های اسیدی بر رروی آن اثری ندارد؛ اما صرف اطمینان استفاده درست و مراقبت و نگهداری لازم دارد، چه وسیله ای لازم ندارد!؟

طراحی می تواند بر کارایی و کاربرد هر وسیله تاثیر بگذارد. در کولر گازی سامسونگ 18000 از طراحی منحصر به فرد استفاده شده است. در این کولر گازی یک قابلیت وجود دارد و ان هم اتوماتیک چرخشی هوای دو منظوره است. در کولر گازی های معمولی معمولا هوا به یک طرف پرتاب می شود و برای آنکه تنظیم جهت شود باید جهت دریچه ها را تغییر دارد اما در این کولر گازی لازم به این کار نیست و خود جهتی پرتابی دو منظوره را دارد.

سامسونگ در همه محصولات سرمایشی خود از موتور اینورتر دیجیتال استفاده می کند .موتور اینورتر دیجیتال مصرف انرژی کمی را دارد و از طرفی صدای کم را برای موتور موجب می شود. در اصل و اساس اینورتر کمک می کند تا موتور روان کار کند . در این کولر گازی موتور در زمان رسیدن به دمای موردنظر خاموش نمی شود بلکه فقط دور آن کاهش می یابد. از آنجه که برای شورع به کار کردن موتور از حالت خاموش انرژی زیادی لازم است، این کولر گازی کمترین میزان مصرف انرژی را دارد. 

سامسونگ برای یونیت خارجی از DuraFin+ استفاده کرده است. از یک لایه آبکاری شده استفاده شده است که از قسمت های عبور گاز مبرد در برابر باران های اسیدی و یا همای و شرایط جوی محافظت می کند. با این ویژگی به مدت بیشتری می توان از کولر گازی استفاده کرده است. این ویژگی یک نوع مراقبت است که سامسونگ به صورت پیش فرز در این کولر گازی قرار داده است. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
AR18TQHQGWK
سری
TQ
نوع دستگاه
کولر گازی
ظرفیت BTU/h
18000
ظرفیت سرمایش
17600 BTU
ظرفیت گرمایش
19000 BTU
نوع کمپرسور
اینورتر دیجیتال
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
تروپیکال
گاز خنک کننده
R410A
رده مصرف انرژی
A
تعداد پنل
1 پنل
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیلتر HD
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha