جاروبرقی فیلیپس 2000 وات کیسه ای مدل FC8295 Philips Bagged Vacuum Cleaner 2000 Watt FC8295

جاروبرقی فیلیپس 2000 وات کیسه ای مدل FC8295
سازنده
فیلیپس
حداکثرقدرت
2000 وات
کیسه ای
کنترل
روی جاروبرقی
رنگ
بنفش
۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۱۴
بازدید:
۱/۲۰۸
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت جاروبرقی فیلیپس FC8295

 فیلیپس اخیرا جاروبرقی FC8295 را روانه بازار کرده است. جاروبرقی فیلیپس FC8295 دارای توان 2000 وات است. کیفیت جاروبرقی های فیلیپس به گونه است که از توان اسمی حداکثری انها استفاده می شود . در جاروبرقی فیلیپس 2000 وات از کیسه استفاده شده که در آن ظرفیت کیسه 3 لیتر می باشد. موتور در جاروبرقی فیلیپس کم صدا است که صدای 81دسیبل از آن انتشار می یابد. در این جاروبرقی توان 350 وات مکش برداشت می شود. در آن از دو فیلتر برای تصفیه هوا و عملکرد بهتر موتور استفاده شده است. این فیلتر ها آلرژن ها و مواد معلق را به خوب جذب می کنند .  قیمت جاروبرقی فیلیپس FC8295 در رده ای میانه است و خرید  آن با توجه به توان و ویژگی هایی که دارد صرفه اقتصادی خواهد داشت. در ادامه این جاروبرقی را بیشتر توصیف می کنیم.

مشخصات و قیمت جاروبرقی فیلیپس fc8295

موتور کارآمد در جاروبرقی فیلیپس FC8295

موتور یکی از قطعات اصلی تشکیل دهنده یک وسیله خانگی یا هر وسیله ای دیگر است. در جاروبرقی موتور اساسی ترین نقش یعنی مکش را انجام می دهد. جاروبرقی فیلیپس FC8295 توان 2000 وات را دارد. این میزان از توان برای یک جاروبرقی در رده بالا در نظر گرفته می شود. اما در جاروبرقی توان دیگری لحاظ می شود و یا نسبت داده می شود و آن هم توان مکش در ایده ال ترین حالت ممکن است. توان مکش در این جاروبرقی برابر با 350 وات است. یعنی خیلی راحت توان 350 وات را برای مکش و تمیز کردن سطوح ایجاد می کند که با تغییر دکمه ولوم می توان آن را افزایش داد.

موتور کارآمد در جاروبرقی فیلیپس FC8295

طراحی کاربردی و حمل آسان جاروبرقی فیلیپس FC829

طراحی برای یک وسیله خانگی می تواند بسیار اهمیت داشته باشد. جاروبرقی فیلیپس FC8295 طراحی زیبا و کارآمد دارد. اولا این جاروبرقی بسیار سبک است و به راحتی قابل حمل می باشد و از طرفی کار جارو کردن را اسانتر می کند. این جاروبرقی بر روی چرخ های بدون اصطکاک حرکت می کند. می توان هر گونه سطوحی را با ان جارو کرد و از جارو کردن هم لذت برد. تمام تنظیم سطوح و یا لوول های توان با دکمه ولوم انجام می شود که بر روی جاروبرقی قرار گرفته است. این جاروبرقی دارای رنگ بنفش می باشد و جذابیت و ظرافت خاصی را دارد.

طراحی کاربردی و حمل آسان جاروبرقی فیلیپس FC829

فضای تحت پوشش با جاروبرقی فیلیپس FC8295

 هر جاروبرقی فضای خاصی را برای جارو پوشش می دهد . فضای تحت پوشش به فضایی می گویند که بدون جدا کردن کابل برق از پریز برق بتوان محیط را جارو کرد. طول کابل برق در جاروبرقی فیلیپس FC8295 برابر با 6 متر است که با طول لوله خرطومی می توان تا 9 متر فضا را با آن جارو کرد. هر چه طول کابل برق بیشتر باشد استفاده از جاروبرقی اسانتر خواهد بود.  کابل برق آن هم به صورت اتوماتیک با فشار دادن یک دکمه جمع می شود.

فضای تحت پوشش با جاروبرقی فیلیپس FC8295

کیسه قابل شستشو در جاروبرقی فیلیپس FC8295

کیسه در جاروبرقی فیلیپس FC8295 دارای ظرفیت 3 لیتر می باشد. کیسه در آن قابل شستشو است. با توجه به ویژگی هایی که کیسه در این جاروبرقی دارد ، فشار مضاعف کمتری به موتور وارد می شود. کیسه تنفس موتور را بهتر می کند و کارایی جاروکردن را افزایش می دهد. قابلیت شستشوی کیسه صرف اقتصادی دارد چراکه مجبور نخواهید بود تا هر روز برای خرید کیسه جدید هزینه کنید.

کیسه قابل شستشو در جاروبرقی فیلیپس FC8295

برای مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده و اطلاع از اصلی بودن محصول لینک زیر را کلیک کنید:

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

برای اطلاع از قیمت انواع جاروبرقی موجود در بازار لینک زیر را کلیک کنید:

لیست قیمت جاروبرقی های موجود در فروشگاه مجی کالا

 

لیست انواع جاروبرقی فیلیپس موجود در فروشگاه مجی کالا

لیست انواع جاروبرقی سامسونگ موجود در فروشگاه مجی کالا

لیست انواع جاروبرقی پاناسونیک موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
سازنده
فیلیپس
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
2000 وات
کیسه ای
ظرفیت کیسه
3 لیتر
نوع فیلتر
فیلتر هپا Heppa
کنترل
روی جاروبرقی
میزان صدا
81 دسیبل
طول سیم
6 متر
گواهینامهSLG
دارد
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
دارد
رنگ
بنفش
ابعاد
پهنا 263 میلیمتر- ارتفاع220 میلیمتر- عمق 403 میلیمتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha