جاروبرقی پاناسونیک 1900 وات کیسه ای مدل MC-CG711 Panasonic Bagged Vacuum Cleaner 1900 Watt MC-CG711

جاروبرقی پاناسونیک 1900 وات کیسه ای مدل MC-CG711
سازنده
پاناسونیک
حداکثرقدرت
1900 وات
کیسه ای
کنترل
روی جارو
رنگ
قرمز و آبی
۳/۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۱۵۱
تضمین اصالت:

نقد و بررسی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711

شرکت پاناسونیک جاروبرقی های زیادی را روانه بازار کرده است.جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711 یکی از مدل های سری CG می باشد. این جاروبرقی در بازار به جاروبرق 711 پاناسونیک شهرت دارد. توان 1900 وات و کیسه 6 لیتری و فیلتر بهداشتی از ویژگی های بارز آن می باشد. در جاروبرقی پاناسونیک 711 میزان صدا بسیار کم و در حدود 65 دسیبل می باشد، بنابراین جارو زدن در یک مجلس را تا حدودی فراهم می کند بدون اینکه صدای آن ایجاد مزاحمت کند. در آن از دسته آرگونومیکی سابر که طراحی کاربردی جدید می باشد استفاده شده است. این جاروبرقی در دو رنگ قرمز و آبی در بازار موجود می باشد. در ادامه به توصیف بیشتر این کالا می پردازیم.

موتور فوق العاده کاربردی و کم صدای 711 پاناسونیک

موتور در هر وسیله ای نقش مهمی را ایفا می کند. در جاروبرقی پاناسونیک از موتور کار آمدی استفاده شده است. این موتور توان بالایی در مکش انواعی از ذرات ریز و درشت را دارد. صدا با این موتور 65 دسیبل می باشد که معمولا صدایی پایین در نظر گرفته می شود. 

طول کابل برق در جاروبرقی پاناسونیک 711

طول کابل برق برای جاروبرقی می تواند بسیار مهم باشد. در جاروبرقی هر چه طول کابل بیشتر باشد راحتی استفاده از آن بیشتر خواهد بود، اما چطور؟ در یک اتاق و یا پذیرایی معمولا پریز ها در ورودی قرار می گیرند و بنابر انواعی از طراحی پریز های برق می توانند آرایش های مختلف را داشته باشند. تصویر کنید که پریز ها در یک فضا محدود و کم باشند، در این صورت طول کابل برق جاروبرقی اهمیت پیدا می کند. در جاروبرقی پاناسونیک 711 طول کابل برق  به همراه لوله خرطومی 8 متر می باشد. این بدان معنی است که با این جاروبرقی حداکثر تا 8 متر فضا را می توان جارو کرد، بدون آنکه جاروبرقی از پریز برق جدا شود.

ظرفیت کیسه در جاربرقی پاناسونیک 711

در یک جاروبرقی ظرفیت کیسه صرفه اقتصادی و راحتی کاربر را به هم ربط می دهد. هر چه ظرفیت کیسه بیشتر باشد به طبع آن عملکرد موتور، صرفه جویی اقتصادی و راحتی کاربر را در پی خواهد داشت. کیسه بزرگتر تنفس موتور را راحت تر می کند و فضای بیشتری را برای گرد و غبار و مواد ریز فراهم می کند. ظرفیت کیسه در جاروبرقی پاناسونیک 711 برابر با 6 لیتر می باشد که این مقدار بیشینه ظرفیت به حساب می اید. کاربر کمتر مجبور می شود تا کیسه را خالی کند و به موتور هم فشار مضاعف وارد نمی شود. در جاروبرقی پاناسونیک کیسه قابل شستشو می باشد و توان برای مدت ها از آن استفاده کرد.

فیلتر بهداشتی در جاروبرقی 711 پاناسونیک

فیلتر بهداشتی در جاروبرقی برای به دام انداختن ذرات معلق و الرژی زا به کار گرفته می شود. این فیلتر در قسمت پشتی جاروبرقی  قرار می گیرد. این فیلتر باید توانایی بالایی در جذب مواد معلق شوند داشته باشد. با این فیلتر مواد آلرژی زا تا 99.99 درصد به دام انداخته می شود. 

طراحی ارگونومیکی ، رضایت کاربر

در جاروبرقی پاناسونیک از طراحی کاربردی استفاده شده است. این طراحی بیشتر بر روی دسته جاروبرقی اعمال شده است. در آن دسته به گونه ای طراحی شده است که کاربر هنگام جارو زدن راحت تر خواهد بود و از طرفی می توان هر سطوح را با ان جارو کرد. این جاروبرقی در دو رنگ اب و قرمز در بازار موجود می باشد که می توان از میاتن این دو انتخاب کرد. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت انواع جاروبرقی موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
سازنده
پاناسونیک
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
1900 وات
کیسه ای
ظرفیت کیسه
6 لیتر
نوع فیلتر
فیلتر بهداشتی Anti Bacterial
کنترل
روی جارو
میزان صدا
65 دسیبل
جنس لوله تلسکوپی
استیل
طول سیم
8 متر
گواهینامهSLG
دارد
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
دارد
رنگ
قرمز و آبی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha