ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو شستشو 7 کیلو خشک کن مدل F4J9JHP2T LG Washing Machine Washer and Dryer 10.5Kg Wash 7Kg Dry F4J9JHP2T

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو شستشو 7 کیلو خشک کن مدل F4J9JHP2T
سازنده
ال جی
ظرفیت شست و شو
10.5 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
68 لیتر
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
۱۶/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۳۱۶
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی ال جی مدل F4J9JHP2T با قابلیت هایی منحصر به فرد روانه بازار شده است. ظرفیت در این ماشین لباسشویی 10.5 کیلوگرم می باشد و همچنین توانایی خشک کردن لباس ها را تا 7 کیلوگرم ظرفیت دارد. در این ماشین لباسشویی از موتور اینورتر دار بدون تسمه یعنی گیربکسی استفاده شده است که بسیار کم مصرف و کم صدا می باشد. در آن درام می توان 6 نوع حرکت را داشه باشد و از چروک شدن و یا دفرمه شدن لباس ها جلوگیری کند. این حرکت ها در ماشین لباسشویی ال جی Inverter 6DD نام دارد. در ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو شستشو 7 کیلو خشک کن مدل F4J9JHP2T تعداد 14 برنامه و بسیاری از آپشن ها کاربردی وجود دارد که می توان برای انواعی از لباس ها از آنها استفاده کرد. ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو شستشو 7 کیلو خشک کن مدل F4J9JHP2T دارای رنگ نقره ای ضد لکه می باشد و یکی از برترین های ال جی به حساب می آید.

ماشین لباسشویی ال جی مدل f4j9jhp2t

موتور اینورتردار گیربکسی در ماشین لباسشویی 10.5 کیلو ال جی F4J9JHP2T

در ماشین لباسشویی ال جی از موتور گیربکسی استفاده شده است. این موتور دارای مگنت می باشد و به عبارتی به آن گیربکسب هم گفته می شود. موتور گیربکسی ال جی مجهز به اینورتر می باشد. اینورتر از یک طرف میان مصرف انرژی را کم می کند و از طرف دیگر ایمنی دستگاه را موجب می شود. این ماشین لباسشویی بسیار کم مصرف می باشد و رده انرژی مصرفی +++A را دارد. در آن از تسمه استفاده نشده است و موتور و درام به هم به صورت مستقیم وصل هستند. در نتیجه این نوع تکنولوژی میزان زیادی از از حجم داخل ماشین لباسشویی به درام و یا محفظه شستشو اختصاص یافته است.درام شستشو و یا استوانه شستشو با این نوع موتور می تواند 6 حرکت متفاوت داشته باشد و لباس ها را با روش های مختلفی شستشو می دهد که به آن 6DD یا 6 Direct Drive می گویند.

ماشین لباسشویی ضد چروک و ضد الرژی

 خوب برای یک کاربر همیشه فقط شستشوی لباس ها ملاک نیست بلکه ویژگی هایی دیگر وجود دارد که می تواند بسیار کاربردی باشد. در این ماشین لباسشویی نه تنها لباس ها شسته می شوند بلکه ضد آلرژی و ضد چروک نیز خواهند شد. در این ماشین لباسشویی دما تا حد زیادی بالا می رود و متناسب با آن لباس ها نرم شده و از چروک شدن آنها جلوگیری به عمل می آید. در این ماشین لباسشویی همزمان با بالا رفتن دما میزان زیادی از آلرژن ها هم حذف شده و کارایی حذف آنها 99.99 درصد می باشد. ماشین لباسشویی ال جی توانسته با طراحی درام منحصر به فرد و موتور کاربردی گیربکسی و همچنین ویژگی هایی مانند ضد آلرژی و ضد چروک ایمنی لباس ها را تامین کند و در نهایت فرایندی ایده آل جهت شستشوی لباس ها محقق شود. 

تعویق شستشو کاربردی و ایده آل

چون این ماشین لباسشویی اتوماتیک می باشد و به کاربر نیازی ندارد می توان آن را تنظیم برنامه کرده و در نهایت شستشو را هر زمان دلخواه انجام داد. ال جی در این ماشین لباسشویی از Time Delay استفاده کرده است. این ویژگی می تواند مصرف انرژی را کاهش دهد و زمان را برای کاربر بهینه کند. در آن می توان زمان تاخیر را تنظیم کردکه به صورت 1 تا 24 ساعته می باشد. زمان تعویق شروع به شمارش معکوس می کند و لباس ها به صورتی ایده آل بعد از فرایند اتمام زمان شستشو داده می شوند. معمولا این ویژگی انرژی مصرفی را کاهش می دهد چون می توان آن را طوری تنظیم کرد که در ساعات اولیه صبح شروع به شستشو کند. از طرفی چون تمام اتوماتیک می باشد می تواند زمان بیشتری برای کاربر فراهم کند.

ماشین لباسشویی ال جی با قابلیت خشک کن

در این ماشین لباسشویی از قابلیت خشک کن استفاده شده است یعنی اینکه می توان در آن لباس ها را تا وزن 7 کیلوگرم خشک کرد. در آن برای خشک کردن لباس ها برنامه های و زمانی های چرخش درام به صورت جداگانه در نظر گرفته شده است. این ماشین لباسشویی لباس ها را با کلاس A خشک می کند به گونه ای که بعد از درآوردن لباس از محفظه شستشو می توان آن را پوشید.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
ظرفیت شست و شو
10.5 کیلوگرم
ظرفیت خشک کن
7 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
68 لیتر
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
موتور Direct Drive
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
قابلیت ضد آلرژی
آبکشی کردن با سیستم اسپری
Wi-Fi
زاویه باز شدن درب
171 درجه به سمت چپ
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
شستشو با بخار
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha