ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلو گرم مدل F4j5tnp3w LG Washing Machine 8kg F4j5tnp3w

ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلو گرم مدل F4j5tnp3w
۱۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
بازدید:
۱۴۲
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی LG f4j5tnp3w از سری محصولات جدید شرکت ال جی می باشد که از ظرفیت 8 کیلوگرم و سرعت 1400 دور در دقیقه برای شستن لباس ها بهره شده است. این ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی دارای 14 برنامه شستشو می باشد از جمله شستشوی سریع، ، شستشوی لباس های پنبه ای،شستوی لباس های پشمی، شستشو با بخارو... را دارد. موتور دایرکت درایو [گیربکسی] خیلی کم مصرف می باشد که رده انرژی آن +++A است اینونتر باعث می شود که در برابر شوک های الکتریکی از ماشین لباسشویی محافظت کند.  در این ماشین لباسشویی از موتور تسمه ای استفاده نشده و گیربکسی می باشد که حذف تسمه باعث شده است که فضای داخل ماشین لباسشویی را بزرگتر کند. موتور دایرکت درایو طول عمر بالا و صدای بسیار کمی را دارد. این ماشبین لباسشویی دارای آیتم و اضافه کردن لباس می باشد و وقتی که لباسی را فراموش می کنید می توانید لباس ها را به ماشین لباسشویی اضافه کنید. رنگ ماشین لباسشویی ال جی سفید و در آشپزخانه شما خیلی زیبا به نظر می رسد. ماشین لباسشویی ال جی دارای خشک کن و ضد چروک لباس ها می باشد که در وقت اتو کردن لباس ها وقت شما را تلف نمی کند. این ماشین لباسشویی دارای پنل کنترل نمایش LED می باشد.

 

موتور اینونتر دایرکت درایو {گیربکسی} inventer Derict Drive.

ال جی در محصولات خود از موتور اینونتر دایرکت درایو استفاده می کند. در این موتور از تسمه استفاده نشده است و نیاز به تعویض کردن تسمه ندارد. مصرف انرژی در موتور اینونتر دایرکت درایو بهینه شده است که رده انرژی آن  +++Aاست  این موتور طول عمر بسیار بالایی را دارد. اینونتر دایرکت درایو کاملا بی سر و صدا می باشد و میتوانید در طول 24ساعت از آن استفاده کنید.

طراحی ماشین لباسشویی الجی F4j5tnp3w

ال جی در ماشین لباسشویی F4j5tnp3w از طراحی فوق العاده ای استفاده کرده است. رنگ ماشین لباسشویی F4j5tnp3w ال جی  سفید می باشد. درب این ماشین لباسشویی از طرف جلو و  به طرف چپ  باز می شود.  این ماشین لباسشویی دارای پنل کنتر نمایش led می باشد که می توانید اطلاعات ماشین لباسشویی را تغیر داد. 

امکانات ماشین لباسشویی ال جی F4j5tnp3w

 ماشین لباسشویی ال جی  دارای خشک کن و ضد چروک لباس ها می باشد که در وقت اتو کردن لباس ها وقت شما را تلف نمی کند. این ماشین لباسشویی دارای 14برنامه شستشو می باشد. موتور ماشین لباسشویی ال جی اینونتر دایرکت درایو گیربکسی می باشد که طول عمر بسیار بالایی را دارد طوری که شرکت ال جی آن را تا 10 سال گارانتی کرده تا خیال کاربران راحت تر شود. ماشین لباسشویی  ال جی F4j5tnp3w دارای سیستم عیب یاب هوشمند می باشد و وقتی که خراب شد می توانید از طریق گوشی خود آن را به کاربران ال جی اطلاع داد.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha