ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلوگرم 1200 دور مدل F2M5HS6S LG Washing machine 7 Kg F2M5HS6S

ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلوگرم 1200 دور مدل F2M5HS6S
سازنده
ال جی
ظرفیت شست و شو
7 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1200
حجم درام
68 لیتر
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
۱۲/۷۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۳۹۵
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی ال جی مدل F2M5HS6S اخیرا وارد بازار شده است و دارای قابلیت های بسیار کاربردی است. این ماشین لباسشویی به نسبت مدل های قبلی 7 کیلوگرم از ویژگی های منحصر به فردتری برخوردار است. ماشین لباسشویی 7 کیلویی ال جی F2M5HS6S دارای چرخش درام 1200 دور می باشد و در آن از برنامه ها و آپشن های متنوع و کاربردی استفاده شده است. این ماشین لباسشویی دارای موتور اینورتر دار است و مصرف انرژی و صدای کم و همچنین طول عمر بالا از ویژگی های آن است. در ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلو از قابلیت بخارشور استفاده شده است و به تناسب آن این ماشین لباسشویی ویژگی هایی چون ضد چروک و ضد الرژی را دارد. دارای قابلیت هایی چون اضافه کردن لباس در زمان شستشو و یا تاخیر در فرایند شستشو می باشد. ماشین لباسشویی ال جی F2M5HS6S نقره ای رنگ می باشد و با هر دکوراسینوی سازگاری خواهد داشت.

بخار Steam در ماشین لباسشویی نقره ای 7 کیلو ال جی F2M5HS6S

ال جی در این ماشین لباسشویی از قابلیت شستشو با بخار استفاده کرده است و از محدود لباسشویی های 7 کیلو می باشد که  با این قابلیت وارد بازار شده است. ال جی به منظور ضد الرژی کردن و یا جلوگیری از ایجاد چروک بر روی لباس ها از این ویژگی در ماشین لباسشویی 7 کیلیوی F2M5HS6S استفاده کرده است. از این ویژگی یعنی بخار می توانند برای لباس کودک و با لباس ها افراد حساس به الرژی استفاده کرد. در این ویژگی تا 99.99 درصد خاصیت ضد آلرژی و ضد چروک بر روی لباس ها اعمال می شود. 

موتور اینورتر دار خطی Direct Drive Motor در ماشین لباسشویی 7 کیلو ال جی

ال جی در ماشین لباسشویی نقره ای مدل F2M5HS6S از موتور اینورتر دار استفاده کرده است. این موتور به اینورتر مجهز است و مصرف انرژی بسیار کمی را دارد. از طرفی میزان صدا و لرزش در این ماشین لباسشویی به واسطه موتور کارآمد آن بسیار کم می باشد. اینورتر نه تنها از موتور و ماشین لباسشویی محافظت می کند بلکه لرزش را کم کرده و طول عمر موتور و ماشین را با هم افزایش می دهد.

6DD در ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلو مدل F2M5HS6S

در ماشین لباسشویی ال جی موتور گیربکسی است و حرکت های متنوعی را می تواند بر روی درام شستشو اعمال کند. در این ماشین لباسشویی انواعی از حرکت درام وجود دارد که تعداد آنها به 6 عدد می رسد. حرکت ها نام های مختلفی را دارند که ما از ذکر آنها صرف نظر می کنیم ولی در تصوسیر زیر نحوه حرکت لباس ها در داخل درام مشخص و بیان شده است. ال جی از این ویژگی برای جلوگیری از به هم پیچ خوردن و چروک شدن لباس ها استفاده می کند تا فرایند اتو کردن آنها بعد از شستشو اسان تر باشد. 

برنامه ها و آپشن ها در ماشین لباسشویی 7 کیلو ال جی نقره ای مدل F2M5HS6S

در این ماشین لباسشویی تعداد 14 برنامه وجود دارد که در آن کاربر می توان به دلخواه خود انتخاب کند. در این ماشین لباسشویی جدا از برنامه ها از آپشن های کاربردی هم استفاده شده است که به عنوان گزینه کمکی در نظر گرفته می شوند. برای نمونه در آپشن PreWash برای شستشوی لباس های گلی به همراه برنامه مورد استفاده قرار می گیرد و کمکی می باشد. در آن قبل از اجرای برنامه اصلی لباس ها ابکشی می شوند و گل از داخل ماشین لباسشویی خارج شده و کارایی شستشو افزایش می یابد. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
ظرفیت شست و شو
7 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1200
حجم درام
68 لیتر
رده مصرف انرژی
A
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
موتور Direct Drive
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
برنامه NFC (دانلود برنامه های شستشو)
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
سیستم عیب یابی هوشمند
دارد
قابلیت ضد آلرژی
زاویه باز شدن درب
150 درجه
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
شستشو با بخار
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
ارتفاع 850 × عرض 600 × عمق 450 میلیمتر
وزن
60 کیلوگرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha