سیستم صوتی ال جی مدل LG XBoom RN9 LG Speakers Sound System XBoom RN9

سیستم صوتی ال جی مدل LG XBoom RN9
۱۱/۱۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۷/۶
بازدید:
۶۳
تضمین اصالت:

سیستم صوتی ال جی مدل RN9 در سال 2020 وارد بازار شده است که ویژگی ها و امکانات منحصر به فردی را به همراه خود دارد. در این سیستم صوتی که شیک هم نامیده می شود. در آن از دو عدد ساب ووفر استفاده شده است که هر مجلس و مهمانی را به صورت حیرت انگیزی مهیج می کند. ویژگی Supper Buss Boost را دارد که صدای بم مانند را با کارایی بالایی انتشار می دهد. این سیستم صوتی رقص نور دارد و با رنگ های متغیر می تواند جذابیت بیشتری را با صدا قدرتمند آن همراه کند. در این سیستم صوتی ویژگی Synce وجود دارد که در آن می توان تعداد زیادی گوشی تلفن همراه را به آن وصل کرد و با استفاده از تلفن همراه آن را کنترل کرد و رنگ پردازی و رقص نور را با توجه به سلیقه خود در صدا و فضای پارتی قرار داد. در سیستم صوتی RN9 ویژگی و قابلیت کارائوکه وجود دارد که در آن با استفاده از میکروفون می توان صدا خود را در موسیقی وارد کرد و متناسب با آن ریتم های صدا و یا تن های موسیقی را عوض کرد و یا تغییر داد. در این سیستم صوتی می توان با استفاده از بلوتوث تعداد 2 عدد  از سیستم صوتی RN9 را به هم وصل کرد تا همزمان یک صدا را پخش کنند و بدین طریق تعداد کانال های صوتی افزایش می یابد و صدایی 3 بعدی را می توان برداشت کرد. در ان می توان دو عدد فلاش مموری را همزمان وصل کرد و یکی محتوای موسیقی را پخش کند ودیگری صدای پخش شده در مهمانی را ضبط کند تا بتوان بعدا دوباره آن را دوباره استفاده کرد. می توان گیتار و یا هر ساز دیگری را به آن وصل کرد و همچنین رادیو موج FM را هم دارد. از دیسک های سی دی و یا دی وی دی پشتیبانی می کند و ظرفیت آن 1 عدد می باشد. در آن از ورودی و خروجی صدای دیجیتال( اپتیکال) پشتیبانی می شود که می توان به راحتی تلویزیون های ال جی و یا هر تلویزیون برند دیگر را به آن وصل کرد و از صدای آن لذت برد. در سیستم صوتی RN9 از ویژگی Dolby Digital استفاده می شود که کیفیت صدایی بی نظیر را موجب می شود. صدا را می توان با استفاده از تنظیمات اکولایزر تغییر داد و صدای محاوره یعنی صدای اشخاص را هم می توان افکت گذاری کرد. و تعداد7 افکت را برای صدای Vocal دارد.

اکولایزر در سیستم صوتی RN9

در سیستم صوتی RN9 از ویژگی و افکت های صوتی مختلفی بهره گرفته شده است. در این سیستم صوتی می توان با اکولایزر افکت های صوتی را اعمال کرد. در آن می توان هر بار با اتخاذ یک سطح از تغییر در ارائه صدا، صدا را با جنبه و ویژگی های کمنحصر به فردی دریافت کرد. در این سیستم صوتی ویژگی Mega Buss وجود دارد بنابراین می توان دامنه طول موجی کم را نیز قابل انتشار ساخت تا صدای بم مانند آن جذبه خاصی را به فضا و اتمسفر مهمانی ببخشد.

ویژگی کارائوکه در سیستم صوتی RN9

به این سیستم صوتی میکروفون وصل می شود. در آن می توان با استفاده از میکروفون صدای کاربر و یا افراد را در موسیقی اتخاذ کرد. با صدای کاربر می توان تنظیمات صوتی را همراه ساخت. برای نمونه می توان با این سیستم صوتی  می توان افکت های صوتی را اعمال کرد که این افکت ها  فقط بر روی صدا اعمال می شوند. البته برای خود موسیقی می توان از اکولایزر استفاده کرد. 

وصل همزمان چند تلفن همراه

در سیستم صوتی RN9 ال جی می توان همزمان چن تلفن همراه را به آن وصل کرد. به لطف ویژگی LG Sound Synce داده های صوتی با سرعت بالایی انتقال می یابند و قابلیت اشتراک چند دستگاه وجود دارد. در سیستم صوتی RN9 می توان با تلفن های همراه انواعی از رقص نور را پیاده کرد که آن هم دست کاربران است و امری سلیقه ای است. می توان نور گوشی ها را از طریق فلاشر در مهمانی همراه با نور پردازی سیستم صوتی اعمال کرد که شور و هیجان را افزایش می دهد.

اتصال دوجانبه پورت USB

در این سیستم صوتی می توان همزمان دو عدد USB مموری را به آن وصل کرد یعنی دو پورت USB را دارد. یکی از این USB ها می توان حاوی محتوای پخش شونده باشد ویکی دیگر می تواند آن را ضبط کند. بنابراین در حین مهمانی و خوانندگی توسط افراد موجود در مهمانی را ضبط و ذخیره کرد. که خاطره ای خواهد شد تا بتوان از آن دوباره استفاده کرد و بر روی همان سیستم صوتی پخش کرد.

مشاهده محصول در وبسایت شرکت سازنده

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha