یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 30 فوت مدل GC-J287SVUV LG Side By Side RefrigeratorGC-J287SVUV

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 30 فوت مدل GC-J287SVUV
سازنده
ال جی
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
GC-J287SVUV
ظرفیت
668 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A++
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
Door in Door
قابلیت بدون برفک
نوع موتور
کمپرسور اینورتر خطی
۴۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۳/۱۵
بازدید:
۱/۱۵۸
تضمین اصالت:

یخچال فریزر ال جی مدل GC-j287SVUV یکی ار بهترین یخچال فریزر های ال جی است که ظرفیت 668 لیتر و طراحی ساید بای ساید را دارد. در این یخچال فریزر، یخچال در سمت راست و فریز در سمت چپ قرار گرفته است. یخچال فریزر ال جی J287 دارای بار می باشد که بر روی درب یخچال قرار گرفته است. این یخچال فریزر بر روی درب فریزر از ابریز و یخساز اتوماتیک برخوردار است. یخچال فریزر ال جی J287 در دو رنگ نقره ای و سفید به بازار عرضه شده است و موجود می باشد. در یخچال فریزر ال جی J287 از موتور اینورتر خطی استفاده شده است که این موتور میزان مصرف انرژی و صدای کمی دارد به گونه ای که رده انرژی آن ++A می باشد. قابلیت هایی چون انجماد سریع و قابلیت سرمایش بدون برفک را دارد. برای میوه و سبزیجات از کشوی مخصوصی استفاده شده است و همچنین به بطری ها هم طبقه ای اختصاص داده شده است. 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی  مدل gcj-267phl

طراحی درب تو درب  Door In Door در یخچال فریزر ال جیGC-J287SVUV

انواعی از طراحی ساید بای ساید وجود دارد. در یخچال فریزر ال جی J287 از طراحی ساید بای ساید با 2 درب استفاده شده است. فرزیر در سمت چپ و یخچال در سمت راست قرار گرفته است. بر روی درب یخچال از بار و بر روی درب فریزر از ابریز و یخساز بهره گرفته شده است. مخزن یخساز و یا آبریز قابل جدا شدن می باشد. این یخچال فریزر علاوه بر ظرفیت بالا از طبقه ها و کشو های زیادی برخوردار است که می توان بسته به دلخواه انتخاب های بیشتری را در چیدن مواد غذایی داشت. در آن از کشوی میوه و سبزی استفاده شده است . برای بطری ها یک طبقه ویژه در نظر گرفته شده است که در آن بطری ها به صورت افقی در آن قرار می گیرند. دستگیره های درب مخفی و اسان باز شو می باشند. این یخچال فریزر دارای رنگ نقره است که به راحتی با هر دکوراسیونی سازگاری خواهد داشت و موجب زیباتر شدن فضا می شود. 

طراحی ساید بای ساید درب تو درب در یخچال فریزر ال جی gcj-267phl

کارایی و عملکرد در یخچال فریزر ال جی GC-J287SVUV

کارایی اغلب به موتور و نوع طراحی وابسته است. موتور در این یخچال فریزر اینورتر خطی می باشد و در ان مصرف انرژی و صدا بسیار کم می باشد. از طرفی در این یخچال فریزر  موتور عملکردی خطی دارد و از گاز آرگون R600a برای سرد کردن هوای داخل یخچال استفاده می کند. در عملکرد خطی موتور خاموش نمی شود ، بلکه تنها دور آن کاهش می یابد و زمانی که لازم باشد دوباره دور می گیرد تا میزان دما را بیشتر کاهش دهد. با این عملکرد یعنی خطی کار کردن موتور میزان مصرف انرژی کاهش می یابد و همچنین دوام و طول عمر موتور بالا می رود. سیستم سرمایش در این یخچال فریزر جریان هوای چند منظوره یا Muli Air Flow می باشد که میزان رنج دمایی پیوسته ای را ایجاد می کند. در نتیجه مواد غذایی همیشه یک دما را تجربه می کنند و دوام بیشتری را خواهند داشت.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
ال جی
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
GC-J287SVUV
ظرفیت
668 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A++
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
Door in Door
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
به سمت راست
قابلیت بدون برفک
جهت باز شدن درب فریزر
به سمت چپ
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
یخساز خودکار
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R600a
سیستم عیب یابی هوشمند
سیستم خنک کننده
جریان هوای چند منظوره
هشدار باز ماندن درب
دستگیره توکار
قابلیت اتصال به آب شهری
نوع فیلتر
فیلتر بهداشتی +Hygiene Fresh
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
پنل لمسی
قفل کودک
نوع موتور
کمپرسور اینورتر خطی
ظرفیت کل به لیتر
668 لیتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha