یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی مدل GR-J259CLBV LG Side By Side Refrigerator GR-J259CLBV

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی مدل GR-J259CLBV
سازنده
ال جی
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
GR-J259CLBV
ظرفیت
601 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A++
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
Door in Door
قابلیت بدون برفک
نوع موتور
کمپرسور اینورتر خطی
۴۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۱/۲
بازدید:
۱۱۵
تضمین اصالت:

یخچال فریزر ال جی  GR-J259CLBV یکی دیگر از یخچال فریزر های ال جی است که بسیار خوش طرح، کارا و پرطرفدار می باشد. در یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی J259 دارای 3 درب می باشد که یک درب آن به بار اختصاص داده شده است. در این یخچال فریزر ظرفیت برابر با 601 لیتر می باشد و می تواند برای یک خانواده نسبتا پرجمعیت مورد استفاده قرار گیرد. در این یخچال از اب ریز و یخساز استفاده شده است که قابلیت اتصال به آب شهری را دارد. ال جی در یخچال فریزر J259 از فیلتر بهداشتی و فیلتر تصفیه اب استفاده کرده است. فیلتر بهداشتی تا 99.999 درصد باکتری را ها را به خود جذب می کند و فیلر تصفیه اب هم میزان سختی و املاح اب را با کارایی بالایی می گیرد. در آن از کشو میوه و سبزی استفاده شده است که خاصیت Fresh 0 Zone را دارد. 

موتور اینورتر خطی

در یخچال فریزر ال جی از موتور یا کمپرسور خطی استفاده شده است.  در چند سال اخیر شرکت ال جی به طور فزاینده ای از این نوع موتور استفاده می کند.  اما موتور اینورتر خطی چیست؟ در واقع این موتور به صورت خطی کار می کند و در زمانی که یخچال به دمای مورد نظر رسید، خاموش نمی شود بلکه دور آن کاهش می یابد. زمانی که لازم باشد تا دما دوباره پایین بیاید دور آن افزایش می یابد. برای راه اندازی موتور از حالت خاموش تا رسیدن به دور تند انرژی زیادی مصرف می شود، اما انرژی کمتری برای رسیدن به دور تند از نقطه شروع آارم لازم است. اینورتر یک قطعه الکترونیکی است که جریان های برق را مداوم تبدیل می کند. از یخچال و موتور در برابر وسانات برق و شوک های الکتریکی محافظت می کند و موجب شود تا ایمنی یخچال فریزر تامین شود.

فیلتر بهداشتی کارا، بوی مطبوع داخل یخچال

همه ما می دانیم که یخچال فریزر گاها بوی بدی به خود می گیرد و آن هم ناشی از مواد غذایی است که داخل آن قرار داده می شود. گاها خود مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات خود از قبل زمینه خراب شدن را دارند وعلی رغم آتنکه شستشو داده می شوند، باکتری هایی را به داخل یخچال انتشار می دهند  و نتیجه آنکه داخل یخچال را بوی بد برمی دارد و موجب خراب شدن دیگر مواد غذایی می شود. ال جی برای جلوگیری از ایجاد بوی بد درداخل یخچال و خراب شدن مواد غذایی از فیلتر بهداشتی HyGiene Fresh استفاده کرده است. این فیلتر تا 99.999 درصد باکتری ها را به خود جذب می کند .

طراحی در یخچال فریزر ال جی J259

یخچال فریزر ال جی J259 مدل GR-J259CLBV طراحی ساید بای ساید را دارد . این یخچال فریزر از بار هم بهره گرفته شده است و به عبارتی Door In Door هم می باشد. ال جی بر روی درب یخچال از بار بزرگی استفاده کرده است که با یک شاسی زیر درب آن ،می توان درب آن را باز کرد. بر روی درب فریزر از آبریز و یخساز بهره گرفته شده است که قابلیت اتصال به اب شهری را دارد. یخچال دارای کشوی نگهداری میوه و سبزی می باشد و برای بطری ها بر روی درب یخجال طبقه ای در نظر گرفته شده است. فریزر هم دارای فضایی زیاد است. درب های این یخچال فریزر از داخل باز می شوند که موجب بیشتر شدن فضای داخل یخچال شده است. کشو ها از شیشه حرارت دیده هستند و حالتی شفاف را دارند. این یخچال فریزر بدون شک یک از بهترین های شرکت ال جی می باشد که با رنگ نقره ای وارد بازار شده است. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
ال جی
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
GR-J259CLBV
ظرفیت
601 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A++
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
Door in Door
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
5
تعداد طبقات
4
تعداد کشو
2
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
به سمت راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
2
تعداد طبقات درب فریزر
4
تعداد کشو
2
قابلیت بدون برفک
جهت باز شدن درب فریزر
به سمت چپ
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
یخساز خودکار
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R600a
سیستم خنک کننده
جریان هوای چند منظوره
دستگیره توکار
قابلیت اتصال به آب شهری
نوع فیلتر
فیلتر بهداشتی +Hygiene Fresh
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
دیجیتال
قفل کودک
نوع موتور
کمپرسور اینورتر خطی
ظرفیت کل به لیتر
601 لیتر
ارتفاع
1790 میلی متر
عمق
738 میلی متر
پهنا
912 میلی متر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha