یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 668 لیتر مدل GSJ760PZXV LG Side By Side Refrigerator 668L GSJ760PZXV

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 668 لیتر مدل GSJ760PZXV
سازنده
ال جی
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
GSJ760PZXV
ظرفیت
668 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
ساید بای ساید
قابلیت بدون برفک
نوع موتور
کمپرسور اینورتر خطی
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۱۶
بازدید:
۴۹۸
تضمین اصالت:

یخچال فریزر ال جی 760 مدل GSJ760PZXV دارای طراحی ساید بای ساید Door In Door می باشد. در این یخچال فریزر از قابلیت هایی چون انجماد سریع، قابلیت بدون برف، ویژیگ درب تو درب، آبریز و یخساز اتوماتیک و بسیاری دیگر استفاده شده است که به نوعی آن را به یخچال فریزر بسیار محبوبی تبدیل کرده اند. در یخچال فریزر ال جی 760 ال جی GSJ760PZXV  ظرفیت برابر با 668 لیتر می باشد که از این میزان 422 لیتر به یخچال و 246 لیتر به فریزر اختصاص داده شده است.در آن از موتور اینورتر دار خطی استفاده شده است که رده انرژی مصرف +A را به دست آورده است. در آن فریزر در سمت چپ و یخچال در سمت راست قرار دارد.  یخچال فریزر 760 ال جی دارای کشو هایی از جنس شیشه حرارت دیده بوده و خصوصیت شفاف را دارند. در آن از کشوی میوه و سبزی به ویژگی Total No Crisp استفاده شده است که از یخ زدن میوه و سبزیجات جلوگیری می کند و برای آن ها هم پایین ترین دما هم اعمال می شود. 

موتور و یا کمپرسور خطی اینورتر دار

 در یخچال فریزر ال جی 760 از کمپرسور خطی اینورتر دار استفاده شده است. در این نوع از کمپرسور عملکرد به صورت خطی می باشد به این معنی که موتور در زمانی که یخچال فریزر به دمای تنظیم شده رسید خاموش نمی شود و بلکه دور آن کاهش می یابد. چون موتور آهسته زود تر به دور تند می رسد انرژی کمتری را مصرف می کند. در حالی که در یخچال فریزر های قدیمی موتور خاموش می شد وانرژی زیادی را به رو دور افتادن مصرف می کرد. از طرفی دمای داخل یخچال با عملکرد خطی موتور رنج ثابتی خواهد داشت و دامنه تغییرات دمایی متر می شود. ال جی در آن  از اینورتر هم استفاده کرده است که مصرف انرژی را کاهش داده و از موتور و یخچال در برابر نوسانات برق محاظت می کند.

آبریز  و یخساز توماتیک  در یخچال فریزر ال جی 607 مدل GSJ760PZXV

 در یخچال فریزر ال جی 607 مدل GSJ760PZXV آبریز بر روی درب فریزر قرار دارد. در آن از ویژگی Space Plus استفاده شده است که مخزن اب و یخ در داخل فریزر فضای کمتری را اشغل می کند. ال جی در این یخچال فریزر از آبریزی بزرگ استفاده کرده است که می توان پارچ های متوسط را نیز با آن پر کرد. در این یخچال فریزر مخزن آب و یخ قابل جدا شدن می باشد و می توان در صورت لزوم ان را از فریزر خارج کرده و تمیز کرد.

درب بار Door In Door  در یخچال فریزر ال جی 607 مدل GSJ760PZXV

 در یخچال فریزر ال جی 760 مدل GSJ760PZXV  از ویژگی بار بهره برده شده است. این ویژگی علاوه بر زیبایی که محقق می کند بسیار کاربردی  بوده و در عملکرد سرمایشی یخچال تاثیر زیادی را دارد. ال جی این ویژگی را منظور جلوگیری از هدر رفتن هوای سرد داخل یخچال  گجانده است.  طبیعی است که یخچال برای اب و نوشیدنی ها زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و هر بار که کاربر آب را از یخچال بیرون می اورد و یا در داخل یخچال بطری و یا پارچ آب را می گذارد، میزان زیادی از هوای سرد داخل یخچال هدر می رود. با ویژگی درب بار تا 85 درصد از هدر روی هوای سرد جلوگیری می شود.  می توان در قسمت بار مواد غذایی پر مصرف را قرار داد. درب بار با یک شاسی کوچک باز می شود که زیر درب قرار گرفته است.

کشوی میوه و سبزی در یخچال فریزر ال جی 760

در یخچال فریزر ال جی 760 از کشویی برای میوه و سبزی استفاده شده است. این کشو خاصیت حفظ رطوبت را دارد و می توان به مدت زیادی رظوبت را در خود نگه دارد. علاوه بر اینکه سرمایی یکنواخت در این کشو توسط میوه و سبزی برداشت می شود، از یخ زدگی و Crisp آنها جلوگیری به عمل آورده می شود به عبارتی این جعبه خاصیت Zero No Freeze را دارد. با این کشو میوه و سبزیجات تازگی و شادابی خود را حفظ خواهند کرد.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
ال جی
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
GSJ760PZXV
ظرفیت
668 لیتر
وزن یخچال
124 کیلوگرم
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
ساید بای ساید
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
5
تعداد طبقات
4
تعداد کشو
2
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
به سمت راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
4
تعداد طبقات درب فریزر
2
تعداد کشو
2
قابلیت بدون برفک
جهت باز شدن درب فریزر
به سمت چپ
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
یخساز خودکار
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R600a
سیستم عیب یابی هوشمند
سیستم خنک کننده
جریان هوای چند منظوره
هشدار باز ماندن درب
دستگیره توکار
نوع فیلتر
فیلتر بهداشتی +Hygiene Fresh
نوع موتور
کمپرسور اینورتر خطی
گنجایش و ابعاد
ظرفیت یخچال
422 لیتر
ظرفیت کل به لیتر
668 لیتر
ظرفیت فریزر
246 لیتر
ارتفاع
1790 میلی متر
عمق
610 میلی متر
پهنا
912 میلی متر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha