یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی GC-X267PHS LG Refrigerator Side BY Side GC-X267PHS

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی  GC-X267PHS
۴۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۸/۲۹
بازدید:
۴۰۳
تضمین اصالت:

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی X267 دارای ظرفیت 668 لیتر است و از دسته یخچال های بزرگ به شمار می رود. یخچال فریزر X267 دارای طراحی ساید بای ساید  است. این یخچال دارای دو درب می باشد که یخچال در سمت راست و فریزر در سمت چپ قرار گرفته است. آبریز و یخساز در سمت چپ و بر روی درب فریزر قرار گرفته است. بر روی درب یخچال بار یا بوفه با ویژگی اینستا ویو وجود دارد که هم کاربری یخچال را آسانتر می کند و هم راندمان و بازدهی یخچال فریزر را افزایش می دهد. داخل یخچال به گونه ای مبتکرانه تقسیم بندی شده است که دارای محفظه نگهداری رطوبت برای میوه و سبزیجات، طبقه نگه داری بطری، محفظه نگهداری قوطی ها و لبنیات و... است. این یخچال دارای فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh که تا 99.99 درصد باکتری ها و بوی یخچال را از بین می برد. قابلیت اتصال به وسیله وای فای Wi-Fi  با گوشی های هوشمندو یا سایر وسایل هوشمند را دارد. سیستم عیب یابی هوشمند Smart Diagnosis  در آن کمک می کند تا با اتصال آن به اینترنت به راحتی مشکلات احتمالی پیش آمده برای یخچال فریزر را بدون نیاز به تکنسین در سریع ترین زمان برطرف کنید.

موتور اینورتر خطی در یخچال فریزر X267

 در یخچال فریزر های ال جی بدون استثنا از موتور اینوتر خطی استفاده شده است. شرکت ال جی  اخیرا از این تکنولوژی در یخچال های خود استفاده می کند و کارایی فوق العاده ای را به نمایش گذاشته است. این موتور در عین سادگی طراحی بازده بالایی در سرد نگه داشتن داخل یخچال دارد. میزان استهلاک در آن به حدی پایین است که میزان مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش داده است. در این یخچال فریزر از اینورتر استفاده شده که از نوسانات برق  و شوک های الکتریکی و تاثیر آن بر موتور جلوگیری کرده و طول عمر و دوام آن را افزایش داده است.

گاز مبرد R600 در یخچال فریزر X267

 در یخچال های قدیمی از گاز مبرد R22 استفاده می شد، اما در یخچال فریزر های جدید از گاز مبرد R600a استفاده می شود که کارایی سرمایشی بالایی دارد. میزان برهمکنش و آنتروپی این گاز به گونه ای است که میزان استهلاک موتور را کاهش می دهد و میزان نگهداری سرما را تا حد زیادی افزایش داده به ادعای شرکت ال جی تا 10 ساعت میزان سرمای یخچال را در صورت قطعی برق نگه می دارد بدون اینکه تاثیری در محتویات داخل یخچال ایجاد شود.

طراحی یخچال فریزر X267

یخچال فریزر X267 ال جی دارای طراحی ساید بای ساید می باشد. این یخچال فریزر دارای دو درب اصلی برای یخچال و فریزر است که درب یخچال به طرف راست و درب فریزر به طرف چپ باز می شود. بر روی درب فریزر آبریز و یخساز وجود دارد و بالای آبریز و یخساز پنل کنترل قرار گرفته است.  بر روی درب یخچال نیز با یا بوفه قرار گرفته است که ویژگی اینستا ویو Insta View دارد. با یک بار زدن روی شیشه بار می توانید داخل قسمت بار را ببینید، سپس با باز کردن آن گزینه مورد نیاز خود را بیرون بیاورید. داخل یخچال دارای طبقه ها و کشو هایی است که هر کدام کارایی خاص خود را دارند. محفظه نگهداری رطوبت برای میوه و سبزیجات و طبقه نگهداری بطری و ... کاربرای یخچال را آسان کرده است. این یخچا در بازار در رنگ استیل براق موجود است که بسیار خوش تراش و خوش طرح است.

امکانات یخچال فریزر ال جی X267

 در این یخچال از امکاناتی چون ویژگی اینستا ویوInstaview، انجماد سریع، سیستم سرمایشی چند منظوره Multi Air Flow، قابلیت بدون برفک، قفل کودک، ویژگی هوشمند و اتصال با وای فای، تقسیم بندی هوشمندانه داخل یخچال فریزر، کشوی نگهداری میوه و سبزی با قابلیت حفظ رطوبت، طبقه نگه داری بطری،  آبریز و یخساز، پنل کنترل با دکمه های mini LED، ویژگی کم مصرف و مو صدا و دوام بالای موتور، سیستم عیب یابی هوشمند Smart Diagnosis و بسیاری دیگر از امکانات این یخچال فریزر ال جی است که بسیار پرفروش و مخاطب پسند است.

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha