یخچال ساید بای ساید ال جی مدل GSX961NSAZ LG refrigerator Insta view Side By Side GSX961NSAZ

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل GSX961NSAZ
۴۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۳/۱۶
بازدید:
۲۲۱

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 961 دارای ظرفیت 601 لیتر می باشد. این یخچال دارای ویژگی Instaview است که با دو بار ضربه زدن روی شیشه درب یخچال تمام محتویات داخل یخچال را بدون بازکردن درب و هدر رفتن هوای سرد مشاهده کرد. این یخچال دارای آبریز و یخساز است و قابلیت اتصال به آب شهری را ندارد، ظرفیت مخزن آن 4 لیتر می باشد. پنل کنترل آن بالای یخساز و آبریز قرار گرفته که کنترل یخچال با آن صورت می گیرد. ویژگی های مدرنی در یخچال فریزر 961وجود دارد که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. یخچال 961 قابلیت اتصال با وای فای را دارد و می توان با استفاده از تلفن همراه تنظیمات آن را انجام داد. موتور اینورتر خطی که در بیشتر یخچال فریزر های ال جی وجود دارد در یخچال فریزر 961 هم موجود بوده و دارای مصرف انرژی کم و دوام بالا  است.

یخچال فریزر ال جی x961

موتور اینورتر خطی در یخچال فریزر X961

شرکت ال جی در یخچال فریزر های خود از موتور اینورتر خطی استفاده می کند. در این موتور از اینورتر استفاده شده است که رابط جریان الکتریکی به موتور است. این قطعه الکترونیکی از مصرف زیاد انرژی جلوگیری کرده و به واسطه آن موتور و به طور کلی یخچال از شوک های الکتریکی و نوسانات برق در امان خواهد بود و به همین دلیل لست که شرکت ال جی آن را تا 10 سال ضمانت کرده است. دوام بالا از خصوصیت اصلی این موتور است. در عین طراحی ساده کارایی فوق العاده ای در سرماش و حفظ تک دمایی داخل یخچال دارد. برای سرمایش در این یخچال از گاز مبرد R600a استفاده شده است که استهلاک بسیار کمتری نسبت به گاز های مبردی که در یخچال های قدیمی استفاده می شد ایجاد می کند.

یخچال فریزر ساید بای ساید x961

طراحی در یخچال فریزر X961

 این یخچال فریزر از طراحی ساید بای ساید بهره می برد که بر روی درب یخچال از یک بار یا بوفه استفاده شده است. بار یا بوفه هم کاربری را آسان تر کرده است و هم به واسطه طراحی آن از هدر رفتن سرمای داخل یخچال جلوگیری می کند. یخچال در سمت راست و فریزر در سمت چپ قرار گرفته که بر روی درب یخچال بار و بر روی درب فریزر از آبریز و یخساز استفاده شده است. این یخچال ظرفیت بالایی دارد و برای خانواده های پرجمعیت به خوبی جوابگو خواهد بود.  صفحه نمایشی با دکمه های لمسی mini LED بالای ابریز قرار دارد.

یخچال فریزر ال جی ساید بای سایدx961

 

امکانات یخچال فریزر X961

یخچال فریزر ال جی X961  درای امکاناتی کاربر پسند و جذاب و کارا است. موتور اینورتر خطی کم مصرف و با دوام و بی صدا، فیلتر های تصفیه هوا و حذف باکتری ها تا 99.99 درصد، آبریزر و یخساز خود کار در اندازه ریز و درشت، فضای زیاد داخل یخچال و فریزر، طبقه بندی مناسب و جا دار، شیشه های تقسیم کننده حرارت دیده و مقاوم، دارای بار  یا بوفه، محفظه نگهداری رطوبت، محفظه نگهداری میوه و سبزی وبسیاری دیگر از ویژگی و امکانات این یخچال فریزر است.

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha