یخچال فریزر ال جی دور این دور 34 فوت J327 LG Refrigerator Door in Door 34 Ib GRJ327CSBL

یخچال فریزر ال جی دور این دور 34 فوت J327
۴۹/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۶/۱۸
بازدید:
۲/۵۱۲

مشخصات و ویژگی های یخچال فریزر دور این دور ال جی J327 

یخچال فریزر دور این دور یک طراحی جدید با کارایی های متفاوت، ظرفیت زیاد، همه ی امکانات هوشمند، طراحی زیبا و کارآمد است که شور و شوق زیادی را در کاربران آن ایجاد می کند. ظرفیت این یخچال 43 فوت است که از ظرفیت بالایی برخوردار است که ال جی آن را Mega Capacity نام گذاری کرده است. این یخچال برای خانواده های پر جمعیت کاربرد زیادی دارد. یخچال و فریزر در کنار طراحی دور این دور لذت و شور شوق زیادی را در کاربران آن ایجاد می کند. این یخچال یک سورپرایز است. مخاطبان آن آن قدر زیاد است که از هر 10 نفر 7 نفر برای این یخچال سوال می کنند. ظرفیت کل آن به لیتر 855 لیتر که مقدار خالص آن 752 لیتر می باشد. کارایی فنی بالایی دارد به طوری که در کشور های خارجی آن را تا 10 سال گارانتی کرده اند و تمام تست های انجام شده یر روی آن موفقیت آمیز بوده است. موتور اینوتر خطی نسبت به موتور های قدیمی مصرف انرژی کمتر و در عین حال طول عمر بیشتری دارد. این موتور سیستم هوای چند منظوره ایجاد می کند تا تمام قسمت های یخچال و فریزر از جریان همای یکسانی بر خوردار باشند و طراوت و تازگی محتویات داخل آن به خوبی حفظ شود.

j327 

طراحی J327

آیا به فکر عوض کردن یخچال خود هستید؟ آیا می خواهید یک سورپرایز و شور و هیجان را در خانه به صورت دائمی داشته باشید؟ آیا می خواهید همه یفصل های سال را همزمان داشته باشید؟ آیا می خواهید طراوت و تازگی میوها و سبزی حفظ شود؟ آیا از رفت و آمد زیاد به بازار و سوپر مارکت خسته شده اید. آیا یادتان رفته آب در داخل یخچال بگذارید؟ و آیا.....؟ J327 واقعا معرکه است. می توان گفت اگه همچین یخچال راددر خانه استفاده می کنید واقعا خوش شانسی و میشه به شما خبته خورد.

طراحی و ویژگی ظاهری جذابی دارد و درای آب ریز و یخساز اتوماتیک بر روی درب فریزر است. بالاتر از یخساز و آبریز یک صفحه نمایش کارآمد و زیبا قرار گرفته است و از آنجا می توان به کنترل یخچال پرداخت و عملکرد آن را زیر نظر داشت. درب یخچال دارای بوفه(بار) است که شما می توانید آن دسته از مواد غایی را درآنجا قرار دهید که زیاد به آن ها نیاز دارید. بوفه علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که دارد کارایی فنی مفیدی نیز می توان در آن مشاهده کرد. شما برای هر چیزی که در یخچال نیاز دارید مجبورید درب آن را باز کنید و در این شرایط مقدار زیادی هوای سرد از دست می رود در نتیجه سنسور های داخل یخچال به موتور اینورتر خطی دستور فعالیت زیاد داده تا گاز R600a را بیشتر و با کمپرس بیشتری به جریان بینندازد و همین امر موجب مصرف انرژی بیشتر می شود در نتیجه بوف خیلی کارآمد بوده استفاده از آن بسیار لذت بخش است. داخل یخچال از کلی طبقه و قفسه تشکیل شده است. شما بسته به نیاز خود می توانید آنها را تغییر داده تا بتوان به صورت کاملا بهینه از آنها استفاده کرد. در یخچال 4 طبقه ی شیشه ای و در قسمت درب بیرونی(بوفه) 4 قفسه وجود دارد همچنین قفسه های بطری و کشوی میوه و سبزیجات در یخچال با زیبایی خاصی قرار گرفته است. محفظه ی تخم مرغ، کره و لبنیات و بطری ها همه از هم جدا دسته بندی شده اند. در داخل فریزر نیز 4 قفسه و 2 کشو و بر روی درب آن 2 قفسه وجود دارد.

قفسه نگهدارنده رطوبت برای میوه و سبزی...................فیلتر تصفیه هوای داخل یخچال.................. قفسه های نگه داری لبنیات و قاب های کوچک........... قفسه نگه داری بطری با طراحی زیبا و کارآمد     

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha