مایکروفر ال جی 25 لیتری مدل MH6535GIS LG Microwavw 25L MH6535GIS

مایکروفر ال جی 25 لیتری مدل MH6535GIS
۳/۷۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۳/۱۵
بازدید:
۲۴۰
شناسه کالا:
3463287921546
تضمین اصالت:

مایکروفر ال جی 6535 یکی از مایکروفر های جدید ال جی می باشد که قابلیت های فراوانی را دارد. این مایکروفر دارای رنگ مشکی است که طراحی بسیار زیبایی را دارد. بدون شک وجود همچین مایکروفری در محیط اشپزخانه سرشار از جذابیت خواهد بود. قسمت داخلی محفظه از سرامیک است و به راحتی تمیز می شود. قابلیت های گرم کردن  و یا کباب کردن را دارد. مایکروفر ال جی 6535 دارای فناوری Neo Chef  ال جی است. این مایکروفر از هیتر اینورتر هوشمند برخوردار است که محدوده ای زیاد از مواد غذایی را تحت پوشش خود قرار می دهد. مصرف انرژی به واسطه اینورتر کاهش یافته است. قابلیت گرم کردن غذا در این مایکروفر به صورتی است که تمام قسمت های ظرف حتی بالا و پایین غذا به یک میزان گرم می شود.  شما می توانید یخ زدایی مواد منجمد را با آن انجام دهید. در زمان یخ زدایی نیز تمام قسمت ها به یک میزان حرارت را دریافت می کنند و در مدت زمانی کم ذوب می شوند. زمان پخت هر نوع مواد غذایی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد چرا که در آن توان 1200 وات اعمال می شود. مایکروفر ال جی 6535 در اصل 4 کاره است و می توان با آن انواعی از غذا ها را درست کرد.

قابلیت کباب کردن

این مایکروفر حرارت را به صورت یکدست پخش می کند. زمانی که گوشت را در داخل آن قرار می دهید. حرارت با توان زیاد از یک طرف و سینی گردان از طرف دیگر موجب می شود تا به صورت یک دست کباب می شود. 

درست کردن انواع غذا

مایکروفر ال جی 6535 ال چی 4 کاره است و می تواند رنج زیادی از مواد غذایی را مورد پخت قرار دهد. از گرم کردن مواد غذایی بعه صورتی ایده آل گرفته و تا ذوب کردن مواد منجمد و کباب کردنگوشت و درست کردن Popcorn همه و همه با این مایکروفر امکان پذیر است.

پخت یک دست با سینی گردان

در مایکروفر ال جی 6535 یک سینی وجود دارد که در زمان پخت غذا کمک زیادی به پخت یکدست تر و بهتر می کند. از طرفی شما می توانید این سینی را از مایکروفر بیرون اورده و به راحتی آن را تمیز کنید.

 

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha