مانیتور 24 اینچ ال جی فول اچ دی Full HD اسمارت Smart مدل 24MK430H-B LG Full HD IPS Monitor 24 Inch 24MK430H-B

مانیتور 24 اینچ ال جی فول اچ دی Full HD اسمارت Smart مدل 24MK430H-B
سازنده
ال جی
مدل
24MK430H-B
اندازه صفحه نمایش
24 اینچ
تکنولوژی پنل
IPS
زمان پاسخگویی(Response Time)
5 میلی ثانیه
نمایش رنگ
16.7 میلیون رنگ
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۴/۲
بازدید:
۲۵۸
تضمین اصالت:

مانیتور ال جی 24MK430H-B دارای صفحه نمایش 24 اینچ و کیفیت توصیر Full HD می باشد. این مانیتور تصویر بسیار شفاف و کارا ارائه می دهد و هر گاربری را مجذوب کارایی و نمایش خود می کند. ال جی در مانیتور 24 اینچ 24MK430H-B از صفحه نمایش IPS یا IN-Plane Switching استفاده کرده است که زاویه دید بالایی دارد و از طرفی تا حدودی ضد ضربه می باشد. صفحه نمایش IPS امروزه در بیشتر وسایل صوتی و تصویری استفاده می شود. در این مانیتور  زمان پاسخگویی 5 میلی ثانیه می باشد و با آن می توان بیشتر بازی های مدرن را نمایش داد. روشنایی تصویر در صفحه نمایش مانیتور 24 اینچ ال جی 250 کاندلا بر متر مربع است که نشان از روشنایی بالای صفحه نمایش دارد، در نتیجه نور محیط بر عملکرد و نحوه دریافت تصویر از مانیتور توسط کاربر را ندارد. در این مانیتور از ویژگی Anti Glare استفاده شده است که چشم کاربر را در هنگام کار با آن خسته نمی کند. در این مانیتور یک سری از تنظیمات روی صفحه نمایش وجود دارد و می توان بدون رجوع به تنظیمات آن را فورا تنظیم کرد. مثلا می توان میزان روشنایی و.... در صفحه نمایش را تغییر داد. این صفحه نمایش قابلیت تقسیم شدن به چند قسمت را دارد و می تواند بسیار کاربردی باشد تا کاربر در هر قسمت کار جداگانه ای همزمان انجام دهد. 

کیفیت تصویر در مانتیور ال جی MK430

در مانتیور ال جی MK430 کیفیت تصویر Full HD می باشد یعنی تصویر با تعداد 2 میلیون پیکسل ارائه می شود و این میزان رزلوشن به صورت افقی و عمودی 1080*1920 پیکسل می باشد. این میزان از رزلوشن جزئیات بیشتری از تصویر به نمایش می گذارد و موجب ایجاد هیجان در کاربر می شود، مخصوصا برای نمایش تصاویر بازی های مدرن که جزئیات بالایی را دارند. ال جی در این مانیتور از صفحه نمایش 8 بیتی استفاده کرده است که این صفحه نمایش تا 16.7 میلیون رنگ را نمایش می دهد.  روشنایی صفحه نمایش مانتیور ال جی 24 اینچ MK430 بالا بوده و تصاویر شفاف و درخشانی را ارائه می دهد. 

صفحه نمایش IPS

 در مانیتور ال جی 24 اینچ MK430 از پنل IPS استفاده شده است. در کلیه وسایل تصویر از 2نوع صفحه نمایش استفاده می شود که یکی IPS و دیگری VA می باشد. البته لازم به ذکر است صفحه نمایش IPS امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. صفحه نمایش IPS آرایش پیکسلی افقی دارد. صفحه نمایش IPS در مقابل ضربه مقاومت بالایی را از خود به نمایش می گذارد و از طرفی زاویه دید بالایی را دارد. می توان از کناره ها هم از کیفیت تصویر جذاب آن بهره برد. این نوع از مانتیور برای کار های گروهی و آموزشی کارای بالایی را به نمایش خواهد گذاشت. 

ویژگی On-Screen Controle

 در مانتیور ال جی MK430 بسیاری از تنظیمات در خود صفحه نمایش  و در قسمت کناری آن به صورت مخفی وجود دارد که با اشاره موس باز می شود. در این قسمت می توان میزان نور دهی صفحه نمایش و یا تقسیم صفحه نمایش به چند قسمت را انجام داد. این نوع از تنظیمات، دسترسی کاربر را آسانتر می کند.

ویژگی Syne از نوع Dynamic ction Synce

 در مانیتور ال جی MK430 از ویژگی Synce استفاده شده است که در آن به صورت دینامیک و پویا داده ها انتقال می یابند. با این ویژگی داده ها سرعت انتقال بیشتری را خواهند داشت و کاربران و یا گیمر ها نتیجه هر واکنش را فورا مشاهده می کنند که در نهایت موجب بهبود و افزایش کارایی نمایش تصاویر پر سرعت مخصوصا تصاویر بازی می شود.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
سازنده
ال جی
مدل
24MK430H-B
اندازه صفحه نمایش
24 اینچ
تکنولوژی پنل
IPS
رزولوشن پنل
Full HD
روشنایی پنل
250 کاندلا بر متر مربع
کنتراست
1:1000
زمان پاسخگویی(Response Time)
5 میلی ثانیه
عمق نمایش رنگ
8 بیت
زاویه دید
178 درجه
نمایش رنگ
16.7 میلیون رنگ
پورت HDMI
1
پورت Display Port
1
پورت خروجی صدا
1
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha