ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره D1464CF LG Dishwasher 14 Plates Capacity D1464CF

ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره D1464CF
سازنده
ال جی
ظرفیت
14 نفر
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
نقره ای
سبد کارد و چنگال
ساخت
کشور کره جنوبی
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۴۸۳
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی ال جی D1464CF با امکانات و ویژگی های جدید وارد بازار شده است و جذابیت خاصی به محیط مورد استفاده بخشیده است. ظرفیت اسمی آن 14 نفره است اما به واسطه قفسه های هوشمند آن می توان بیشتر از این ظرفیت از آن استفاده کرد. طراحی لوکس و خوش تراش با رنگ نقره ای ادغام شده و کاربران را متحیر کرده است . رده ی انرژی A++، نشان از پایین بودن مصرف انرژی آن است. دارای پنل دیجیتال است که تمام کنترل آن توسط آن انجام می شود. برنامه های شستشوی متنوع، سبد مخصوص کارد و چنگال و وسایل شکستنی، قابلیت تاخیر در زمان شستشو، شستشوی اقتصادی و شستشوی سریع از جمله کارایی آن است که انتخاب کاربران را زیاد تر کرده است.

ظرفیت شستشوی D1464CF

ظرفیت اسمی این ماشین ظرفشویی 14 نفره است اما با قفسه های قابل تنظیم و تغییر ارتفاع می توان تا حدی بیشتر از این ظرفیت از آن استفاده کرد. قفسه ها به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید ظروف بزرگ را در قفسه پایین و ظروف کوچک را در قفسه ی بالا قرار دهید. برای کارد و چنگال بالاترین قفسه اختصاص داده شده است. ظروف شکستنی و کوچک را می توان در قفسه های مخصوص قرار داد. 

سیستم شستشوی D1464CF

سیستم شستشوی آن به گونه ای است که آب از طریق بازویی که تا 180 درجه در جهت رفت و برگشت می چرخد. آب با زاویه 360 درجه و با فشار زیاد اسپری شده و بالاترین کارایی شستشو بدست می آید. برنامه های کاربردی همراه با آپشن های زیادی استفاده می شود. برنامه شستشوی اقتصادی  در مصرف انرژی بسیار کارآمد است و کمترین مصرف انرژی را موجب می شود. قابلیت تاخیر در زمان شستشو و شستشوی سریع برای زمانی که عجله دارید و دوباره به ظرف ها نیاز دارید بسیار رضایت بخش است.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
ظرفیت
14 نفر
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
نقره ای
صفحه نمایش دیجیتال
برنامه بخارشوی
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
رنگ سبد ها
آبی کبالتی
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
6 عدد
تعداد برنامه اصلی شستشو
7
میزان مصرف آب
9 لیتر
میزان صدا
41 دسی بل
سیستم عیب یابی هوشمند
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
شاخص زمان باقی مانده
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
600x850x600mm
ساخت
کشور کره جنوبی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha