کولر گازی 18000 ال جی سرد و گرم اینورتر دار Inverter مدل AMP-18K LG Air conditioner Hot and Cold Inverter 18000BTU

کولر گازی 18000 ال جی سرد و گرم اینورتر دار Inverter مدل AMP-18K
سازنده
ال جی
مدل
AMP-18K
ظرفیت BTU/h
18000
کلاس منطقه آب و هوایی
معتدل و حاره ای
ریموت کنترل
۱۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۴۶۲
تضمین اصالت:

کولر گازی اینورتر ال جی سرد و گرم 18000 مدل AMP-18K یکی از کولر گازی های ال جی است که با قابلیت ها و کارایی فوق العاده ای وارد بازار شده است. این کولر گازی دارای ظرفیت 18000 است که هم عملکرد سرد و هم عملکرد گرم دارد. کولر گازی ال جیAMP-18K دارای کمپرسور تروپیکال است که در دمای 65 درجه هم به راحتی کار می کند و یک ذره از کارایی آن کاسته نمی شود.  کمپرسور این کولر گازی مجهز به اینورتر است که مصرفی انرژی در آن بسیار کم است و رده انرژی مصرفی ++A برای آن اتخاذ شده است. کولر گازی 18000 الجی مدل AMP-18K دارای ویژگی و قابلیت کنترل آمپر I-Control Ampere است که در آن کولر گازی در رده 8، 6  و حتی 4 آمپر هم کار می کند.  این کولر گازی در آمپر پایین هم کار می کند و لازم نیست در زمان قطعی جریان برق و یا خاموش شدن ژنراتور نگران باشید. ویژگی کنترل آمپر I-Control امکان استفاده تعدادی بیشتر یونیت و یا کولر گازی با صرفه اقتصادی را فراهم می کند.  در این کولر گازی از فیلتری قوی استفاده شده است که تصفیه هوا را به خوبی انجام می دهد و باکتری ها را با کارایی بالایی حذف می کند. این کولر گازی مجهز به وای فای می باشد و می توان با استفاده از گوشی تلفن همراه می توان آن را کنترل کرد. کولر گازی AMP-18K قابلیت تمیز کردن خودکار، قابلیت عملکرد بدون صدا در حد 38 دسیبل، فیلتر همراه با محافظ دوگانه و پرتاب باد در چهار جهت را دارد.

کمپرسور تروپیکال اینورتر دار در کولر گازی ال جی AMP-18K

کمپرسور این کولر گازی مجهز به اینورتر می باشد و اینورتر قطعه ای الکترونیکی است که جریان متناوب را به مستقیم و برعکس تبدیل می کند. در نتیجه اینورتر کولر گازی خاموش نمی شود و زمانی که دمای فضا به حد قابل قبول رسید و هوای اتاق خنک شد دور موتور کاهش می یابد و طبیعتا بعد از گذشت اندک زمانی دمای فضا افزایش می یابد و هوای فضا گرم می شود و موتور اینورتر دار دوباره به صورت اتوماتیک دور آن افزایش می یابد. در واقع اصول اینورتر به گونه ای است که از خاموش شدن موتور جلوگیری شود. در نتیجه چون موتور به صورت کامل خاموش نمی شود در نتیجه انرژی کمتری مصرف می شود. موتور این کولر گازی توانایی عملکرد در دمای تا 65 درجه را دارد بنابراین برای مناطق گرم هم می توان از آن استفاده کرد. 

ویژگی کنترل آمپر I-Control Ampere، صرفه جویی در مصرف انرژی و ایمنی بالا

کولر گازی ال جی مدل AMP-18K دارای قابلیت عملکرد با آمپر ها  و یا جریان های مختلف است. این کولر گازی در آمپر 4 هم می تواند کار کند که معمولا مقدار پایینی است. بنابراین لازم نیست نگران خاموش شدن ژنراتور باشید. این کولر گازی برای کشور عراق و آب و هوای گرم طراحی شده است و در کشور ایران هم قابلیت بسیار بالایی را دارد. این کولر گازی با توجه به قابلیت کنترل آمپر می تواند استفاده آن گسترده باشد یعنی برای هر قسمت می توان از یک کولر گازی یعنی این مدل استفاده کرد و صرف انرژی مصرفی به صورت اقتصادی را دارد. 

ویژگی TUV Rheinland عملکرد سریع و مصرف بهینه انرژی

در این کولر گازی با توجه به قابلیت TUV عملکرد سریعی دارد و سریع به دمای مورد نظر رسیده و بعد از اتخاذ دمای فضا در یک رنج مشخص، عملکرد آن آهسته می شود با این ویژگی تا  60 درصد سریعتر به میزان سردی هوا خواهد رسید و تا 65 درصد از مصرف انرژی بهینه می شود. ال جی کولر گازی های فوق العاده ای دارد و با اتخاذ این ویژگی ها در کولر گازی های خود مخصوصا این این کولر گازی سبب محبوبیت بسیاری شده است.

 

فیلتر دو پوششه باکتری زدا، هوایی تصفیه شده و با طراوت

در کولر گازی AMP-18K  از فیلتر یون زدا استفاده شده است که فیلتر به صورت دو پوششه می باشد. در نتیجه آن یون ها و باکتری های نامطبوع و مضر از هوا گرفته شده و طی مرحله هایی تصفیه می شوند و هوا به صورت تصفیه شده دوباره جریان می یابد که این پروسه پیوست تکرار می شود. در مدت زمان 60 دقیقه 99 درصد باکتری ها از هوای موجود در فضا حذف می شود.

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
AMP-18K
نوع دستگاه
اسپلیت دیواری
ظرفیت BTU/h
18000
ظرفیت سرمایش
18000BTU/hr
ظرفیت گرمایش
20500BTU/hr
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
معتدل و حاره ای
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
تروپیکال
گاز خنک کننده
R410a
رده مصرف انرژی
A++
کشور سازنده
قطعات کره مونتاژ تایلند
تعداد پنل
تک پنل
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیلتر ضد باکتری- آنتی باکتریال
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha