مانیتور 27 اینچ ال جی پنل IPS مدل 27UK650-W LG 27 Inch IPS Monitor 27UK650-W

مانیتور 27 اینچ ال جی پنل IPS مدل 27UK650-W
سازنده
ال جی
مدل
27UK650-W
اندازه صفحه نمایش
27 اینچ
تکنولوژی پنل
IPS
زمان پاسخگویی(Response Time)
5 میلی ثانیه
نمایش رنگ
1 بیلیون رنگ
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۲۷۲
تضمین اصالت:

مانیتور ال جی 27UK650-W دارای صفحه نمایش 27 اینچ و کیفیت تصویر 4K UHD می باشد. این مانیتور قابلیت های فوق العاده گسترده ای دارد و برای استفاده های تنوع می تواند از خود کارایی بی نظیری را نمایش دهد.  نوع صفحه نمایش در این مانیتور IPS می باشد که زاویه دید بالایی را برای مانیتور موجب شده است، به گونه ای که می توان از گوشه و کناره ها هم از کیفیت تصویر فوق العاده آن بهره برد بدون اینکه روشنایی و یا نمایش رنگ کاهش یابد. ال جی در این مانیتور از پردازش دینامیکی داده و فرمت های HDR استفاده کرده است. مانیتور ال جی 27 اینچ 27UK650-W فرمت HDR10 را به خوبی پشتیبانی می کند. در این مانیتور از ویژگی AMD FreeSync™ Technology استفاده شده است که فرکانس تصویر را با فرکانس کارت گرافیک هماهنگ می کند و از نویز و بلور و دفرمه شدن تصویر و در نهایت خسته شدن چشم کاربر جلوگیری به عمل می اورد.  زمان پاسخگویی در این مانیتور 5 میلی ثانیه است و با فرکان 60 هرتز بیشتر بازی های مدرن را پشتیبانی می کند. روشنایی در این مانیتور 350 کاندلا بر متر مربع و میزان کنتراست 1:1000 می باشد. ورودی و خروجی هایی چون HDMI، USB، Display Port و Head Phone Out جهت بروز بودن و راحتی استفاده کاربران در آن تعبیه شده است. این مانیتور طراحی زیبایی را دارد و از سه ضلح حاشیه صفحه نمایش کمی را دارا می باشد. دارای یک پایه قوسی شکل در وسط می باشد که بسیار منعف بوده و می توان در راستای عمودی و زاویه ای جهت و زاویه مانیتور را تغییر داد. ال جی در مانیتوئر 27 اینچ 27UK650-W از ویژگی هایی چون Anti Glare و یا Flicker Safe استفاده کرده است تا کاربرانی که زیاد پشت آن می نشینند کمترین میزان خستگی را تجربه کنند. 

محدوده دینامیکی و فرمت های HDR

مانیتور ال جی 27 اینچ مدل 27UK650-W دارای قابلیت پشتیبانی از HDR و یا High Dynamic range می باشد. این قابلیت برای نمایش تصاویر بسیار با کیفیت  در مانیتور و یا تلویزیون ها اتخاذ می شود. تصاویر HDR به تصاویری می گویند که در آنها نمایش جزئیات و یا تمایز بین نقاط تیره و روشن زیاد است. در مانیتور ال جی 27 اینچ از فرمت HDR10 پشتیبانی می شود. این مانیتور داری صفحه نمایش IPS بوده و زاویه دید بالایی دارد و از طرفی روشنایی تصویر در آن 350 کاندلا می باشد.  این مانیتور تصاویر بازی و یا تصاویر پرسرعت  را با کیفیت بالایی نمایش می دهد.

کیفیت تصویر 4K UHD

 در  مانیتور ال جی 27 اینچ تصویر با رزولوشن 2160 *3840 پیکسل نمایش داده می شود. در این مانیتور 27 اینچ حدودا 8 میلیون پیکسل وجود دارد که در نمایش تصویر شرکت می کنند. این گونه کیفیت توصیر 4 برابر کیفیت تصویر Full HD و 8 برابر کیفیت تصویر HD می باشد. تصویر 4K جزئیات زیادی را بر روی صفحه نمایش به بصر کاربر می رساند. نمایش رنگ ها و یا جزئیات با روشنایی بالایی که این مانیتور دارد هر کاربری متحیر می کند. 

 صفحه نمایش  IPS with sRGB 99%

به صورت کلی دو نوع صفحه نمایش در مانیتور ها و یا تلویزیون ها مورد استفاده قرار می گیرند که یکی از آن ها پنل IPS می باشد. این پنل In-Plane Switching نام دارد که در آن زاویه دید بالا بوده و تا حدودی به واسطه ارایش پیکسل ها در پنل ، صفحه نمایش ضد ضربه می شود. میزان نمایش رنگ در این گونه پنل تا 99 درصد کل رنگ های موجود است که برای نمایش در این مانیتور در نظر گرفته شده است. 

پورت HDMI از نوع HCCP 2.2

 پورت های HDMI در وسایل صوتی و تصویر انواعی مختلف را دارند که بالاترین ورژن HCCP 2:2 می باشد. با این پورت HDMI می توان انواعی از محتوای 4K را از انواعی از منابع مانند کنسول های بازی، دستگاه بلوری و یا رسیور بر روی این مانیتور نمایش دهد، به گونه ای که کیفیت اولیه با توجه به پهنای باند بالا حفظ می شود.

AMD Free Synce 

در مانیتور ال جی از ویژگی AMD استفاده شده است. این ویژگی برای تصاویر پرسرعت مثلا تصاویر بازی کاربرد دارد. می توان پیشرفته ترین بازی ها را بر روی آن نمایش داد. در آن در زمان نمایش تصاویر پرسرعت نویز و و بلور ایجاد نمی شود و به گونه ای کاربردی و بدون خسته کردن چشم کاربر تصاویر را نمایش می دهد. ویژگی AMD فرکانس تصویر را با فرکانس کارت گرافیک هماهنگ می کند و از این طریق حتی اگر به مدت زیادی کاربر پشت سیستم کامپیوتر باشد خستگی آنچنانی را حس نمی کند. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
سازنده
ال جی
مدل
27UK650-W
اندازه صفحه نمایش
27 اینچ
تکنولوژی پنل
IPS
رزولوشن پنل
4K UHD
روشنایی پنل
350 کاندلا بر متر مربع
کنتراست
1:1000
زمان پاسخگویی(Response Time)
5 میلی ثانیه
عمق نمایش رنگ
10 بیت
زاویه دید
گسترده
نمایش رنگ
1 بیلیون رنگ
پورت HDMI
دارد
پورت Display Port
دارد
پورت خروجی صدا
دارد
ورودی برق
100~240V (50/60Hz)
مصرف برق
Adapter (48W)
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha