مانیتور 22 اینچ ال جی Full HD LED مدل 22M38A-B LG 22 Inch Full HD LED Monitor 22M38A-B

مانیتور 22 اینچ ال جی Full HD LED مدل 22M38A-B
سازنده
ال جی
مدل
22M38A-B
اندازه صفحه نمایش
22 اینچ
تکنولوژی پنل
TN
زمان پاسخگویی(Response Time)
5 میلی ثانیه
نمایش رنگ
16.7 میلیون
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۴/۲
بازدید:
۳۵۳
تضمین اصالت:

مانیتور  ال جی 22 اینچ مدل 22M38A-B یکی از محصولات فوق العاده با کیفیت می باشد که اخیرا وارد بازار شده است. کیفیت تصویر در این مانیتور 22 اینچ Full HD می باشد که به ندرت کیفیت تصویر Full HD را در مانیتور می توان یافت. در آن صفحه نمایش 22 این فضای گسترده را در اختیار کاربر می گذارد. ساختار پنل در مانیتور  22 اینچ ال جی 22M38A-B از نوع TN می باشد که کنتراست بالا و فرکانس تصویر فوق العاده از ویژگی های آن است. یکی دیگر از ویژگی های بارز این نوع از صفحه نمایش در مانیتور ال جی 22M38A-B میزان زمان پاسخگویی کم آن می باشد که در حدود 5 میلی ثانیه می باشد. عمق نمایش داده در این مانیتور 8 بیت بوده و میزان 16.7 میلیون رنگ را نمایش می دهد. میزان روشنایی صفحه نمایش این مانیتور 200 کاندلا بر متر مربع است که روشنایی فوق العاده ای دارد. مانیتور ال جی 22M38A-B با اندازه 22 اینچه قابلیت هایی چون تقسیم صفحه نمایش به پنجره هایی تا 4 عدد را دارد و می توان در هر قسمت کاری مجزا را انجام داد. این مانیتور پایه دارد اما در صورت لزوم می توان آن را به دیوار وصل کرد. 

پنل TN در مانیتور ال جی 22M38A-B

  به صورت کلی پند نوع پنل در دستگاه های پخش کننده تصویر استفاده می شوند که هر کدام خصوصیتی متفاوت دارند. در پنل TN یا Twisted Nematic میزان فرکانس نمایش تصویر کنتراست بسیار بالا است و برای گیمر ها  بسیار کاربردی است. اگر زاویه دید را در نظر نگیریم این پنل کاراترین پنل می باشد. از طرفی این پنل یعنی پنل TN در مانیتور ال جی 22M38A-B کمترین زمان تاخیر یعنی 5 میلی ثانیه را دارد که نسبت به واکنش های کاربر بسیار سریع می باشد. یعنی زمانی که کاربر بازی یک عملکرد را انجام می دهد بدون تاخیر نتیجه را در صفحه نمایش TN مشاهده خواهد کرد.  

روشنایی صفحه نمایش در مانیتور ال جی 22M38A-B

در مانیتور ال جی 22 اینچ از نور پس زمینه LED استفاده شده است و با این دلیل است که در کل ضخامت کمی را دارد. نور پس زمینه LED میزان روشنایی 200 کاندلا را راهم می کند و این یعنی تصویر شفاف و براقی را با این مانتیور شاهد خواهید بود. برای زمانی که مانیتور در یک محیط پر نور مورد استفاده قرار می گیرد، روشنایی بسیار کاربردی است. اگر روشنایی پنل زیاد باشد نور محیط تاثیر در کاهش کیفیت تصویر آن نخواهد داشت.

تقسیم صفحه نمایش به چهار قسمت 4Screen Split

 در مانیتور ال جی 22M38A-B صفحه نمایش 22 اینچ است و این میزان از مساحت صفحه نمایش را می توان به 4 قسمت تقسیم بندی کرد و در هر قسمت کاری مجزا را انجام داد. این ویژگی برای انجام پروژه ها و یا انواعی از کار های فتوشاپ بسیار کاربردی است و دیگر لازم نیست به صورت مکرر صفحه را بالا و پایین بکشید .

راحتی چشم کاربر با Fliker Safe

 معمولا دستور العمل هایی وجود دارد تا کاربر از آنها استفاده کند به گونه ای که راحتی چشم را در پی داشته باشد. کاربران معمولا به مدت زیادی پشت سیستم های کامپیوتر می نشینند. در این مانیتور از ویژگی Fliker Safe استفاده شده است که در هنگام خواندن و یا نوشتن متن چشم کاربر را اذیت نمی کند. از طرفی میزان انتشار نور آبی را در مقیاسی کاهش می دهد تا در هنگام خیره شدن کاربر به یک نقطه از صفحه نمایش ضرری برای چشم نداشته باشد. البته در مانیتور ال جی 22M38A-B می توان به صورت منوال و یا دستی تنظیمات را تغییر دارد. 

ویژگی برای کاربران مبتلا به کورنگی

 در مانیتور ال جی از ویژگی به نام Color Weakness استفاده شده است. این ویژگی به افرادی که در تشخیص رنگ ها به مشکل بر می خورند و نمی توانند رنگ های واقعی را تشخیص دهند، کمک می کند تا رنگ ها در دامنه و رنج گسترده ای تشخیص دهند. 

مشاده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
سازنده
ال جی
مدل
22M38A-B
اندازه صفحه نمایش
22 اینچ
تکنولوژی پنل
TN
رزولوشن پنل
Full HD
روشنایی پنل
200 کاندلا بر متر مربع
کنتراست
1000:1
زمان پاسخگویی(Response Time)
5 میلی ثانیه
عمق نمایش رنگ
8 بیت
زاویه دید
کم
نمایش رنگ
16.7 میلیون
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha