مایکروفر 30 لیتری کنوود مدل MWL311 Kenwood Microwave Oven 30 Littre MWL311

مایکروفر 30 لیتری کنوود مدل MWL311
نوع وسیله
مایکروفر
سازنده
کنوود
ظرفیت
30 لیتر
تعداد برنامه پخت
8 برنامه
گریل
گرم نگهدارنده
۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۲/۱۳۱
تضمین اصالت:

مایکروفر 30 لیتری کنوود یکی دیگر از محصولات این شرکت می باشد که دارای امکانات و ویژگی های کاربردی است. در آن ظرفیت 30 لیتر بوده و در دسته مایکروفر های با حجم زیاد قررا می گیرد. در مایکروفر MWL311 توان برابر با 900 وات می باشد که برای گریل و یا کباب کردن توان 1000 وات را دارد. در آن از 5 سطح انرژی استفاده شده است که هر سطح را می توان برای پخت یک نوع غذا به کار برد. هر سطح انرژی دارای دو سطح دیگر است که معمولا برای کباب کردن استفاده می شود. مایکروفر کنوود MWL311 دارای 8 برنامه است و قابلیت های دفراست( ذوب سریع ماد غذایی) و گرم نگه داشتن غذا را در دمایی ثابت دارد.

تنوع پخت با مایکروفر کنوود MWL311

 تعداد برنامه بیشتر امکان پخت غذا های بیشتری را فراهم می کند. برای نمونه هر برنامه ای دمایی مخصوص را دارد هر چند با 5 سطح انرژی در این مایکروفر می توان به صورت منوال Manual برنامه و یا دمای مورد نظر را انتخاب کرد. در آن از 8 برنامه استفاده شده است. قابلیت گریل با توان 1000 وات را دارد بنابراین می توان گوشت و یا انواع سبزیجات را با آن کباب کرد. بسته به ضخامت گوش می توان دمای مورد نظر را تنظیم کردو هر سطح دمایی خود دو سطح دیگر دارد که برای کباب کردن از ان استفاده می شود.اما دو مورد از برنامه های آن که در مواقع ضروری بسیار کاربردی هستند، قابلیت دفراست و گرم نگهداشتن مواد غذایی هستند. در ان می توان در سریعترین زمان مواد غذایی منجمد را ذوب کرد و یا غذا را در یک دمای ثابت گرم نگه داشت. تعداد 8 برنامه و 5 سطح انرژی در مایکروفر کنوود مدل MWL311 پخت غذا توسط کاربر را انتخابی تر می کند.

امکانات موجود در مایکروفر کنوود MWL311

 برنامه ها و تنوع پخت انواع غذا ها از آپشن ها و یا امکانات موجود در مایکروفر کنوود 311 است. در آن از قفل کودک استفاده شده است که بعد از تنظیم برنامه می توان آن را فعال کرده تا با دست زدن به هر دکمه ای تنظیم آن به هم خورده نشود. در این مایکروفر از پنل کنترل گسترده ای استفاده شده است که هر برنامه دکمه مورد نظر خود را دارد.  در آن هم قابلیت مایکروویو و هم قابلیت گریل وجود دارد .برای کباب کردن می توان از صفحه گردان فلزی و برای مایکروویو از صفحه شیشه ای استفاده کرد.

مشاهده محصول شرکت سازنده

ویژگی های فنی
نوع وسیله
مایکروفر
مشخصات کلی
سازنده
کنوود
ظرفیت
30 لیتر
تعداد برنامه پخت
8 برنامه
قابلت مایکروویو
گریل
جنس سطح داخلی
استیل
قفل کودک
جنس بدنه
استیل
گرم نگهدارنده
برنامه خودکار
زنگ هشدار
باز شدن درب
به سمت چپ
قفل درب
نوع صفحه نمایش
دیجیتال
تایمر برنامه
پاک کنندگی آسان
رنگ
نقره ای
نوع کنترل
دکمه و ولوم کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
پخت و دفراست
دارد
پخت و کباب پز کردن
دارد
پخت گرم و آرام
دارد
سرخ کردن رژیمی
دارد
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha