جاروبرقی هیتاچی 2300 وات مدل CV-BD230VJ Hitachi Vacuum Cleaner 2300 W CV-BD230VJ

جاروبرقی هیتاچی 2300 وات مدل CV-BD230VJ
سازنده
هیتاچی
حداکثرقدرت
2300 وات
کیسه ای
کنترل
روی جاروبرقی
رنگ
بنفش کم رنگ
ساخت
ژاپن
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۳/۲۲
بازدید:
۱۹۵
تضمین اصالت:

جاروبرقی هیتاچی CV-BD230VJ بسیار خوش طرح است و در عین حال کارایی و توان بالایی را دارد. این جاروبرقی بسیار کارآمد است و با امکانات منحصر به فردی تولید شده است. این جاروبرقی دارای رنگی بنفش کم رنگ می باشد. با این جاروبرقی می توان شعاع 8 متری را جارو زد. جاوربرقی هیتاچی CV-BD230VJ دارای دستگیره آرگونومیک است و جارو زدن با آن بسیار آسان می باشد. کیسه در این جاروبرقی ظرفیت 8 لیتر دارد که می توان فقط از 6 لیتر ظرفیت آن استفاده کرد. 2 لیتر به ضخامت و نحوه ساخت آن اختصاص داده شده است. کیسه در این جاروبرقی طراحی سه بعدی را دارد و کارایی مکش را افزایش می دهد. در جاوربرقی هیتاچی کارایی مکش فوق العاده است مخصوصا هیتاچی که از ویژگی Auto Suction Booster استفاده می کند تا 150 درصد به توان مکش موتور افزوده می شود. دراین جاروبرقی راحتی کاربر تضمین شده است و از طرفی بالاترین کارایی تمیز کنندگی را دارد. 

موتور دو کاره در جاربرقی هیتاچی CV-BD230VJ

 موتور در اکثر جاروبرقی ها یک عملکرد را دارد اما در جاربرقی هیتاچی CV-BD230VJ عملکرد موتور دو جهته و یا دوکاره است. موتور می تواند مکش و یا عملکرد دمندگی را انجام دهد. برای جا هایی که پارویی جاروبرقی نمی تواند دسترسی داشته باشد از ویژگی دمندگی موتور استفاده می شود. در این ویژگی مواد ریز و گرد و خاک از درز ها بیرون آمده و بعد با فرایند مکش می توان آن ها را جارو زد. این ویژگی در جاروبرقی بسیار کاربردی است و کاربران با استفاده از آن می توانند اهمیت آن را در جاروبرقی بسنجند.

 

افزایش توان موتور در جاروبرقی CV-BD230VJ

معمولا درز مان جاروزدن، کارایی موتور به دلایلی مانند پر شدن کیسه و پر شدن منافذ آن گرفته می شود. هیتاچی در این جاروبرقی از ویژگی به نام Auto Suction Booster استفاده کرده است که توان موتور را تا 150 درصد افزایش می دهد. این ویژگی با کشیدن کابل برق جاوربرقی به سمت بیرون محقق می شود و با ضربه زدن اهرم به فیلتر، راه برای مکش موتور باز می شود.

کیسه 8 لیتری قابل شستشو

در جاروبرقی هیتاچی CV-BD230VJ از کیسه 8 لیتری که 6 لیتر ظرفیت گرد و خاک را دارد استفاده شده است. این کیسه با هر کیسه ای دیگر در برند های دیگر متفاوت است. در این کیسه 2 لیتر فقط به ساخت و طراحی آن اختصاص داده شده است. در ان می توان کیسه را شستشو داد و برای بار ها از آن استفاده کرد. جنس کیسه پارچه ای می باشد و از نفوذ گرد و غبار درشت به داخل موتور جلوگیری می کند.

فیلتر بهداشتی  در جاروبرقی هیتاچی CV-BD230VJ

هیتاچی برای جارو برقی مدل CV-BD230VJ از فیلتر هپا و نانوتیتانیوم استفاده شده است. این فیلتر ها توانایی بالایی در جذب مواد معلق را دارند. همانطور که می دانید مواد معلق موجب حساسیت روی پوست می شوند. مخصوصا افراد مسن و یا کودکان به نسبت حساس تر هستند. فیلتر هپا و نانو تیتانیوم  کارایی بالایی در جذب مواد و گرد  غبار را دارند. در جاروبرقی از دو فیلتر استفاده می شود که یکی در جلوی موتور برای محافظت از موتور و دیگری برای جلوگیری از گرد و خاک بسیار ریز به داخل فضا به کاربرده می شود.

امکانات موجود در جاروبرقی هیتاچی CV-BD230VJ

جاروبرقی هیتاچی CV-BD230VJ بسیار کاربر پسند است و کار با آن لذت بخش است. در آن از لوله تلسکوپی آلومنیومی استفاده شده است که می توان آن را برای جاروزدن بهتر متناسب با قد کاربر تنظیم کرد.  دستگیره آرگونومیک دارد و جاروزدن را آسانتر می کند. دارای لوازم همراه برای جارو زدن انواع سطوح است. این جاروبرقی دارای دکمه های برجسته می باشد و به راحتی می توان با لمس پا سیم را به صورت اتوماتیک جمع کرد و یا جاروبرقی را روشن و خاموش کرد. جاروبرقی هیتاچی CV-BD230VJ ساخت ژاپن می باشد و یکی از مدل هایی است که در میان کاربران بسیار محبوب می باشد.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
سازنده
هیتاچی
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
2300 وات
کیسه ای
ظرفیت کیسه
8 لیتر
نوع فیلتر
هپا- تیتانیوم
کنترل
روی جاروبرقی
جنس لوله تلسکوپی
آلومنیوم
طول سیم
5 متر
گواهینامهSLG
دارد
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
دارد
رنگ
بنفش کم رنگ
وزن
5.9 کیلوگرم
ساخت
ژاپن
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha