جاروبرقی هیتاچی 2200 وات مدل CV-SE22V Hitachi Vacuum Cleaner 2200 W CV-SE22V

جاروبرقی هیتاچی 2200 وات مدل CV-SE22V
سازنده
هیتاچی
حداکثرقدرت
2200 وات
ظرفیت مخزن
2 لیتر
مخزنی
کنترل
روی جاروبرقی
رنگ
قرمز
ساخت
سنگاپور
۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۳/۲۲
بازدید:
۱۶۱
تضمین اصالت:

جاروبرقی هیتاچی 2200 وات اخیرا در اختیار کاربران قرار گرفته است.  در جاروبرقی هیتاچی 2200 وات مدل CV-SE22V از ویژگی هایی حائز اهمیت استفاده شده است و می تواند در نوع خود بی نظیر باشد. اولا در این جاروبرقی مخزن دارای ظرفیت 2 لیتر است و طوری طراحی شده است که کمترین فشار به موتور وارد شود. دوما طراحی فوق العاده ای دارد و می تواند فرایند جارو زدن را حتی جذاب و آسانتر کند. در این جاروبرقی از دکمه هایی بزرگ استفاده شده است که کمک می کند تا کاربر با لمس پا بتواند آن را خاموش و یا سیم آن را به صورت اتوماتیک جمع کند. برای هر نوع سطحی یک پارویی و یا گلویی را به همراه دارد. این جاروبرقی با رنگ قرمز روانه بازار شده است. دارای نشانگر پر شدن مخزن است. در آن از فیلتر بسیار کاربردی هپا و نانو تیتانیوم استفاده شده است. جاروبرقی هیتاچی 2200 وات مدل CV-SE22V به گونه ای طراحی شده است که کمترین اصطکاک را در حرکت دادن ایجاد می کند و چرخ خای بزرگ در قسمت عقبی جاروبرقی حمل و کشیدن جاروبه اطراف را آسان تر کرده است.  با این جاروبرقی می توان تا 8 متر را جارو کرد و در آن طول کابل برق برابر با 5 متر می باشد.

مخزن قابل شستشو

در جاروبرقی هیتاچی CV-SV22V ، مخزن قابل شستشو می باشد. تمیز کردن مخزن به نسبت کیسه در جاروبرقی آسانتر است اما جاروبرقی هیتاچی راحتی کاربر را در نظر گرفته است. در این جاروبرقی با فشار دادن یک دکمه می توان مخزن را خالی کرده و زیر اب روان آن را تمیز کرد. مخزن به نسبت کیسه می تواند طول عمر موتور را بالا ببرد و کارایی جاروزدن را افزایش می دهد. در این جاروبرقی مخزن طوری طراحی شده است که در زمان مکش از قدرت موتور کاسته نمی شود. در ان هوا حول یک سیکلون می چرخد و مواد ریز و گرد و غبار در جراین مکش به پایین مخزن افتاده می شوند و تقریبا هوایی بدون گرد و غبار وارد موتور می شود والبته در سر راه از فیلتری کاربدی برای تصفیه هوای موتور استفاده شده است که آن هم به همراه مخزن می تواند شستشو داده شود.

فیلتر

در هر جاروبرقی از فیلتر بهداشتی استفاده می شود. در جاروبرقی هیتاچی از فیلتر بهداشتی هپا و نانو تیتانیوم استفاده می کند. این فیلتر ها به صورت دولایه بوده و توانایی بالایی در جذب مواد معلق شونده و یا مواد آلرژی زا را دارد. با جاروبرقی هیتاچی با آلرژن هایی که روی پوست ایجاد حسسایت می کنند خداحافظی کنید. این جاروبرقی هوایی تازه و تمیز را در نهایت به فضای داخل اتاق باز می گرداند. فیلتر در این جاروبرقی قابل شستشو بوده اما بهتر است هر دوره آن را تعویض کرد چون در عملکرد نهایی مکش موتور تاثیر می گذارد و کم کم کارایی خود را از دست می دهد.

امکانات موجود

در این جاربرقی از 5 متر کابل برق استفاده شده است. در آن می توان تا 8 متر را جارو زد. این جاروبرقی قابلیت جمع کردن اتوماتیک کابل برق را دارد. در آن از دکمه هایی برجسته برای خاموش و روشن کردن جاروبرقی و یا جمع کردن سیسم استفاده شده است. دارای تنظیم قدرت جاروبرقی به صورت ولوم مرحله ای است. نشانگر پر شدن  مخزن را دارد. مخزن دارای سیکلون می باشد که جارو زدن را بهتر می کند و قدرت موتور حفظ می شود. در این جاروبرقی از لوازم همراه برای انواع سطوح می توان استفاده کرد.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
سازنده
هیتاچی
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
2200 وات
ظرفیت مخزن
2 لیتر
مخزنی
نوع فیلتر
هپا- تیتانیوم
کنترل
روی جاروبرقی
جنس لوله تلسکوپی
آلومنیوم
طول سیم
5 متر
گواهینامهSLG
دارد
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
دارد
رنگ
قرمز
وزن
5.1 کیلوگرم
ساخت
سنگاپور
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha